Grashoff Chilli omáčka, sklo, 200ml
129 Kč

Někdo to rád horké. A přesně pro tyto milovníky je s pečlivostí a láskou k dobrému jídlu a požitku z něj připravena pikantní chilli omáčka. Vsaďte na německou kvalitu, mnohaletou tradici a osvědčenou ingredienci.

Grashoff Mléčný čokoládový krém s kokosem, 235g
125 Kč

Lahodný čokoládový krém s mlékem, ochucený praženými kokosovými vločkami. Velmi dobrý na čerstvě upečený chleba, palačinky, na koláče, pečivo a podobně, nebo jednoduše lžící jen tak pro senzační začátek nového dne!

Grashoff  Karamelový krém "Espresso", sklo, 250g
135 Kč

Nemůžete se rozhodnout mezi karamelem a kávou? Spojte je do jednoho a máte vyhráno! Karamelový krém je příjemné konzistence, snadno roztíratelný a sladký tak akorát. S Espressem navíc dodáte tělu po ránu dávku povzbuzení v podobě kofeinu.

Grashoff Mléčný čokoládový krém "Cappuccino", 250g
125 Kč

Lahodný čokoládový krém s mlékem, kakaovými křupinkami a praženými kávovými boby. Velmi dobrý na čerstvě upečený chleba, na koláče, palačinky, pečivo a podobně, nebo jednoduše lžící jen tak pro senzační začátek nového dne!

Grashoff Bílý čokoládový krém s malinami, sklo, 250g
125 Kč

Voňavé maliny, prázdniny, slunce… chcete si léto přivolat kdykoliv v roce? Co takhle ochutnat sametově hladký čokoládový krém s kousky malin? Mlsat ho jen tak, na máslové oplatce nebo toastu a přitom být znovu u vody nebo v lese…

Grashoff Tmavý čokoládový krém s banánem, 250g
125 Kč

Lahodný čokoládový krém vyrobený z hořké čokolády ochucené banánem. Velmi dobrý na čerstvě upečený chléb, palačinky, na koláče, pečivo a podobně, nebo jednoduše lžící jen tak pro senzační začátek nového dne!

Grashoff – začal vyvíjet své gurmánské výrobky v již roce 1872 a dnes je jednou z nejprestižnějších lahůdkářských společností v Německu.

Grashoff – začal vyvíjet své gurmánské výrobky v již roce 1872 a dnes je jednou z nejprestižnějších lahůdkářských společností v Německu.