10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Goal Zero Nomad 5 Goal Zero solání panel Nomad 200
Goal Zero Nomad 5

Lehké řešení poskytující nepřetržitou energii ze slunce. Nový Nomad 5 je kompaktní a robustní, a přesto lehoučký a skladný. Výkon 5 W bohatě postačí na dobíjení mobilních telefonů či svítilen, odolnost panelu zajistí jeho funkční a pohodlné použití i v náročných podmínkách.

můžete mít 6.3. - 7.3.

Goal Zero solání panel Nomad 200 Goal Zero solání panel Nomad 200
Goal Zero solání panel Nomad 200

Nomad 200 od značky Goal Zero je přenosný solární panel s inovativní technologií pro nabíjení elektrických zařízení přímo ze slunce. Díky široké skládací ploše monokrystalických panelů dobíjí rychle i velké záložní zdroje energie, jako je např. Yeti 1500 X apod.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Goal Zero Venture 75 Goal Zero solání panel Nomad 200
Goal Zero Venture 75

Výkonnější a odolnější. Nová powerbanka připravena i na ta nejdivočejším dobrodružství. Kapacita 19200 mAh Vám díky IP67 bude k dispozici prakticky v jakémkoli prostředí. Je odolná proti potopení do vody, pogumované tělo vydrží pády a nárazy.

můžete mít 6.3. - 7.3.

Goal Zero Torch 500 Goal Zero svítilna Lighthouse Mini CORE
Goal Zero Torch 500

Multifunkční svítilna Torch 500 je ideálním pomocníkem do mnoha odvětví lidské činnosti. Ocení ji všichni: od caravanistů, přes digitální nomády až po profesionály z řad techniků i záchranářů.Torch 500 nabízí v první řadě kvalitní osvětlení.

můžete mít 6.3. - 7.3.

Goal Zero svítilna Lighthouse Mini CORE Goal Zero svítilna Lighthouse Mini CORE
Goal Zero svítilna Lighthouse Mini CORE

Rozsviťte každou situaci s lucernou Lighthouse Mini od značky Goal Zero o síle až 210 lumenů. Máte ale možnost využít i funkci Dualite Directional Lighting, která šetří spotřebu energie. Vydrží svítit až 500+ hodin na nízký výkon. Lucerna se nabíjí z USB portu, solárního panelu nebo jakéhokoliv power packu.

můžete mít DNES

Od MALL
Goal Zero Lighthouse CORE Goal Zero svítilna Lighthouse Mini CORE
Goal Zero Lighthouse CORE

LED svítilna se světelným tokem o 430 lumenech. Integrovaný zdroj energie Li-ion NMC. Vlastnost Dualite Directional Lighting šetří energetickou spotřebu. Nabíjení skrze USB port pomocí zdroje či solárního panelu od výrobce. Goal Zero Lighthouse CORE mám kapacitu 4400 mAh a váží jen 498 g.

můžete mít DNES

Od MALL
Goal Zero solání panel Nomad 10 Goal Zero solární sada Guide 12 Solar kit
Goal Zero solání panel Nomad 10

Nomad 10 od značky Goal Zero je lehký a přenosný solární panel určený především pro dobíjení drobné elektroniky na cestách, výpravách, expedicích a všude tam, kde je obtížný přístup ke zdroji elektřiny. Panel lze připevnit na batoh a dobíjet powerbanku za chůze.

můžete mít DNES

Od MALL
Goal Zero solání panel Nomad 50 Goal Zero solární sada Guide 12 Solar kit
Goal Zero solání panel Nomad 50

Nomad 50 od značky Goal Zero je přenosný solární panel s inovativní technologii pro nabíjení USB zařízení přímo ze slunce. Konstruován je především pro rychlé a efektivní dobíjení přenosných powerpacků Goal Zero Yeti.

můžete mít DNES

Od MALL
Goal Zero solární sada Guide 12 Solar kit Goal Zero solární sada Guide 12 Solar kit
Goal Zero solární sada Guide 12 Solar kit

Solární sada Guide 12 Solar kit od značky Goal Zero je lehké řešení pro napájení ze slunce na cestách. Efektivně nabíjí baterie AA/AAA a lze také použít k napájení telefonu, GPS nebo tabletu.

můžete mít DNES

Od MALL
Goal Zero svítilna Crush light chroma Goal Zero svítilna Crush light chroma
Goal Zero svítilna Crush light chroma

Crush light chroma od značky Goal Zero ije deální pomocník do stanu, nyní ještě veselejší než předchozí verze. Dokáže rozjasnit světlo kromě žluté také do zelené, světle modré, tmavě modré, červené, fialové a oranžové barvy.

můžete mít DNES

Od MALL
Goal Zero Boulder 100 Goal Zero svítilna Crush light chroma
Goal Zero Boulder 100

Robustní a extrémně odolný solární panel Goal Zero Boulder 100 je určený k nabíjení větších powerpacků typu Sherpa a Yeti. Je konstruován z tvrzeného skla v hliníkovém rámu s dodatečnou ochranou rohů. Je vybaven integrovaným stojánkem, který pomáhá nastavit panel do ideální pozice proti slunci.

můžete mít 6.3. - 7.3.

Goal Zero Boulder 50 Goal Zero svítilna Crush light chroma
Goal Zero Boulder 50

Robustní a extrémně odolný solární panel Goal Zero Boulder 50 je určený k nabíjení větších powerpacků typu Sherpa a Yeti. Je konstruován z tvrzeného skla v hliníkovém rámu s dodatečnou ochranou rohů. Je vybaven integrovaným stojánkem, který pomáhá nastavit panel do ideální pozice proti slunci.

můžete mít 6.3. - 7.3.

Goal Zero Light-A-Life 350 Goal Zero svítilna Lighthouse 600
Goal Zero Light-A-Life 350

Svítilna disponuje úspornými a vysoce účinnými LED diodami. Je možné ji řetězit s dalšími 7 lampami. V balení je karabina, která umožňuje zaháknutí či zavěšení. Goal Zero Light-A-Life 350 je možné napájet přes powerbanku, počítač nebo USB adaptér.

můžete mít DNES

Od MALL
Goal Zero svítilna Lighthouse 600 Goal Zero svítilna Lighthouse 600
Goal Zero svítilna Lighthouse 600

Značka Goal Zero vylepšila nejprodávanější lucernu, aby poskytovala svítivost 600 lumenů nastavitelného světla. Lighthouse 600, který je vybaven jedinečnými funkcemi, se přizpůsobí každé situaci.

můžete mít DNES

Od MALL
Goal Zero Lighthouse Micro Charge Goal Zero svítilna Lighthouse 600
Goal Zero Lighthouse Micro Charge

Svítilna disponuje úspornými a vysoce účinnými LED diodami. Je možné ji řetězit s dalšími 7 lampami. Má 2 režimy svícení a nastavitelné stínítko. Goal Zero Lighthouse Micro Charge má i přední bodové světlo a dokáže osvětlí i větší prostory.

můžete mít DNES

Od MALL
Goal Zero Nomad 100 Goal Zero Ranger 300
Goal Zero Nomad 100

Solární panel disponuje odnímatelným stojánkem, který umožňuje nastavení do požadované pozice proti slunci. Monokryslatické panely zajišťují rychlé dobití i větších zařízení. Modrý LED indikátor zobrazuje sílu slunečního svitu. Goal Zero Nomad 100 je ideální na cestování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Goal Zero Nomad 20 Goal Zero Ranger 300
Goal Zero Nomad 20

Nomad 20 je lehký a přenosný solární panel určený především pro dobíjení drobné elektroniky na cestách, výpravách, expedicích a všude tam, kde je obtížný přístup ke zdroji elektřiny. Panel lze připevnit na batoh a dobíjet powerbanku za chůze.

můžete mít 6.3. - 7.3.

Goal Zero Ranger 300 Goal Zero Ranger 300
Goal Zero Ranger 300

Nižší hmotnost, vyšší výkon. Takový je nový solární panel Goal Zero Ranger 300. Díky nové technologii nabízí výkon 300 W, který je schopen dobít například Goal Zero Yeti 1000X za pouhých 4–8 hodin. Panel je zabudovaný v inovativním hliníkovém rámu o celkové hmotnosti pouhých 17,7 kg.

můžete mít 6.3. - 7.3.

Goal Zero Sherpa 100Ac Protective Sleeve Goal Zero Sherpa 100Ac Protective Sleeve
Goal Zero Sherpa 100Ac Protective Sleeve

PARAMETRYRozměry: 15,75 × 21,50 × 1,27 cm

můžete mít 6.3. - 7.3.

Goal Zero Venture 35 Solar Kit Goal Zero Sherpa 100Ac Protective Sleeve
Goal Zero Venture 35 Solar Kit

CENOVĚ VÝHODNÁ solární sada s powerbanku Venture 35 a solárním panelem Nomad 10. Lehký a přenosný systém určený především pro dobíjení drobné elektroniky na cestách, výpravách, expedicích a všude tam, kde je obtížný přístup ke zdroji elektřiny.

můžete mít 6.3. - 7.3.