-54%
Greenworks Aku baterie G24B4 24 V - zánovní

Greenworks Aku baterie G24B4 24 V - zánovní

4 390 Kč
1 983 Kč
Doprava zdarma
Zánovní

Akumulátorová dobíjecí baterie o kapacitě 4 Ah. Kompatibilní s řadou Greenworks o 24 V. Recyklovatelné složení bez přítomnosti těžkých kovů. Bezproblémový chod i při teplotě o -20 °C. Výdrž až 500 nabíjecích cyklů při zachování 85 % kapacity. LED indikace stavu nabití. Hmotnost o 0,9 kg.

Od prodejce MALL
-65%
Greenworks Aku nabíjecí stanice G24UC 24 V - rozbaleno

Greenworks Aku nabíjecí stanice G24UC 24 V - rozbaleno

1 970 Kč
677 Kč
Doprava zdarma
Rozbaleno

Akumulátorová dobíjecí stanice, která je kompatibilní s řadou baterií Greenworks o 24 V. Určeno pro modely G24B2 a G24B4. Odolná plastová konstrukce. Nositel certifikace Energy Star, díky které spadá do kategorie přístrojů s minimální úsporou energie o 35 % oproti běžným typům.

Od prodejce MALL

Řada akumulátorového zahradního nářadí Greenworks Tools nabízí špičkové výkony, všestrannost a prémiovou kvalitu největšího výrobce aku nářadí na světě. Vysoký výkon strojů a jejich bohatá výbava Vám pomohou dokončit práci rychle, snadno a pohodlně. Greenworks dělá váš život snazším a zábavnějším.

Jestli chcete zažít skutečnou volnost a svobodu i při práci na zahradě, zbavte se přívodního kabelu, zbavte se kanystrů s benzínem a olejem, zapomeňte na složitou údržbu a startování benzínových strojů a dejte přednost špičkovému aku programu Greenworks. Vychutnejte si skvělé výkony a sílu nových moderních bezuhlíkových motorů DigiPro a dlouhou výdrž lithium–iontových baterií s technologií Greenworks. Baterie Greenworks používají nejlepší články od japonské společnosti Sanyo, které mají životnost 10 let, neztrácejí kapacitu ani při nízkých teplotách a podávají plný výkon po celou dobu vybíjecího cyklu baterie. Proto jsou články Sanyo výhradní volbou i pro pohon profesionálních aku strojů nebo třeba pro automobilový průmysl.

Se stroji Greenworks získáte unikátní mix silných, moderních, tichých a téměř bezúdržbových strojů, špičkové technologie a velmi příznivé ceny.