GreenSwan GS Condro DIAMANT 120 tablet v plechové krabičce
589 Kč

Novinka

GS Condro Diamant patří k řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro. Poprvé je GS Condro obohaceno o unikátní Diamant Fortescin – komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát. Kloubní přípravek obsahuje jedinečnou molekulu glukosamin sulfát Clini-Q. .

GreenSwan GS Condro Diamant 120 tbl.
539 Kč

GS Condro Diamant patří k řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro. Poprvé je GS Condro obohaceno o unikátní Diamant Fortescin – komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát. Kloubní přípravek obsahuje jedinečnou molekulu glukosamin sulfát Clini-Q.

GreenSwan GS Condro Diamant 60 tbl.
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

GS Condro Diamant patří k řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro. Poprvé je GS Condro obohaceno o unikátní Diamant Fortescin – komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát. Kloubní přípravek obsahuje jedinečnou molekulu glukosamin sulfát Clini-Q.

GreenSwan GS Condro FORTE 120 tbl.
499 Kč

GS Condro FORTE obsahuje glukosamin sulfát, tělu vlastní látku, která se za normálních okolností tvoří z glukózy. Tato látka se následně zabudovává do složitějších struktur (tzv. proteoglykanu), jež jsou základní stavební složkou chrupavek a váží vodu.

GreenSwan GS Imunostim 60 tbl.
249 Kč

Přípravek GS Imunostim s příjemnou mentolovou příchutí obsahuje bakteriální lyzát a vitamín C pro normální činnost imunitního systému.

GreenSwan GS Laktobacily Antibio 40 10 kapslí
79 Kč

GS Laktobacily Antibio 40 je přípravek, který nabízí jedinečnou sílu 40 miliard životaschopných mikroorganismů v denní dávce, a je tak vhodným doplňkem při a po užívání antibiotik.

GreenSwan GS Lecitin 1200 mg 120 + 20 kapslí
179 Kč

GS Lecitin 1200 mg obsahuje silnou dávku lecitinu vyrobeného z geneticky nemodifikované sóji ve formě měkkých želatinových kapslí, které zajišťují vysokou vstřebatelnost.

GreenSwan GS Mamatest 10 těhotenský test 2 ks
39 Kč

GS Mamatest pro včasnou detekci těhotenství je rychlý test založený na laterální průtokové imunochromatografii na proužku a slouží ke kvalitativnímu stanovení lidského choriongonadotropinu (hCG) v moči, s jehož pomocí lze zjistit těhotenství.

GreenSwan GS Mamatest Comfort 10 těhotenský test
79 Kč

GS Mamatest COMFORT 10 je rychlý těhotenský test pro domácí použití. Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství.

GreenSwan GS Mamavit 100 tbl. + 10 tbl. ZDARMA
359 Kč

Doplněk stravy GS Mamavit je kompletní a vyvážená kombinace vitamínů a minerálů s vysokým obsahem kyseliny listové, hořčíku a esenciálních mastných kyselin DHA a EPA, která je vhodná při plánování těhotenství, těhotenství a kojení.

GreenSwan GS Mamavit Prefolin + DHA 30 tbl. + 30 kapslí
359 Kč

Doplněk stravy GS Mamavit Prefolin®+DHA a EPA je kompletní a vyvážená kombinace vitamínů a minerálů s vysokým obsahem kyseliny listové, hořčíku a esenciálních mastných kyselin DHA a EPA, která je vhodná při plánování těhotenství, těhotenství a kojení.

GreenSwan GS Megalecitin 1325, 130 kapslí v plechové krabičce
219 Kč

Novinka

GS Megalecitin 1325 mg je silný lecitin vyrobený z geneticky nemodifikované sóji (GMO-free). Lecitin je tělu vlastní látka a je důležitou součástí každé buňky lidského těla. Přípravek je ve formě měkkých želatinových kapslí, které zajišťují vysokou vstřebatelnost. .

GreenSwan GS Megalecitin 1325 mg 100 + 30 kapslí
199 Kč

GS Megalecitin 1325 mg je silný lecitin vyrobený z geneticky nemodifikované sóji (GMO-free). Lecitin je tělu vlastní látka a je důležitou součástí každé buňky lidského těla. Přípravek je ve formě měkkých želatinových kapslí, které zajišťují vysokou vstřebatelnost.

GreenSwan GS Ovultest 3v1 3 ks
39 Kč

GS Ovultest 3v1 je rychlý ovulační test pro domácí použití. Zjišťuje zvýšenou hladinu luteinizačního hormonu (LH), která se objevuje v moči krátce před ovulací. Díky tomu vám umožňuje spolehlivě zjistit své plodné dny, a zvýšit tak pravděpodobnost otěhotnění.

GreenSwan GS Triurin 60 tbl.
169 Kč

GS Triurin je speciální přípravek s obsahem bylinných složek, které přispívají k normální činnosti močových cest.

Firma GreenSwan se zabývá výrobou a distribucí doplňků stravy, které přispívají k udržení dobré kondice organismu.

Firma GreenSwan se zabývá výrobou a distribucí doplňků stravy, které přispívají k udržení dobré kondice organismu.