Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Goo Jit Zu Goo Jit Zu figurka MARVEL HERO Iron man 12cm. Goo Jit Zu Goo Jit Zu figurka MARVEL HERO Kapitán amerika 12cm.
Goo Jit Zu Goo Jit Zu figurka MARVEL HERO Iron man 12cm.

Iron man Goo Jit Zu s úžasnou náplní. Marvel superhrdinové a hrdinové Goo Jit Zu spojili síly přinášející ultimátní sestavu nejsilnějších a nejchytřejších superhrdinů všech dob – všichni jsou připraveni porazit zlo a zachránit den!

můžete mít 29.4.

Goo Jit Zu Goo Jit Zu figurka MARVEL HERO Kapitán amerika 12cm. Goo Jit Zu Goo Jit Zu figurka MARVEL HERO Kapitán amerika 12cm.
Goo Jit Zu Goo Jit Zu figurka MARVEL HERO Kapitán amerika 12cm.

Kapitán Amerika Goo Jit Zu s úžasnou náplní. Marvel superhrdinové a hrdinové Goo Jit Zu spojili síly přinášející ultimátní sestavu nejsilnějších a nejchytřejších superhrdinů všech dob – všichni jsou připraveni porazit zlo a zachránit den!

můžete mít 29.4.

Goo Jit Zu Goo Jit Zu figurka MARVEL HERO Black panther 12cm. Goo Jit Zu Goo Jit Zu figurka MARVEL HERO Black panther 12cm.
Goo Jit Zu Goo Jit Zu figurka MARVEL HERO Black panther 12cm.

Black Panther Goo Jit Zu s úžasnou náplní. Marvel superhrdinové a hrdinové Goo Jit Zu spojili síly přinášející ultimátní sestavu nejsilnějších a nejchytřejších superhrdinů všech dob – všichni jsou připraveni porazit zlo a zachránit den!

můžete mít 29.4.

Goo Jit Zu Figurka Glow Shifters Tritops Goo Jit Zu Goo Jit Zu figurka MARVEL HERO Black panther 12cm.
Goo Jit Zu Figurka Glow Shifters Tritops

Čas se zapnout a zazářit! Heroes of Goo Jit Zu Glow Shifters jsou tady! Všichni oblíbení pružní, mačkaví hrdinové se vrátili a jsou připraveni na zapnutí! Nyní mohou děti aktivovat „vnitřní sílu“ svého Goo Jit Zu a sledovat, jak jim září před očima! Připravte se na energickou akci Glow-in-the-Dark! Heroes of Goo Jit Zu Glow Shifters jsou tady!

můžete mít DNES

Od MALL
Goo Jit Zu MARVEL figurka Incredible Hulk Goo Jit Zu Goo Jit Zu figurka MARVEL HERO Black panther 12cm.
Goo Jit Zu MARVEL figurka Incredible Hulk

Figurka The Incredible Hulk z řady Hero Pack má unikátní Goo výplň z korálků a je super křupavá! Marvel Superheroes a Heroes of Goo Jit Zu znovu spojili své síly, aby vám přinesli ultimátní sestavu těch nejpružnějších, nejlepších a nejmocnějších superhrdinů všech dob – všichni připraveni porazit zlo a zachránit den!

můžete mít DNES

Od MALL
Goo Jit Zu MARVEL figurka Amazing Spider-Man Goo Jit Zu figurka Jurský svět - SUPAGOO T-REX
Goo Jit Zu MARVEL figurka Amazing Spider-Man

Marvel Superheroes a Heroes of Goo Jit Zu znovu spojili své síly, aby vám přinesli ultimátní sestavu těch nejpružnějších, nejlepších a nejmocnějších superhrdinů všech dob – všichni připraveni porazit zlo a zachránit den! The Amazing Spider-Man spojil síly s Heroes of Goo Jit Zu, aby se stal Super Squishy Hero!

můžete mít DNES

Od MALL
Goo Jit Zu figurka Jurský svět - SUPAGOO T-REX Goo Jit Zu figurka Jurský svět - SUPAGOO T-REX
Goo Jit Zu figurka Jurský svět - SUPAGOO T-REX

Vstupte do Jurského světa zcela novým způsobem! Od tvůrců Heroes of Goo Jit Zu přicházejí ti nejroztažnější dinosauři, kteří vyskočili přímo z filmového plátna! Seznamte se s Supagoo T-Rexem! Sbírejte všechny oblíbené dinosaury z Jurského světa!

můžete mít DNES

Od MALL
Goo Jit Zu figurka Jurský svět - Giga Goo Jit Zu figurka Jurský svět - SUPAGOO T-REX
Goo Jit Zu figurka Jurský svět - Giga

Vstupte do Jurského světa zcela novým způsobem! Od tvůrců Heroes of Goo Jit Zu přicházejí ti nejroztažnější dinosauři, kteří vyskočili přímo z filmového plátna! Seznamte se s Giga! Sbírejte všechny oblíbené dinosaury z Jurského světa!

můžete mít DNES

Od MALL
Goo Jit Zu Figurka Goo Shifters Tyro Goo Jit Zu figurka Jurský svět - Pyro
Goo Jit Zu Figurka Goo Shifters Tyro

Připravte se na akci! Heroes of Goo Jit Zu Goo Shifters jsou tady! Tví oblíbení mačkaví hrdinové se vrátili a jsou připraveni tě nastartovat! Rozdrťte jejich jádro, abyste aktivovali jejich „Goo-formaci“ a uvolnili vnitřní sílu! Sledujte, jak náplň uvnitř jejich těla mění barvu před vašima očima.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Goo Jit Zu figurka Jurský svět - Pyro Goo Jit Zu figurka Jurský svět - Pyro
Goo Jit Zu figurka Jurský svět - Pyro

Vstupte do Jurského světa zcela novým způsobem! Od tvůrců Heroes of Goo Jit Zu přicházejí ti nejroztažnější dinosauři, kteří vyskočili přímo z filmového plátna! Seznamte se s Pyrem! Sbírejte všechny oblíbené dinosaury z Jurského světa!

můžete mít DNES

Od MALL
Goo Jit Zu MARVEL figurka Black Widow Goo Jit Zu figurka Jurský svět - Pyro
Goo Jit Zu MARVEL figurka Black Widow

Figurka Černé vdovy z řady Hero Pack má unikátní gelovou náplň Goo a je super pružná. Marvel Superheroes a Heroes of Goo Jit Zu znovu spojili své síly, aby vám přinesli ultimátní sestavu těch nejpružnějších, nejlepších a nejmocnějších superhrdinů všech dob – všichni připraveni porazit zlo a zachránit den!

můžete mít DNES

Od MALL
Goo Jit Zu MARVEL figurka Invicible Iron Man Goo Jit Zu MARVEL figurka Invicible Iron Man
Goo Jit Zu MARVEL figurka Invicible Iron Man

Marvel Superheroes a Heroes of Goo Jit Zu znovu spojili své síly, aby vám přinesli ultimátní sestavu těch nejpružnějších, nejlepších a nejmocnějších superhrdinů všech dob – všichni připraveni porazit zlo a zachránit den!

můžete mít DNES

Od MALL

Goo Jit Zu – hrdinové, kteří snesou všechno... Goo Jit Zu jsou zábavní hrdinové vytvořeni speciálně pro děti, které milují objevování světa a svého okolí. Figurky Go Jit Zu mohou být rozdrceny, nataženy, zkrouceny a deformovány a vždy se vrátí do své původní podoby. Každý hrdina má tajemnou sílu – je vyplněný různými strukturami (včetně písku, slizu, kostek), které povzbuzují dětské smysly při hraní. Kvalita Důraz na detail a přesnost provedení jsou charakteristické pro každou postavičku. Figurky se deformují pouze při hraní, vždy se vracejí do svého tvaru. Bezpečnost K vytvoření figurek z této série použil výrobce zcela bezpečné netoxické materiály. Série je určena pro děti od 4 let. Vzhled Goo Jit Zu jsou barevní, mega roztažitelní hrdinové se zábavnými jmény odkazujícími na typ postavy, například Thrash the Megalodon Shark, Ultra Rare Braxor nebo Scorpius.