10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hájek Pet Food

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí plíce 100g Hájek Pet Food BOHEMIA Zvěřinové maso ve vlastní šťávě 800g
Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí plíce 100g

Hovězí plíce jsou velmi chutné, dietní a prakticky bez tuku. Díky jemné textuře jsou plíce vhodné pro ta nejmenší štěňátka, ale také se skvělé hodí pro seniory, kteří již nemají tesáky jako za svého mládí, nebo například pro psy s tendencí k nadváze, ale samozřejmě nejen pro ně.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Zvěřinové maso ve vlastní šťávě 800g Hájek Pet Food BOHEMIA Zvěřinové maso ve vlastní šťávě 800g
Hájek Pet Food BOHEMIA Zvěřinové maso ve vlastní šťávě 800g

Konzerva obsahuje maso z unikátních, chutných druhů zvěřiny – jelena, soba a kance. Dále je v jejím složení už jen zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Jelen 50 g Hájek Pet Food BOHEMIA Zvěřinové maso ve vlastní šťávě 800g
Hájek Pet Food BOHEMIA Jelen 50 g

Jelení maso má nízký obsah vnitrosvalového tuku (do 4 %) a naopak vysoké zastoupení omega-3 esenciálních nenasycených mastných kyselin. Maso splňuje všechny zdravotní předpisy a je vhodné ke konzumaci i pro člověka.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Bažantí maso ve vlastní šťávě 800g Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí a Kuřecí A - sušený BARF Hmotnost: 800 g
Hájek Pet Food BOHEMIA Bažantí maso ve vlastní šťávě 800g

Konzerva splňuje standard zvaný „double protein“, což znamená, že obsahuje 2 druhy bílkovin – bažantí a krocaní maso. Dále je v jejím složení už jen zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Daněk 50 g Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí a Kuřecí A - sušený BARF Hmotnost: 800 g
Hájek Pet Food BOHEMIA Daněk 50 g

Dančí maso je velmi chutné, dietní a prakticky bez tuku. Mezi veškerou zvěřinou je dančí maso považováno za nejlahodnější. Maso splňuje všechny zdravotní předpisy a je vhodné ke konzumaci i pro člověka.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí a Kuřecí A - sušený BARF Hmotnost: 800 g Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí a Kuřecí A - sušený BARF Hmotnost: 800 g
Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí a Kuřecí A - sušený BARF Hmotnost: 800 g

Pro koho je vhodná A receptura: Receptura je vhodná pro štěňata plemen, která budou mít v dospělosti max. 25kg. Pro dospělé psy všech plemen žijící tzv. aktivním životním stylem, či jsou ve zvýšené fyzické a psychické zátěži, vhodné pro březí a kojící feny.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí vývar se zeleninou v pastě, 180g Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí vývar se zeleninou v pastě, 180g
Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí vývar se zeleninou v pastě, 180g

Hovězí vývar v pastě přináší pro vašeho psa mnoho benefitů jak po nutriční stránce, tak po stránce chuťové. A to vše bez jakýchkoliv syntetických aditiv nebo konzervantů. Vývar v pastě patří mezi naprosto unikátní produkty na trhu.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Husí maso ve vlastní šťávě 800g Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí vývar se zeleninou v pastě, 180g
Hájek Pet Food BOHEMIA Husí maso ve vlastní šťávě 800g

Konzerva splňuje standard zvaný „double protein“, což znamená, že obsahuje 2 druhy bílkovin – husí a slepičí maso z plemen Ross a Cobb. Dále je v jejím složení už jen zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Husí maso ve vlastní šťávě 400g Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí vývar se zeleninou v pastě, 180g
Hájek Pet Food BOHEMIA Husí maso ve vlastní šťávě 400g

Konzerva splňuje standard zvaný „double protein“, což znamená, že obsahuje 2 druhy bílkovin – husí a slepičí maso z plemen Ross a Cobb. Dále je v jejím složení už jen zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Kachna divoká 100g Hájek Pet Food BOHEMIA Kančí maso ve vlastní šťávě 800g
Hájek Pet Food BOHEMIA Kachna divoká 100g

Delikátní sušená prsíčka z divokých kachen s nádhernou vůní. Bažantí prsa jsou bohatá na železo, zinek, vitamíny skupiny B a celou řadu důležitých aminokyselin ovlivňujících tvorbu a regeneraci buněk a příznivě působících na imunitní systém.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Kančí maso ve vlastní šťávě 800g Hájek Pet Food BOHEMIA Kančí maso ve vlastní šťávě 800g
Hájek Pet Food BOHEMIA Kančí maso ve vlastní šťávě 800g

Konzerva splňuje standard zvaný „single protein“, což znamená, že obsahuje pouze jeden druh bílkoviny – kančí maso. Dále je v jejím složení už jen zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Kozí tyčinky, 85g Hájek Pet Food BOHEMIA Kančí maso ve vlastní šťávě 800g
Hájek Pet Food BOHEMIA Kozí tyčinky, 85g

Kozí mleté maso je velmi chutné, dietní a prakticky bez tuku. Jedná se o regionální surovinu.

Šetrně zpracované suchým vzduchem Bez umělých a přidaných látek Přírodní doplněk vyrobený sušením bez chemické konzervace.

Složení: Kozí mleté maso 100%

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Muflon 50 g Hájek Pet Food BOHEMIA Slepičí vývar se zeleninou v pastě, 180g
Hájek Pet Food BOHEMIA Muflon 50 g

Maso splňuje všechny zdravotní předpisy a je vhodné ke konzumaci i pro člověka. Přednosti sušeného masa Bohemia Pet Food

Regionální surovina Šetrně zpracované suchým vzduchem Bez umělých a přidaných látek

Přírodní doplněk vyrobený sušením bez chemické konzervace.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Slepičí maso ve vlastní šťávě 800g Hájek Pet Food BOHEMIA Slepičí vývar se zeleninou v pastě, 180g
Hájek Pet Food BOHEMIA Slepičí maso ve vlastní šťávě 800g

Konzerva splňuje standard zvaný „single protein“, což znamená, že obsahuje pouze jeden druh bílkoviny – slepičí maso. Dále je v jejím složení už jen zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Slepičí vývar se zeleninou v pastě, 180g Hájek Pet Food BOHEMIA Slepičí vývar se zeleninou v pastě, 180g
Hájek Pet Food BOHEMIA Slepičí vývar se zeleninou v pastě, 180g

Slepičí vývar v pastě přináší pro vašeho psa mnoho benefitů jak po nutriční stránce, tak po stránce chuťové. A to vše bez jakýchkoliv syntetických aditiv nebo konzervantů. Vývar v pastě patří mezi naprosto unikátní produkty na trhu.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Srnec 50 g Hájek Pet Food BOHEMIA suchary Jehněčí 750g
Hájek Pet Food BOHEMIA Srnec 50 g

Srnčí maso je velmi bohaté na kvalitní bílkoviny a má minimální obsah tuků. Je velmi chutné a lehce stravitelné. Přednosti sušeného masa Bohemia Pet Food

Regionální surovina Šetrně zpracované suchým vzduchem Bez umělých a přidaných látek

Přírodní doplněk vyrobený sušením bez chemické konzervace.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA suchary Hovězí 750g Hájek Pet Food BOHEMIA suchary Jehněčí 750g
Hájek Pet Food BOHEMIA suchary Hovězí 750g

Pečené suchary jsou skvělým nástrojem na čištění zubního kamene. Hlavní ingrediencí je fazolová mouka muongo se silným hovězím vývarem, kvalitními sušenými vejci (kategorie A) a staurejkou, která dodává sucharu příjemné aroma.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA suchary Jehněčí 750g Hájek Pet Food BOHEMIA suchary Jehněčí 750g
Hájek Pet Food BOHEMIA suchary Jehněčí 750g

Pečené suchary jsou skvělým nástrojem na čištění zubního kamene. Hlavní ingrediencí je červená čočka se silným jehněčím vývarem, kvalitními sušenými vejci (kategorie A) a tymiánem, který dodává sucharu příjemné aroma.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA sušená příloha C Hmotnost: 2 Kg Hájek Pet Food BOHEMIA Zvěřina a Vepřové C - sušený BARF Hmotnost: 800 g
Hájek Pet Food BOHEMIA sušená příloha C Hmotnost: 2 Kg

Ideální příloha k masu nebo našim single-protein konzervám Bohemia. V naší C příloze používáme dietní a lehce stravitelný uhlohydrát v podobě rýže. Doporučujeme pro psy v běžné až snížené aktivitě. Naše C příloha je postavena tak aby jste již nemuseli přidávat žádné další nutriční doplňky.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Vepřová kýta 350 g Hájek Pet Food BOHEMIA Zvěřina a Vepřové C - sušený BARF Hmotnost: 800 g
Hájek Pet Food BOHEMIA Vepřová kýta 350 g

Vepřová kýta s jemnou tukovou tkání je bohatá na bílkoviny a esenciální aminokyseliny. Jedná se o přírodní doplněk vyrobený sušením bez chemické konzervace.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Zvěřina a Vepřové C - sušený BARF Hmotnost: 800 g Hájek Pet Food BOHEMIA Zvěřina a Vepřové C - sušený BARF Hmotnost: 800 g
Hájek Pet Food BOHEMIA Zvěřina a Vepřové C - sušený BARF Hmotnost: 800 g

Pro koho je vhodná C receptura: Receptura je vhodná pro štěňata plemen, která budou mít v dospělosti více jak 45kg a je u nich důležité zajistit pozvolný vývoj zejména kvůli kloubnímu aparátu. Krmivo je vhodné pro dospělé psy s nadváhou. Vinikající repceptura pro seniory v běžné aktivitě.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food Jehněčí maso ve vlastní šťávě 800g Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí a Jehněčí C - sušený BARF Hmotnost: 800 g
Hájek Pet Food Jehněčí maso ve vlastní šťávě 800g

Unikátní druh jehněčího masa z francouzského plemene Charollais. Konzerva splňuje standard zvaný „single protein“, což znamená, že obsahuje pouze jeden druh bílkoviny – jehněčí maso. Dále je v jejím složení už jen zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food SIX PACK BOHEMIA Zvěřinové maso ve vlastní šťávě 400g Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí a Jehněčí C - sušený BARF Hmotnost: 800 g
Hájek Pet Food SIX PACK BOHEMIA Zvěřinové maso ve vlastní šťávě 400g

Konzerva obsahuje maso z unikátních, chutných druhů zvěřiny – jelena, soba a kance. Dále je v jejím složení už jen zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej.

můžete mít 12.12.

Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí a Jehněčí C - sušený BARF Hmotnost: 800 g Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí a Jehněčí C - sušený BARF Hmotnost: 800 g
Hájek Pet Food BOHEMIA Hovězí a Jehněčí C - sušený BARF Hmotnost: 800 g

Pro koho je vhodná receptura C Receptura je vhodná pro štěňata plemen, která budou mít v dospělosti více jak 45kg a je u nich důležité zajistit pozvolný vývoj zejména kvůli kloubnímu aparátu. Krmivo doporučujeme dospělým psům s tendencí k nadváce, či s nadváhou. Vhodné pro seniory v běžné aktivitě…

Momentálně nedostupné