Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Heless Sada plenkových kalhotek 10 ks Heless Set na plavání Henri pro 35-45cm
Heless Sada plenkových kalhotek 10 ks

Sada plenkových kalhotek v balení po deseti kusech od značky Heless. Plenky s obrázky a suchým zipem na opakované použití pro panenku o velikosti 35–46 cm.

můžete mít DNES

Od MALL
Heless Set na plavání pro 35-45cm Heless Set na plavání Henri pro 35-45cm
Heless Set na plavání pro 35-45cm

Set na plavání pro panenku velikou 35–45 cm. V balení najdete krásné plavky vcelku s kanýrem a oblíbené boty Crocsy. Vezměte panenku sebou do vody s pořádným vybavením od firmy Heless.

můžete mít DNES

Od MALL
Heless Set na plavání Henri pro 35-45cm Heless Set na plavání Henri pro 35-45cm
Heless Set na plavání Henri pro 35-45cm

Set na plavání a vodní radovány je určen pro panenku o velikosti 35–45 cm. Obsahuje nafukovací kruh s jednorožcem, plavky s motivem jednorožce a plážové boty.

můžete mít DNES

Od MALL
Heless Set na plavání Ella pro 35-45 cm Heless Medvídek 22 cm se 4 kusy oblečků a nočníček
Heless Set na plavání Ella pro 35-45 cm

Set na plavání a vodní radovány je určen pro panenku o velikosti 35–45 cm. Obsahuje nafukovací kruh s plameňákem, plavky s motivem plameňáka a plážové boty.

můžete mít DNES

Od MALL
Heless Malý set s vanou Heless Medvídek 22 cm se 4 kusy oblečků a nočníček
Heless Malý set s vanou

Menší sada na koupání pro panenku vaší malé maminky. Každá maminka musí o své miminko pečovat, aby bylo voňavé a čisté. Do vany se vejde panenka o maximální velikosti 38 cm.

můžete mít DNES

Od MALL
Heless Medvídek 22 cm se 4 kusy oblečků a nočníček Heless Medvídek 22 cm se 4 kusy oblečků a nočníček
Heless Medvídek 22 cm se 4 kusy oblečků a nočníček

Tato sada obsahuje plyšového medvídka, sadu oblečků a růžový nočníček. Medvídek je speciálně vyrobený pro oblékání přiložených oblečků. Velikost medvídka je 22 cm. Obleč si svého medvídka podle nálady nebo příležitosti.

můžete mít DNES

Od MALL
Heless Set Jednorožec pro panenku 28-35 cm Heless Set Jednorožec pro panenku 28-35 cm
Heless Set Jednorožec pro panenku 28-35 cm

Set na plavání a vodní radovány je určen pro panenku o velikosti 28 – 35 cm. Obsahuje nafukovací kruh s jednorožcem, plavky s motivem jednorožce a plážové boty, které vypadají jako crocsky.

můžete mít DNES

Od MALL
Heless Síťka na hračky do vany Heless Set Jednorožec pro panenku 28-35 cm
Heless Síťka na hračky do vany

Praktická síťka na hračky do vody, kterou stačí jen zavěsit pomocí přísavek na hladký povrch. Vložte všechny hračky vašeho nejmilejšího do sítky a nechte hračky uschnou, navíc budou vždy po ruce.

můžete mít DNES

Od MALL
Heless Velký set s vanou Heless Set Jednorožec pro panenku 28-35 cm
Heless Velký set s vanou

Velká sada koupání pro panenku vaší malé maminky. Každá maminka musí o své miminko pečovat, aby bylo voňavé a čisté. Do vany se vejde panenka o maximální velikosti 48 cm.

můžete mít DNES

Od MALL

Firma HELESS je stará rodinná firma, která pochází z Drážďan a vznikla v roce 1949. Po znárodnění podniku rodina utekla do tehdejšího západního Německa a 21 letá dcera Helga Hess založila novou firmu HELESS. Jméno firmy vzniklo složením z jejího jména. Od prvního dne výroby majitelka firmy kladla veliký důraz na kvalitu výrobků v kombinaci s vysokou úrovní zábavy. V dnešní době firmu vede jeden z potomků rodiny původních majitelů. Hračky firmy Heless plní důležité standardy kvality, které odpovídají evropské normě EN 71 pro bezpečné hračky. Všechny výrobky jsou opatřeny značkou CE. Mnoho výrobků dle ocenění kvality nese označení Spiel gut.