HayMax přírodní prostředek na alergii Aloe vera 5 ml
249 Kč

HayMax 100% bio přírodní prostředek na alergii Aloe vera na sennou rýmu, alergii na prach a domácí mazlíčky. POZOR!!!!Doprava zdarma platí POUZE pro ZÁSILKOVNU! V ostatních případech bude poštovné k objednávce připočteno.

HayMax přírodní prostředek na alergii Levandule 5 ml
249 Kč

HayMax 100% bio přírodní prostředek na alergii Levandule s vůní levandule na sennou rýmu, alergii na prach a domácí mazlíčky. POZOR!!!!Doprava zdarma platí POUZE pro ZÁSILKOVNU! V ostatních případech bude poštovné k objednávce připočteno.

HayMax Mast Pure na alergii BIO 5 ml
264 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

HayMax je 100% přírodní prostředek na alergie vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických léčiv.

HayMax přírodní prostředek na alergii Neutral 5 ml
249 Kč

HayMax 100% bio přírodní prostředek na alergii Neutral bez vůně na sennou rýmu, alergii na prach a domácí mazlíčky. POZOR!!!!Doprava zdarma platí POUZE pro ZÁSILKOVNU! V ostatních případech bude poštovné k objednávce připočteno.

HayMax Duo pack - 2x HayMax Neutral + 1 ks Neutral ZDARMA, 15 ml
498 Kč

POZOR!!!!Doprava zdarma platí POUZE pro ZÁSILKOVNU! V ostatních případech bude poštovné k objednávce připočteno. Výhodné balení: 2 ks HayMax Neutral + 1 ks ZDARMA  V akci dodáváme HayMax Neutral – v případě, že si přejete jinou variantu, stačí napsat do poznámky před odesláním objednávky.

HayMax přírodní prostředek na alergii pro děti 5 ml
249 Kč

HayMax 100% bio přírodní prostředek na alergii pro děti bez vůně 5 ml na sennou rýmu, alergii na prach a domácí mazlíčky. POZOR!!!!Doprava zdarma platí POUZE pro ZÁSILKOVNU! V ostatních případech bude poštovné k objednávce připočteno.

První pomoc při alergii na pyl, prach, domácí mazlíčky a senné rýmě. 100% bio složení bez syntetických léčiv.

První pomoc při alergii na pyl, prach, domácí mazlíčky a senné rýmě. 100% bio složení bez syntetických léčiv.