Healthy&tasty Kuchyňský Santoku nůž Solingen 18 cm, Healthy & tasty HT4001
1 989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální kuchyňský nůž Santoku vyrobený z vysoce kvalitní oceli od jednoho z předních výrobců nožů v německu, firmy GEHRING® Solingen. Santoku nůž se vyznačuje vysokou čepelí a patří mezi nejuniverzálnější nože pro krájení zeleniny, masa a ryb a dalších surovin.

Healthy&tasty Kuchařský nůž Solingen 15 cm, Healthy & tasty HT4002
1 989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Perfektně vyvážený a z mrazem tvrzené oceli vyrobený kuchařský nůž pro domácí i profesionální šéfkuchaře. Kuchařské nože patří mezi kuchyňské nože s delším ostřím, které se směrem ke špičce nože ohýbají a usnadňují tak krájení surovin.

Healthy&tasty Nerezový rendlík s poklicí 16 cm - Healthy & tasty HT1005
1 189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický pomocník na přípravu omáček v podobě 1,5 litrového rendlíku s dlouhou tepelně odizolovanou rukojetí a nerezovou pokličkou. Použití silného kvalitní nerezu umožnuje rendlík vložit do rozpálené trouby, nebo používat jej na jakémkoliv typu vařiče včetně plynového.

Healthy&tasty Keramická pánev 24 cm - Healthy & tasty HT2002
1 249 Kč

Keramická pánev s hladkým nepřilnavým povrchem bez použití teflonu. Tělo pánve je vyrobeno ze silného vysoce odolného nerezu. Díky tomu lze pánev používat na všech typech ploten, nebo ji vložit celou přímo do pečící trouby rozpálená až na 240 °C.

Healthy&tasty Nerezový hrnec s poklicí 5 l - Healthy & tasty HT1004
1 989 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velký hrnec s poklicí kompletně vyrobený z robustní potravinářské oceli o celkové síle 3 mm. Použitá nerezová ocel umožňuje používat hrnec na jakémkoliv typu vařiče a případně i vložit jej do rozpálené trouby.

Healthy&tasty Mlýnek na koření - ruční - Healthy & tasty HT3002
389 Kč

Elegantní mlýnek na koření, pepř a sůl vyrobený z vysoce pevného čirého plastu opatřený elegantní dřevěnou rukojetí. Mlecí mechanismus s keramickým mlecím kamenem se snadno ovládá otáčením dřevěné rukojeti a lze nastavit i hrubost mletí.