Goldim InThermo 100 porcí-15%
710 Kč 599 Kč

Akce

InThermo je unikátní bylinný nápoj s extraktem ze zeleného čaje, L-karnitinem, guaranou a vitamínem C, který oceníte v rámci redukční diety i při sportu.

Goldim BABIO dětský biočaj fenyklový 20 sáčků
59 Kč

BABIO dětský biočaj fenyklový je přírodním prostředkem pro doplnění tekutin kojenců a malých dětí od ukončeného 1. týdne života.  Fenykl obsahuje řadu prospěšných látek.

Goldim BABIO dětský biočaj lesní plody 20 sáčků
57 Kč

BABIO dětský biočaj lesní plody obsahuje borůvky a šípek, které jsou bohatým zdrojem vitamínu C a přírodních látek. Tento čaj je vhodný pro osvěžení a doplnění pitného režimu dětí po celý rok.

Goldim BABIO dětský biočaj ostružinový 20 sáčků
57 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

BABIO dětský biočaj ostružinový je vhodný pro děti od ukončeného 8. měsíce. Tento čaj má velmi jemnou, lahodnou chuť.  Je vynikajícím přírodním prostředkem pro osvěžení a doplnění pitného režimu dětí během celého roku. Ostružiny, šípek a aronie obsahují vysoké množství vitamínu C.

Goldim BABIO dětský biočaj ovocný 20 sáčků
57 Kč

BABIO dětský biočaj ovocný je vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce. Tento čaj je  skvělý k osvěžení a doplnění potřebných tekutin u dětí během celého dne. Vyvážené spojení jablka, šípku, ibišku a maliníku jsou zárukou osvěžující chuti.

Goldim Enzymin 60 kapslí
315 Kč

Enzymin je doplněk stravy pro podporu hubnutí, regenerace, a normální funkce imunity a trávení.

Goldim Extra Silhouette 24 porcí
449 Kč

Extra Silhouette je instantní nápoj pro rychlejší spalování tuků a odstraňování vody z problematických partií. Tento nápoj obsahuje L-karnitin, Yerba Maté, patentovanou složku Cacti-Ne a je doplněný o chrom a beta-karoten.

Goldim Imures 60 kapslí
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Imures je doplněk stravy pro normální funkci imunitního systému dětí od 3 let a pro dospělé.

Goldim InCardio 60 tablet
499 Kč

InCardio je doplněk stravy s vysokým obsahem vitamínů B6, B12, kyseliny listové a bioflavonoidy nezbytnými pro výživu srdce a cév.

Goldim Kozí mléko sušené instantní 300 g
199 Kč

Kozí mléko sušené instantní 300 g je nejlepší plnotučné kozí mléko, náhrada mléka kravského. Bohaté na vápník, výborně stravitelné, ideální pro děti od 1 roku věku, ženy i muže každého věku, rekonvalescenty a seniory.  Sušené Kozí mléko se velmi snadno rozpouští, má příjemnou chuť a vůni.

Goldim pH-Optimal Forte 90 tablet
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

pH-Optimal Forte je doplněk stravy pro detoxikaci organismu se zelenými „superpotravinami“. Přípravek přispívá k účinnému odkyselení a detoxikaci (alkalizaci) těla.

Goldim Prokloubin 60 kapslí
418 Kč

Prokloubin je doplněk stravy s kyselinou hyaluronovou, chondroitin sulfátem a kolagenem pro klouby celého těla. Přípravek obsahuje Planox L, který má antioxidační účinky.

Goldim UROefekt 14 sáčků
89 Kč

UROefekt je efektivní nápoj, který působí na normální stav močových a gynekologických cest u žen.

Goldim UROefekt junior 14 sáčků
89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

UROefekt junior je dětský bylinný nápoj v prášku působící na normální stav močových cest.

Ryze česká, rodinná společnost GOLDIM každý den pomáhá maminkám držet správný směr ve výživě dětí. Zlatou pečetí kvality GOLDIM jsou označeny unikátní kojenecká kozí mléka, dětské příkrmy Kozí kaše a dětské čaje BABIO.

Ryze česká, rodinná společnost GOLDIM každý den pomáhá maminkám držet správný směr ve výživě dětí. Zlatou pečetí kvality GOLDIM jsou označeny unikátní kojenecká kozí mléka, dětské příkrmy Kozí kaše a dětské čaje BABIO.