10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Happy Plugs Joy Happy Plugs Air 1 Go, fialová
Happy Plugs Joy

Nejpestrobarevnější sluchátka na celém světě jsou určitě Happy Plugs Joy v trendy provedení dle aktuálních audio módních trendů. Do výbavy dostala Bluetooth 5.2 technologii, 14,2mm výkonné měniče, 300mAh nabíjecí box, duální handsfree mikrofony i dotykové ovládání s podporou hlasových asistentů. Na jedno nabití hrají 4,8 h, nabíjecí box prodlouží dobu jejich provozu na celkových 12 h.

můžete mít DNES

Od MALL
Happy Plugs Air 1 Go, fialová Happy Plugs Air 1 Go, fialová
Happy Plugs Air 1 Go, fialová

Stylová a minimalistická bezdrátová sluchátka. Bluetooth 5.0 s dosahem 10 m. Výkonné 12mm měniče. Mikrofon. Výdrž baterie až 3 hodiny. Nabíjecí pouzdro pro dalších 8 hodin provozu. Dotykové ovládání na každém sluchátku. Podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant.

můžete mít 5.3.

Happy Plugs Hope, stříbrná Happy Plugs Air 1 Go, fialová
Happy Plugs Hope, stříbrná

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem disponují baterií o kapacitě 45 mAh a nabíjecím pouzdrem s baterií o kapacitě 600 mAh. Celková výdrž baterie je 30 hodin, v režimu standby až 80 hodin. Citlivost je 107 +/- 3 dB, frekvenční odezva je 20 Hz až 20 kHz.

můžete mít 5.3.

Happy Plugs Air 1 Go, růžová Happy Plugs Air 1 Go, růžová
Happy Plugs Air 1 Go, růžová

Jen na ně dopadne oko, hned se nadšením rozzáří – stylová Bluetooth 5.0 sluchátka Happy Plugs Air 1 Go mají tak krásné provedení vycházející z vyhlášeného švédského designu, že se líbí takřka komukoliv. Parádní je i jejich zvuk díky 12mm meničům. Na nabití hrají 3 h a nabíjecí pouzdro jim dodá energii pro dalších 8 h provozu.

Momentálně nedostupné

Od MALL

Společnost Happy Plugs byla založena v roce 2011 ve Švédsku, a působí v 56 zemích a 5 000 obchodech po celém světě. Její ambicí je dělat sluchátka jako módní doplněk. Společnost sídlí v centrální části Stockholmu a zde vzniká nový design produktů. Švédská jednoduchost tkví v chytrém a minimalistickém produktu. Happy Plugs není jen o náhodných barvách. Společnost studuje aktuální trendy v módě a nabízí nejstylovější barvy pro své zákazníky. Důkazem je i nominování na nejprestižnější módní ocenění ve Švédsku.