10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Hamlet Belgické růžové lanýže s bílou čokoládovou náplní v rubínových čokoládových vločkách "Ruby Truffles" 150g Hamlet Hamlet Belgické růžové lanýže s bílou čokoládovou náplní v rubínových čokoládových vločkách "Ruby Truffles" 150g Hamlet
Hamlet Belgické růžové lanýže s bílou čokoládovou náplní v rubínových čokoládových vločkách "Ruby Truffles" 150g Hamlet

Belgické růžové lanýže s bílou čokoládovou náplní v rubínových čokoládových vločkách „Ruby Truffles“ 150g Hamlet Čistá hmotnost: 150 g Složení: cukr, kakaové máslo, sušené mléko, rostlinné tuky (kokosový, palmojádrový, palmový) v různém poměru, bezvodý mléčný tuk, cukr.

můžete mít 4.10. - 5.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Hamlet Belgické růžové lanýže s náplní z mléčné čokolády v rubínových čokoládových vločkách 120g Hamlet Hamlet Belgické růžové lanýže s bílou čokoládovou náplní v rubínových čokoládových vločkách "Ruby Truffles" 150g Hamlet
Hamlet Belgické růžové lanýže s náplní z mléčné čokolády v rubínových čokoládových vločkách 120g Hamlet

Belgické růžové lanýže s náplní z mléčné čokolády v rubínových čokoládových vločkách 120g Hamlet Čistá hmotnost: 120 g Složení: cukr, rostlinné tuky (kokosový, palmojádrový, palmový, bambucký) v různém poměru, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaový prášek.

můžete mít 4.10. - 5.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro

V roce 1956 začal příběh Hamleta Alfredem Geltmeyerem. Působil v malé pekárně v centru Vrasene (Belgie) a zahájil malý velkoobchod s cukrovinkami. Když jeho tři děti vstoupily do společnosti, rozhodli se ji rozšířit o vlastní zařízení na výrobu čokolády. V současné době sdílejí všichni zaměstnanci Hamletu stejnou vášeň - nabízejí vám ty nejchutnější čokolády a sladkosti.