Helite bunda XENA Airbag černá L

Helite bunda XENA Airbag černá

21 990 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Vyhledávaná bunda od výrobce HELITE v barevné variantě černá. Tvar našeho airbagu nabízí plnou ochranu: zad, krku, páteře, hrudníku, žeber, pánve, břicha atd. 18 L plynu pro optimální tlak. Rychlá doba nafouknutí 100 ms.

Helite airbagová vesta E-GP AIR black M

Helite airbagová vesta E-GP AIR black

21 810 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Vyhledávaná airbagová vesta od výrobce HELITE v barevné variantě . Airbagový systém GP Air byl vyvinut speciálně pro jezdce na okruhu. Pozornost byla soustředěna na aerodynamiku, perfektní padnutí a prostor pro zádový hrb.

Helite bombička CO2 60ccm

Helite bombička CO2 60ccm

570 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Podpořte oblíbenou značku HELITE s bombička v barevné variantě . HELITE nabízí 3 rozdílné velikosti CO2 bombiček přizpůsobené k velikosti těla. CO2 plyn není nebezpečný (používá se pro hašení požárů) a je snadný k manipulaci.

Helite airbagová vesta E-TURTLE černá M

Helite airbagová vesta E-TURTLE černá

17 910 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Airbagová vesta od výrobce HELITE, ve které se nebojte ukázat a podpořte tak svého oblíbence. Zcela nová technologie pro maximální ochranu na cestách skutečná revoluce v ochraně a detekci.

Helite airbagová vesta E-TURTLE HiVis XS

Helite airbagová vesta E-TURTLE HiVis

19 210 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Podpořte oblíbenou značku HELITE s airbagová vesta v barevné variantě . Zcela nová technologie pro maximální ochranu na cestách skutečná revoluce v ochraně a detekci.

Helite airbagová vesta TURTLE 2 černá XS

Helite airbagová vesta TURTLE 2 černá

14 270 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Airbagová vesta od výrobce HELITE, ve které se nebojte ukázat a podpořte tak svého oblíbence. Doba nafouknutí: Velmi rychlá, pod 100 ms pro nafouknutí velkého objemu s optimálním tlakem. Rychleji než mrknutí oka.

Helite airbagová vesta TURTLE 2 hi-viz M

Helite airbagová vesta TURTLE 2 hi-viz

15 570 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Vyhledávaná airbagová vesta od výrobce HELITE v barevné kombinaci černá, žlutá. Doba nafouknutí: Velmi rychlá, pod 100 ms pro nafouknutí velkého objemu s optimálním tlakem. Rychleji než mrknutí oka.

Helite bombička CO2 100ccm

Helite bombička CO2 100ccm

680 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Bombička od výrobce HELITE, ve které se nebojte ukázat a podpořte tak svého oblíbence. HELITE nabízí 3 rozdílné velikosti CO2 bombiček přizpůsobené k velikosti těla. CO2 plyn není nebezpečný (používá se pro hašení požárů) a je snadný k manipulaci.