10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Geratherm Non Contact Geratherm Kompresorový inhalátor
Geratherm Non Contact

Bezkontaktní infračervený teploměr Geratherm non Contact vám usnadní měření jak tělesné teploty u dětí a dospělých, tak i teploty předmětů, povrchů a dalších. Inovační infračervená technologie zaručuje rychlé, přesné a hygienické měření (bez dotyku objektu) během několika vteřin. Přístroj uchová až 30 naměřených hodnot.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Geratherm Oxy control Geratherm Kompresorový inhalátor
Geratherm Oxy control

Prstový pulsní oxymetr Geratherm Oxy Control je určen pro rychlé a přesné měření saturace kyslíku a pulsu. Má jednoduché ovládání jedním tlačítkem, je malý, kompaktní, lehký a přenosný. Oxymetr je určen pro různé velikosti prstů, a je tedy vhodný jak pro děti tak i pro dospělé.

můžete mít DNES

Od MALL
Geratherm Kompresorový inhalátor Geratherm Kompresorový inhalátor
Geratherm Kompresorový inhalátor

Kompaktní kompresorový inhalátor Geratherm určený pro léčbu dýchacích cest a respiračních onemocnění. Tichý při používání, malý, přenosný a lehký. Přístroj poskytuje vysokou účinnost inhalace a nebulizační výkon 0,2 ml/min.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Geratherm Early Detect-těhotenský test Geratherm Early Detect-těhotenský test
Geratherm Early Detect-těhotenský test

Rychlý těhotenský test pro domácí použití.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Geratherm Tonometr Geratherm SMART Geratherm Early Detect-těhotenský test
Geratherm Tonometr Geratherm SMART

Monitor krevního tlaku Geratherm Smart je určen pro denní měření. Velký LCD displej a velká tlačítka usnadňují jeho obsluhu. Přístroj umí detekovat nepravidelný srdeční pulz, má 60 pamětí, omyvatelnou nylonovou manžetu (pro obvod paže 22–32 cm) a indikátor klasifikace krevního tlaku.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Geratherm Chlamydia check-test Geratherm Early Detect-těhotenský test
Geratherm Chlamydia check-test

Jedná se o rychlý test na chlamydie pro domácí použití. Geratherm Chlamydia Check se používá k detekci bakterie Chlamydia trachomatis u žen. Toto infekční onemocnění je nejčastěji pohlavně přenosná nemoc a pokud není léčena, infekce může způsobit neplodnost nebo zvýšit riziko předčasného porodu.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Geratherm pH-balance-test vaginální infekce Geratherm pH-balance-test vaginální infekce
Geratherm pH-balance-test vaginální infekce

Pomocí pH testu můžete pravidelně kontrolovat hodnotu vaginálního pH a předejít tak infekcím a jiným potížím v intimní oblasti. 75 % žen prodělá vaginální onemocnění alespoň jednou v životě.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Geratherm Tonometr EASY MED na paži Geratherm pH-balance-test vaginální infekce
Geratherm Tonometr EASY MED na paži

Tonometr EASY MED je určen pro měření tlaku na paži.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Geratherm Rapid Geratherm pH-balance-test vaginální infekce
Geratherm Rapid

Extra rychlý a přesný digitální teploměr Geratherm Rapid, který změří teplotu dětí i dospělých během 9 vteřin. Teploměr je díky pozlacenému čidlu antialergický, má akustický alarm v případě horečky, funkci automatického vypnutí, velký LCD displej, ohebný konec a je voděodolný. Automaticky ukládá poslední naměřenou hodnotu do paměti teploměru.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Geratherm Bazální teploměr digitální Geratherm Bazální teploměr digitální
Geratherm Bazální teploměr digitální

Geratherm Bazální digitální teploměr je vhodným pomocníkem k přirozenému plánování rodiny. Pomocí teploměru může žena pravidelně zjišťovat své plodné a neplodné dny. Navíc jej lze samozřejmě používat i ke klasickému měření teploty.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Geratherm Bazální teploměr skleněný Geratherm Bazální teploměr digitální
Geratherm Bazální teploměr skleněný

Geratherm bazální teploměr skleněný je vhodným pomocníkem k přirozenému plánování rodiny. Pomocí teploměru může žena pravidelně zjišťovat své plodné a neplodné dny. Teploměr neobsahuje rtuť a je 100% antialergenní.

Momentálně nedostupné

Od MALL

Německá společnost Geratherm je mezinárodní firma, která se specializuje na zdravotní techniku, jednotky zdravotní péče, zdravotnické systémy, tepelné kardio a oblast dýchacích cest.

Sortiment společnosti Geratherm zahrnuje zdravotní pomůcky, které byly vyvinuty na základě nejnovějších technologií, jež nabízejí celou řadu funkcí a moderní design. Široký sortiment společnosti Geratherm zahrnuje např. pažní a zápěsťové tlakoměry, lékařské i digitální teploměry, pulsní oxymetry a další.

Firma má již několikaleté zkušenosti a její sortiment i působnost se neustále rozšiřuje.