got2b Matná pasta na vlasy Beach Boy (Surfer Look Matt Paste) 100 ml
119 Kč

Ať už rozcuchaný, nedbalý, uhlazený nebo slušňák, všichni mají jedno společné: matný vzhled se středně silnou fixací. Dopřejte vašim vlasům ten správný plážový look. Jeho příjemnou svěží vůni si oblíbíte – dopřejte si péči jako ze salónu! .


got2b Olej na vousy Phenomenal (Conditioning Oil) 75 ml
119 Kč

Olej na vousy Phenomenal od značky got2b je pečující olej pro muže, který se díky své lehké a jemné konzistenci dobře roztírá a vousy nezatěžuje. Pečuje také o pokožku obličeje, vousy změkčuje a zanechává je upravené bez toho, aniž by je zbytečně mastil.


got2b Strukturující suchý šampon Fresh it Up Texture (Dry Shampoo) 200 ml
119 Kč

Strukturující suchý šampon Fresh it Up Texture dodá vašim vlasům dlouhotrvající vůni a okamžitý tvar a texturu. Očistí a osvěží vaše vlasy v jediném okamžiku bez pocitu mastných vlasů. Prodlužuje efekt umytých vlasů a nezanechává ve vlasech bílé stopy (po vyčesání). .


got2b Stylingový gel na vlasy Glued (Water Resistant Spiking Glue) 150 ml
119 Kč

Stylingový gel na vlasy Glued pro muže je speciálně vyvinutý přípravek pro vytvoření extravagantního účesu. Díky ultra jemné receptuře můžete snadno dosáhnout nejlepších účesů s extrémním zpevněním. Gel vlasy neslepuje, nezanechává zbytky a snadno se vyčesává.


got2b Stylingová guma Glued (Spiking Gum) 75 ml
119 Kč

Stylingová guma Glued – to je skandální fixace tvého účesu s pružným zakončením, která udrží tvé bodliny přesně tak, jak to chceš! Zafixuje účes v požadovaném tvaru a poskytuje vašim vlasům extra silné zpevnění. Navíc velmi příjemně voní a má dlouhotrvající účinek!.


got2b Suchý šampon pro hnědé vlasy Fresh it Up Brown (Dry Shampoo) 200 ml
119 Kč

Suchý šampon pro hnědé vlasy Fresh it Up Brown je speciálně vyvinut pro brunetky. Očistí a osvěží vaše vlasy v jediném okamžiku. Dodá vlasům dlouhotrvající vůni a dočasně je nadzdvihne přímo od kořínků. Působí proti mastnotě a nezanechává bílé stopy (po vyčesání). .


Objevte globální trendy pro jedinečné účesy. Vyberte si ten správný stylingový produkt pro Váš individuální účes. Výrobky got2b dodají vlasům nejen objem, lesk a jemnost, ale i dlouhotrvající tvar.

Objevte globální trendy pro jedinečné účesy. Vyberte si ten správný stylingový produkt pro Váš individuální účes. Výrobky got2b dodají vlasům nejen objem, lesk a jemnost, ale i dlouhotrvající tvar.