GreenSwan GS Mamavit 100 tbl. + 10 tbl. ZDARMA
377 Kč

Doplněk stravy GS Mamavit je kompletní a vyvážená kombinace vitamínů a minerálů s vysokým obsahem kyseliny listové, hořčíku a esenciálních mastných kyselin DHA a EPA, která je vhodná při plánování těhotenství, těhotenství a kojení.

GreenSwan GS Vápník Hořčík Zinek Premium 100 tbl. + 30 tbl. ZDARMA
193 Kč 152 Kč

Přípravek GS Vápník Hořčík Zinek Premium obsahuje zvýšenou dávku minerálů pro normální stav kostí, vlasů a nehtů. Je významným a vyváženým zdrojem minerálů pro normální funkci vašeho organismu a je navíc obohacen o vitamin D3 a biotin.

GreenSwan GS Mamavit Prefolin + DHA 30 tbl. + 30 kapslí
367 Kč

Doplněk stravy GS Mamavit Prefolin®+DHA a EPA je kompletní a vyvážená kombinace vitamínů a minerálů s vysokým obsahem kyseliny listové, hořčíku a esenciálních mastných kyselin DHA a EPA, která je vhodná při plánování těhotenství, těhotenství a kojení.

GreenSwan GS Superky probiotika 60+20 kapslí
326 Kč 305 Kč

GS Superky probiotika obsahuje 21 miliard probiotických mikroorganismů a 9 odolných kmenů probiotik z rodů Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tyto kmeny odolávají prostředí žaludku a dostanou se do tenkého střeva.

GreenSwan GS Mamatest 10 těhotenský test 2 ks
40 Kč

GS Mamatest pro včasnou detekci těhotenství je rychlý test založený na laterální průtokové imunochromatografii na proužku a slouží ke kvalitativnímu stanovení lidského choriongonadotropinu (hCG) v moči, s jehož pomocí lze zjistit těhotenství.

GreenSwan GS Condro FORTE 120 tbl.
509 Kč

GS Condro FORTE obsahuje glukosamin sulfát, tělu vlastní látku, která se za normálních okolností tvoří z glukózy. Tato látka se následně zabudovává do složitějších struktur (tzv. proteoglykanu), jež jsou základní stavební složkou chrupavek a váží vodu.

GreenSwan GS Imunostim 60 tbl.
254 Kč

Přípravek GS Imunostim s příjemnou mentolovou příchutí obsahuje bakteriální lyzát a vitamín C pro normální činnost imunitního systému.

GreenSwan GS Mamatest Comfort 10 těhotenský test
81 Kč

GS Mamatest COMFORT 10 je rychlý těhotenský test pro domácí použití. Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství.

GreenSwan GS Ovultest 3v1 3 ks
40 Kč

GS Ovultest 3v1 je rychlý ovulační test pro domácí použití. Zjišťuje zvýšenou hladinu luteinizačního hormonu (LH), která se objevuje v moči krátce před ovulací. Díky tomu vám umožňuje spolehlivě zjistit své plodné dny, a zvýšit tak pravděpodobnost otěhotnění.

GreenSwan GS Lecitin 1200 mg 120 + 20 kapslí
183 Kč

GS Lecitin 1200 mg obsahuje silnou dávku lecitinu vyrobeného z geneticky nemodifikované sóji ve formě měkkých želatinových kapslí, které zajišťují vysokou vstřebatelnost.

GreenSwan GS Triurin 60 tbl.
183 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GS Triurin je speciální přípravek s obsahem bylinných složek, které přispívají k normální činnosti močových cest.

GreenSwan GS Extra Strong Multivitamin tbl. 60+60 edice 2020
397 Kč

Novinka

Přípravek GS Extra Strong Multivitamin představuje komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek. Přípravek GS Extra Strong Multivitamin obsahuje unikátní STRONG KOMPLEX– extra dávku vitamínu C, lutein, Activin® a echinaceu. .

GreenSwan GS Superky probiotika 30+10 kapslí
230 Kč

GS Superky probiotika obsahují 21 miliard probiotických mikroorganismů a 9 odolných kmenů probiotik z rodů Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tyto kmeny odolávají prostředí žaludku a dostanou se do tenkého střeva.

GreenSwan GS Ginkgo 60 Premium tbl. 60+30 edice 2020
275 Kč

Novinka

GS Ginkgo 60 Premium je doplněk stravy s vysokým obsahem extraktu ginkga z mladých lístků, obohaceného o hloh, gotu kolu a hořčík. Ginkgo biloba podporuje duševní rovnováhu, správnou činnost mozku a mikrocirkulaci krve. Hloh obecný podporuje normální činnost srdce a transport kyslíku v těle.

GreenSwan GS Megalecitin 1325, 130 kapslí v plechové krabičce
224 Kč

GS Megalecitin 1325 mg je silný lecitin vyrobený z geneticky nemodifikované sóji (GMO-free). Lecitin je tělu vlastní látka a je důležitou součástí každé buňky lidského těla. Přípravek je ve formě měkkých želatinových kapslí, které zajišťují vysokou vstřebatelnost. .

GreenSwan GS Megalecitin 1325 cps. 100+30
224 Kč

Novinka

GS MEGA Lecitin obsahuje silnou dávku 1325 mg lecitinu, vyrobeného z geneticky nemodifikované sóji, ve formě měkkých želatinových kapslí, které zajišťují vysokou vstřebatelnost. Lecitin je tělu vlastní látka a je důležitou součástí každé buňky lidského těla.

GreenSwan GS Pupalka Forte s vit.E 70+30 kapslí
234 Kč

Novinka

Přípravek obsahuje 500 mg za studena lisovaného pupalkového oleje EXTRA VIRGIN s vysokým obsahem účinných látek, který napomáhá k udržení pěkné pokožky a mladistvého vzhledu. Tablety navíc obsahují Vitamin E jenž je antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály.

GreenSwan GS Superky Antibio 40, 10 kapslí
97 Kč

GS Superky Antibio obsahují dokonce 40 miliard probiotických mikroorganismů a 9 odolných kmenů probiotik z rodů Lactobacillus, Streptococcus a Bifidobacterium. Tyto kmeny odolávají prostředí žaludku a dostanou se do tenkého střeva.

GreenSwan GS Vápník Hořčík Zinek Premium tbl. 100+30 dárek 2020
183 Kč

Novinka

Přípravek GS Vápník Hořčík Zinek Premium obsahuje zvýšenou dávku minerálů pro normální stav kostí, vlasů a nehtů. Je významným a vyváženým zdrojem minerálů pro normální funkci vašeho organismu a je navíc obohacen o vitamin D3 a biotin.

GreenSwan Noball 100 kapslí
163 Kč

Noball je přípravek s vysokou dávkou protipěnivé látky simetikonu v kombinaci s mátovou silicí, která má skvělé karminativní účinky (zamezuje vzniku plynatosti) a je tak prostředkem na podporu normálního trávení.

Firma GreenSwan se zabývá výrobou a distribucí doplňků stravy, které přispívají k udržení dobré kondice organismu.

Firma GreenSwan se zabývá výrobou a distribucí doplňků stravy, které přispívají k udržení dobré kondice organismu.