Happy Dog Baby Original 18 kg
1 539 Kč

Kompletní SUPER PREMIUM krmivo – nové srdíčkové granule. Pro štěňata středních a velkých plemen (nad 11 kg dospělé hmotnosti). Od 4. týdne do ukončeného 6. měsíce. 80 % živočišných proteinů.

Happy Dog Mini Piemonte 1 kg
179 Kč

Kompletní hypoalergenní krmivo pro dospělé psy malých plemen do 10 kg – bez obilí, bez lepku a bez brambor, s kachnou, oceánskou rybou a italskými jedlými kaštany.

Happy Dog Ireland 12,5 kg
1 289 Kč

Kompletní krmivo pro všechny dospělé psy s hmotností nad 10 kg s normální potřebou energie – losos a králík.

Happy Dog PROFI-LINE 26-16 SPORTIVE 20 kg
990 Kč

OD EXPERTŮ PRO PROFESIONÁLY! Chovatelská PROFI-ŘADA. Pro dospělé psy s vyšší potřebou živin. Složení

Pšeničná mouka, drůbeží tuk, drůbeží protein, hovězí masová moučka, ječmen, kukuřice, pšenice, hemoglobin, rybí moučka, cukrovkové řízky* (odcukřené), jablečná dřeň*, chlorid sodný.

Happy Dog | PROFI-LINE 23-9,5 BASIC 20 kg
910 Kč

Kompletní PREMIUM krmivo pro dospělé psy všech plemen. Pro psy s normální potřebou energie. Vydatné hovězí a lahodné drubeží maso. Bez umělých konzervantů a barviv.

Happy Dog Mini Baby & Junior 8 kg
820 Kč

Kompletní krmivo pro štěňata a mladé psy malých plemen do 10 kg dospělé hmotnosti. Od 4. týdne života do ukončeného 12. měsíce.

Happy Dog HD VET Dieta Skin 12,5 kg
1 549 Kč

Kompletní dietní suché krmivo pro dospělé psy při podrážděních kůže a nadměrném vypadávání srsti během dermatóz a potravních nesnášenlivostech. Speciální veterinární dieta. Složení

Rýžová mouka (min.

Happy Dog Lombardia 11 kg
1 209 Kč

Monoproteinové SUPER PREMIUM krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen. Pro normální potřebu energie (25/12). Receptura pro citlivé psy nebo náročné labužníky.

Happy Dog HD VET Dieta Struvit 4 kg
499 Kč

Kompletní dietní suché krmivo pro dospělé psy na okyselení moči a rozpouštění struvitových kamenů. Speciální veterinární dieta.

Happy Dog HD VET Dieta Renal 300 g
49 Kč

Velmi chutné kompletní dietní vlhké krmivo pro dospělé psy při chronické ledvinové nedostatečnosti. Speciální veterinární dieta.

Happy Dog Light Calorie Control 12 kg
995 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé psy nad 11 kg se sníženou potřebou energie

Složení

živočišné bílkoviny* (16% drůbeží, 4% jehněčí), kukuřice, kukuřičná mouka, rýžová mouka, ječmen, lignocelulóza, rybí moučka (5%, z toho 50% lososová moučka), škvarky, játrový hydrolyzát, cukrovkové řízky* (odcukřené)…

Happy Dog NaturCroq Hundekuchen 5 kg
499 Kč

Vydatnější, tvrdý pečený psí suchar z celozrnného obilí, s cennými proteiny, pšeničnými klíčky a minerálními látkami. Složení

Obiloviny a vedlejší výrobky rostlinného původu (82,5%, z toho pšeničné klíčky 6,0%), maso a výrobky živočišného původu (15%), minerální směs.

Happy Dog Baby Original 10 kg
919 Kč

Kompletní SUPER PREMIUM krmivo – nové srdíčkové granule. Pro štěňata středních a velkých plemen (nad 11 kg dospělé hmotnosti). Od 4. týdne do ukončeného 6. měsíce. 80% živočišných proteinů.

Happy Dog Mini Senior 4 kg
430 Kč

Kompletní krmivo pro všechny starší psy s hmotností do 10 kg

Složení

kukuřice, drůbeží protein**, rýžová mouka, drůbeží tuk, lososová moučka, rybí moučka, jehněčí protein*, bramborový protein*, hemoglobin*, drůbeží tuk, játrový hydrolyzát, slunečnicový olej, cukrovkové řízky* (odcukřené), jableč…

Happy Dog HD VET Dieta Renal 4 kg
499 Kč

Velmi chutné kompletní dietní suché krmivo pro dospělé psy při chronické ledvinové nedostatečnosti. Speciální veterinární dieta.

Happy Dog HD VET Dieta Hypersensitivity 1 kg
219 Kč

Kompletní dietní suché krmivo pro dospělé psy při potravní alergii nebo potravní nesnášenlivosti. Speciální veterinární dieta.

Složení

Moučka z jedlých kaštanů (60%), křepelčí protein* (30%), slunečnicový olej, játrový hydrolyzát (

Happy Dog Baby Lamb & Rice 4 kg
449 Kč

Kompletní SUPER PREMIUM krmivo bez drůbeže – nové srdíčkové granule. Pro citlivá štěňata středních a velkých plemen (nad 11 kg dospělé hmotnosti). Od 4. týdne do ukončeného 6. měsíce. 77 % živočišných proteinů.

Happy Dog Mini Adult 4 kg
430 Kč

Kompletní krmivo pro všechny dospělé psy s hmotností do 10 kg s normální potřebou energie.

Happy Dog Junior Original 4 kg
419 Kč

Kompletní SUPER PREMIUM krmivo – nové srdíčkové granule. Pro mladé psy středních a velkých plemen (nad 11 kg dospělé hmotnosti). Od 7. měsíce do cca 18 měsíců. 74% živočišných proteinů.

Happy Dog Mini Baby & Junior 4 kg
460 Kč

Kompletní krmivo pro štěňata a mladé psy malých plemen do 10 kg dospělé hmotnosti. Od 4. týdne života do ukončeného 12. měsíce.

Happy Dog Junior Lamb & Rice 4 kg
439 Kč

Kompletní SUPER PREMIUM krmivo bez drůbeže – nové srdíčkové granule. Pro citlivé mladé psy středních a velkých plemen (nad 11 kg dospělé hmotnosti). Od 7. měsíce do cca 18 měsíců. 72% živočišných proteinů.

Happy Dog NaturCroq Puppy 4 kg
315 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

PREMIUM krmivo pro štěňata všech plemen od 1. měsíce do 6. měsíců (pro 1. fázi růstu). (29/14).

Happy Dog Flocken Vollkost 3 kg
289 Kč

Happy Dog Flocken Vollkost – ideální jako kompletní vločkové krmivo pro psy s potravní přecitlivělostí a jako štěněčí kaše.

Happy Dog Strauß Pur - pštrosí 400 g
108 Kč

100% Pštros – kompletní krmivo pro psy. SUPREME SENSIBLE masová konzerva bez rostlinného podílu, s přídavkem vitaminů. Složení

Maso a vedlejší masné produkty (pštrosí svalovina a pštrosí vnitřnosti)*, vitamíny. * Z výrobních důvodů se mohou vyskytovat stopy jiných proteinů.

Happy Dog Lamm Pur - jehněčí 200 g
40 Kč

100% Jehně – kompletní krmivo pro psy. SUPREME SENSIBLE masová konzerva bez rostlinného podílu, s přídavkem vitaminů. Složení

Maso a vedlejší masné produkty (jehněčí svalovina a jehněčí játra, plíce, bachor, srdce, pasta)*, vitamíny. * Z výrobních důvodů se mohou vyskytovat stopy jiných proteinů.

Happy Dog Baby Grainfree 1 kg
145 Kč

Bezobilné kompletní SUPER PREMIUM krmivo – nové srdíčkové granule. Pro velmi citlivá štěňata všech plemen. Od 4. týdne do 12 měsíců (střední a velká plemena do ukončeného 6. měsíce). 89 % živočišných proteinů.

Happy Dog Junior Lamb & Rice 1 kg
139 Kč

Kompletní SUPER PREMIUM krmivo bez drůbeže – nové srdíčkové granule. Pro citlivé mladé psy středních a velkých plemen (nad 11 kg dospělé hmotnosti). Od 7. měsíce do cca 18 měsíců. 72% živočišných proteinů.

Happy Dog Junior Grainfree 1 kg
145 Kč

Bezobilné kompletní SUPER PREMIUM krmivo – nové srdíčkové granule. Pro velmi citlivé mladé psy středních a velkých plemen. Od 7. měsíce do cca 18 měsíců. 76% živočišných proteinů.

Happy Dog Büffel Pur - buvolí 200 g
40 Kč

100% Bůvol – kompletní krmivo pro psy. SUPREME SENSIBLE masová konzerva bez rostlinného podílu, s přídavkem vitaminů. Složení

Maso a vedlejší masné produkty (bůvolí svalovina a bůvolí játra, plíce, slez)*, vitamíny. * Z výrobních důvodů se mohou vyskytovat stopy jiných proteinů.

Happy Dog Ente Pur - kachní 200 g
40 Kč

100% Kachna – kompletní krmivo pro psy. SUPREME SENSIBLE masová konzerva bez rostlinného podílu, s přídavkem vitaminů. Složení

Maso a vedlejší masné produkty (kachní svalovina a kachní srdce, játra, žaludek, krk, prsní kůže)*, vitamíny.

Happy Dog Lachs Pur - lososí 190 g
41 Kč

100% Losos – kompletní krmivo pro psy. SUPREME SENSIBLE masová konzerva bez rostlinného podílu, s přídavkem vitaminů. Složení

Ryby a vedlejší rybí produkty (drcené lososí maso)*, vitamíny. * Z výrobních důvodů se mohou vyskytovat stopy jiných proteinů.

Happy Dog Wild Pur - zvěřinová 200 g
40 Kč

100% Zvěřina – kompletní krmivo pro psy. SUPREME SENSIBLE masová konzerva bez rostlinného podílu, s přídavkem vitaminů. Složení

Maso a vedlejší masné produkty (svalovina zvěře a srdce, játra, bachor, plíce)*, vitamíny. * Z výrobních důvodů se mohou vyskytovat stopy jiných proteinů.

Happy Dog PROFI-LINE 30-20 High Energy 20 kg
1 065 Kč

Pro dospělé psy s enormně zvýšenou potřebou živin. Složení

Drůbeží protein*, pšeničná mouka, drůbeží tuk, pšenice, kukuřice, hovězí masová moučka, hemoglobin*, rybí moučka, cukrovkové řízky* (odcukřené), jablečná dřeň*, chlorid sodný, (* sušené, částečně hydrolyzované / * sušené).

Happy Dog Welpenmilch Regular 2,5 kg
718 Kč

Štěněčí mléko v PREMIUM kvalitě k odchovu štěňat již od 1.dne. Složení

Mléko a mléčné produkty, oleje a tuky, vedlejší rostlinné produkty, minerální látky, vitamíny.

Granule pro psy

Granule pro psy