10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
HeartMath InnerBalance Bluetooth - trenér srdeční koherence pro iOS a Android HeartMath Nový - InnerBalance Coherence Plus - Bluetooth trenér srdeční koherence pro iOS a Android. Srdeční koherence je vysoce výkonný stav těla a mysli, kdy jsou vaše srdce a mozek v synchronicitě.
HeartMath InnerBalance Bluetooth - trenér srdeční koherence pro iOS a Android

Inner Balance analyzuje náš srdeční rytmus měřením proměnlivosti srdeční frekvence (HRV-Heart Rate Variability) a ukazuje, jak emoční stavy ovlivňují náš nervový systém. HRV nabízí jedinečný pohled na kvalitu komunikace mezi srdcem a mozkem, která přímo ovlivňuje, jak se cítíme a konáme.

můžete mít 4.3. - 6.3.

HeartMath je světová výzkumná a vzdělávací organizace se zaměřením pomáhat lidem redukovat stres, seberegulovat emoce, rozvíjet resilienci a energii pro zdravý a šťastný život. Nástroje a produkty, technologie a tréninkové metody vedou lidi k tomu, aby se spoléhali a důvěřovali inteligenci srdcí ve spolupráci se svou myslí. Zkoumá stres, emoce, srdeční inteligenci a další oblasti souvisejících s lidskou fyziologií a výkonností, včetně interakcí srdce a mozku, srdeční koherence a testům úzkosti.