Harbinger Fitness rukavice 1143 PRO pánské, bez omotávky-19%
561 Kč 449 Kč

Harbinger Fitness rukavice PRO, Black, 1143 – spodní část rukavice je vyrobena z kůže, která chrání vaší dlaň a část prstů před odřením. Kůže zároveň pomáhá tomu, abyste cítili maximální komfort při úchopu činky, nebo hrazdy.

Harbinger Fitness rukavice 155 POWER bez omotávky-20%
374 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní rukavice za skvělou cenu. Elastický materiál StretchBack™ Lycra ® přiměřeným způsobem obepíná ruku, zvyšuje pohodlí a zachovává možnost flexibility prstů a současně zlepšuje prodyšnost.

Harbinger Tvarovaný opasek typ 223-20%
874 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Super široký pás s výztuhou pro maximální ochranu zad a břicha při zvedání těžkých břemen. Speciální tvar pásku podporuje správné držení těla a zdvihací techniky.

Harbinger Bandáže zápěstí elastické Red Line-20%
488 Kč 390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elastické bandáže zápěstí. Pokud máte problémy se zápěstími, např. bolestivost, nebo špatné držení zápěstí a potřebujete jejich dodatečnou fixaci, jsou tyto omotávací elastické bandáže ideální právě pro vás.

Harbinger Fitness háky-20%
863 Kč 690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fitness háky pro zesílení úchopu při těžkých tahových a přítahových cvicích a při procvičování břišních svalů ve visu na hrazdě.

Harbinger Fitness rukavice 149 dámské-19%
561 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlné a kvalitní dámské fitness rukavice se zlepšenou flexibilitou prstů ruky, s krátkými prsty pro přirozený úchop. Bez omotávky.

Harbinger Trhačky 213 - neoprenová vycpávka-19%
311 Kč 249 Kč

Bavlněné trhačky s neoprenovou vycpávkou, vhodné pro tahové cviky s vysokými zátěžemi. 5mm neoprenová vycpávka zajišťuje ochranu zápěstí a zmírňuje tlak. Jejich použitím zvýšíte bezpečnost a sílu úchopu a zvládnete několik dalších opakování v sérii navíc. Rozměry: délka 53,3 cm, šířka 3,8 cm

Harbinger Trhačky 215 - bavlněné bez vycpávky-20%
238 Kč 190 Kč

Bavlněné trhačky, vhodné pro tahové cviky s vysokými zátěžemi. Jejich použitím zvýšíte bezpečnost a sílu úchopu a zvládnete několik dalších opakování v sérii navíc. Rozměry: délka 52 cm, šířka 3,8 cm

Harbinger. Nabízíme rukavice Harbinger, opasky Harbinger, bandáže a další vybavení na crossfit a fitness od sportovní značky Harbinger.

Harbinger. Nabízíme rukavice Harbinger, opasky Harbinger, bandáže a další vybavení na crossfit a fitness od sportovní značky Harbinger.