10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
GLERUPS Bačkory oranžové DK Open Heel GLERUPS Boty tyrkysové DK Petrol Lammwollfilz
GLERUPS Bačkory oranžové DK Open Heel

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Glerups DK Open Heel. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

můžete mít 1.3. - 5.3.

GLERUPS Boty tyrkysové DK Petrol Lammwollfilz GLERUPS Boty tyrkysové DK Petrol Lammwollfilz
GLERUPS Boty tyrkysové DK Petrol Lammwollfilz

Univerzální dámské Glerups DK Petrol Lammwollfilz G0600 boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Glerups projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu.

můžete mít 1.3. - 5.3.

GLERUPS Bačkory oranžové DK Shoe GLERUPS Boty tyrkysové DK Petrol Lammwollfilz
GLERUPS Bačkory oranžové DK Shoe

Model Glerups DK Shoe A2200 zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Glerups DK Shoe se také vyznačuje skvělým zpracováním.

můžete mít 1.3. - 5.3.

GLERUPS Bačkory zelené A0900 GLERUPS Bačkory zelené A0900
GLERUPS Bačkory zelené A0900

Univerzální pánské Glerups A0900 A0900 boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Glerups projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu. Značka si dala záležet na atraktivním stylu a zajistila také nejvyšší kvalitu zpracování.

můžete mít 1.3. - 5.3.

GLERUPS Boty černé G0200 GLERUPS Bačkory zelené A0900
GLERUPS Boty černé G0200

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Glerups G0200 G0200. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

můžete mít 1.3. - 5.3.

Glerups se cítí jako doma téměř kdekoli. Lidé berou Glerups na nocleh. Hoďte Glerups do kabelky nebo batohu, do kterého můžete vklouznout na večírcích. Odpočiňte si v Glerups na dlouhých letech. Získejte přírodní v Glerups kolem kempu. Vaši Glerupové jdou tam, kam vy. Tyto plstěné vlněné pantofle si získaly oblibu díky své lehkosti a prodyšnosti plstěné vlny. Navrženo v Dánsku a vyrobeno v Rumunsku.