GreenSwan GS Condro Diamant 120 tbl.
799 Kč

GS Condro Diamant patří k řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro. Poprvé je GS Condro obohaceno o unikátní Diamant Fortescin – komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát. Kloubní přípravek obsahuje jedinečnou molekulu glukosamin sulfát Clini-Q.


GreenSwan GS Condro Diamant 60 tbl.
456 Kč

GS Condro Diamant patří k řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro. Poprvé je GS Condro obohaceno o unikátní Diamant Fortescin – komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát. Kloubní přípravek obsahuje jedinečnou molekulu glukosamin sulfát Clini-Q.


GreenSwan GS Condro FORTE 120 tbl.
699 Kč

GS Condro FORTE obsahuje glukosamin sulfát, tělu vlastní látku, která se za normálních okolností tvoří z glukózy. Tato látka se následně zabudovává do složitějších struktur (tzv. proteoglykanu), jež jsou základní stavební složkou chrupavek a váží vodu.


GreenSwan GS Imunostim 60 tbl.
229 Kč

Přípravek GS Imunostim s příjemnou mentolovou příchutí obsahuje bakteriální lyzát a vitamín C pro normální činnost imunitního systému.


GreenSwan GS Laktobacily Antibio 40 10 kapslí
99 Kč

GS Laktobacily Antibio 40 je přípravek, který nabízí jedinečnou sílu 40 miliard životaschopných mikroorganismů v denní dávce, a je tak vhodným doplňkem při a po užívání antibiotik.


GreenSwan GS Lecitin 1200 mg 120 + 20 kapslí
239 Kč

GS Lecitin 1200 mg obsahuje silnou dávku lecitinu vyrobeného z geneticky nemodifikované sóji ve formě měkkých želatinových kapslí, které zajišťují vysokou vstřebatelnost.


GreenSwan GS Mamatest 10 těhotenský test 2 ks
49 Kč

GS Mamatest pro včasnou detekci těhotenství je rychlý test založený na laterální průtokové imunochromatografii na proužku a slouží ke kvalitativnímu stanovení lidského choriongonadotropinu (hCG) v moči, s jehož pomocí lze zjistit těhotenství.


GreenSwan GS Mamatest Comfort 10 těhotenský test
89 Kč

GS Mamatest COMFORT 10 je rychlý těhotenský test pro domácí použití. Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství.


GreenSwan GS Mamavit 100 tbl. + 10 tbl. ZDARMA
469 Kč

Doplněk stravy GS Mamavit je kompletní a vyvážená kombinace vitamínů a minerálů s vysokým obsahem kyseliny listové, hořčíku a esenciálních mastných kyselin DHA a EPA, která je vhodná při plánování těhotenství, těhotenství a kojení.


GreenSwan GS Mamavit Prefolin + DHA 30 tbl. + 30 kapslí
445 Kč

Doplněk stravy GS Mamavit Prefolin®+DHA a EPA je kompletní a vyvážená kombinace vitamínů a minerálů s vysokým obsahem kyseliny listové, hořčíku a esenciálních mastných kyselin DHA a EPA, která je vhodná při plánování těhotenství, těhotenství a kojení.


GreenSwan GS Megalecitin 1325 mg 100 + 30 kapslí
259 Kč

GS Megalecitin 1325 mg je silný lecitin vyrobený z geneticky nemodifikované sóji (GMO-free). Lecitin je tělu vlastní látka a je důležitou součástí každé buňky lidského těla. Přípravek je ve formě měkkých želatinových kapslí, které zajišťují vysokou vstřebatelnost.


GreenSwan GS Ovultest 3v1 3 ks
49 Kč

GS Ovultest 3v1 je rychlý ovulační test pro domácí použití. Zjišťuje zvýšenou hladinu luteinizačního hormonu (LH), která se objevuje v moči krátce před ovulací. Díky tomu vám umožňuje spolehlivě zjistit své plodné dny, a zvýšit tak pravděpodobnost otěhotnění.


GreenSwan GS Triomen FORTE 30 kapslí
199 Kč

Novinka

GS Triomen FORTE obsahuje unikátní kombinaci tří vysoce kvalitních rostlinných extraktů pro podporu normální funkce mužské prostaty, močového měchýře a močových cest.


GreenSwan GS Triurin 60 tbl.
179 Kč

Novinka

GS Triurin je speciální přípravek s obsahem bylinných složek, které přispívají k normální činnosti močových cest.


GreenSwan Noball 100 kapslí
178 Kč

Noball je přípravek s vysokou dávkou protipěnivé látky simetikonu v kombinaci s mátovou silicí, která má skvělé karminativní účinky (zamezuje vzniku plynatosti) a je tak prostředkem na podporu normálního trávení.


Firma GreenSwan se zabývá výrobou a distribucí doplňků stravy, které přispívají k udržení dobré kondice organismu.

Firma GreenSwan se zabývá výrobou a distribucí doplňků stravy, které přispívají k udržení dobré kondice organismu.