Hájek Pet Food TOW Southwest Canyon - masová konzerva 390g
45 Kč

Americký divočák, kus hovězího, skvěle zdravá cizrna a pivovarské kvasnice pro zvýšený chuťový zážitek. Konzerva pro psy je vynikajícím doplněním a oživením suché stravy Taste of the Wild. Americký divočák se odjakživa bál o své štětiny, když se proháněl skalnatým jihozápadním kaňonem.

Hájek Pet Food TOW Wetlands - masová konzerva 390g
50 Kč

Čerstvá kachna pro psí fajnšmekry a pečená pro ty, co to rádi horké. Do toho krocan a exkluzivní křepelčí maso. Vše šťavnaté díky kachnímu vývaru. Výborné doplnění suchého krmiva, ale může sloužit i jako samostatná výživa. Americké mokřady nikdy nebyly jednoduchým místem pro divoký lov.

Hájek Pet Food PGF Adult Trout and Duck mini 2kg
330 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Primordial pstruh a kachna pro malá plemena je kompletní bezobilné krmivo bohaté na proteiny vysoké biologické hodnoty a obsahuje vhodnou kompozici aminokyselin. Kachní maso, striktně z volného výběhu, poskytuje kompletní bílkoviny a atraktivní chuť, kterou psi milují.

Hájek Pet Food Kozí maso ve vlastní šťávě, HPF Váha: 400 g
55 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Poctivá konzerva s výjimečně vysokým obsahem unikátního kozího masa – 70 %. Podrobný popis Konzerva splňuje standard zvaný „single protein“, což znamená, že obsahuje pouze jeden druh bílkoviny – kozí maso. Dále je v jejím složení už jen zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej.

Hájek Pet Food Dibaq Adult Sense GF - Light&Senior - Duck&Turkey, 12 kg Váha: 12 kg
1 450 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dibaq Sense Duck&Turkey Light/Senior je receptura vyrobená bez obilovin a hodí se zejména pro dospělé psy se sklonem k obezitě nebo starší psy nad 7 let věku. Čerstvé maso z kachny a krůty má nízký obsah tuku, je bohaté na minerály a vitamin B a má optimální hladinu bílkovin.

Hájek Pet Food Hovězí maso ve vlastní šťávě, HPF Váha: 400 g
60 Kč

Poctivá konzerva s výjimečně vysokým obsahem hovězího masa z plemene Angus – 70 %. Podrobný popis Unikátní druh hovězího masa ze severoskotského plemene Angus. Konzerva splňuje standard zvaný „single protein“, což znamená, že obsahuje pouze jeden druh bílkoviny – hovězí maso.

Hájek Pet Food Jehněčí maso ve vlastní šťávě, HPF Váha: 400 g
60 Kč

Poctivá konzerva s výjimečně vysokým obsahem unikátního jehněčího masa z plemene Charollais – 70 %. Podrobný popis Unikátní druh jehněčího masa z francouzského plemene Charollais. Konzerva splňuje standard zvaný „single protein“, což znamená, že obsahuje pouze jeden druh bílkoviny – jehněčí maso.

Hájek Pet Food Kančí maso ve vlastní šťávě, HPF Váha: 400 g
60 Kč

Poctivá konzerva s výjimečně vysokým obsahem unikátního kančího masa – 70 %. Podrobný popis Konzerva splňuje standard zvaný „single protein“, což znamená, že obsahuje pouze jeden druh bílkoviny – kančí maso. Dále je v jejím složení už jen zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej.

Hájek Pet Food PGF Adult Buffalo and Mackerel Váha: 2 kg
330 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Primordial Grain-Free Buffalo and Mackerel je kompletní bezobilné krmivo s neobvyklým zdrojem bílkovin, který představuje nízké riziko alergie, ale vysokou biologickou hodnotu. Buvolí maso, šlechtěné a chované striktně v Itálii, poskytuje kompletní bílkoviny a atraktivní chuť, kterou psi milují.

Hájek Pet Food PGF Adult Deer and Turkey Váha: 2 kg
330 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompletní krmivo pro dospělé psy. Předkové psů byli vlci, masožraví predátoři, kteří lovili ve smečkách a chytali zvířata větší, než jsou oni sami, ale také osamělí predátoři, kteří se živili jakýmkoli druhem čerstvého masa. Primordial s vysokou a krocanem.

Hájek Pet Food PGF Adult Tuna and Lamb Váha: 2 kg
1 280 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompletní krmivo pro dospělé psy. Předkové psů byli vlci, masožraví predátoři, kteří žili blízko vodních toků a živili se čerstvým masem a rybami. Primordial s tuňákem a jehněčím.

Hájek Pet Food Psí pamlsky ES Lamb Mini Delights 100g
43 Kč

Pamlsky vhodné pro trénink, motivaci či jen tak na procházku. Polovlhké psí odměny z jehněčího masa lisované za studena. Složení: Jehněčí maso 70%, tapioka, přísady, oleje a tuky, droždí. Balení: 100g

Hájek Pet Food Psí pamlsky ES Motivation Delights 500g
125 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lahodné měkké odměny na výcvik, výstavu a každodenní vycházky. Složení Celozrnné obilí, rostlinné bio produkty, živočišné suroviny, minerální látky. Analýza Hrubý protein 25 %, hrubé oleje a tuky 10 %, hrubá popelovina 10 %, vlhkost 16 %.

Hájek Pet Food Psí suchary Bubeck Canis Knusper 1,25kg
120 Kč

Pamlsky s masem vyrobené dle originálního receptu Roberta a Wilhelma Bubeckových. Podrobný popis Tyto sušenky jsou nejprodávanější a to díky své ideální tvrdosti a velikosti. Sušenky se začaly vyrábět před 90 lety speciální ruční technikou.