Hennaplus Přírodní barva na vlasy pro muže Men Own (Odstín Hnědá)

Hennaplus Přírodní barva na vlasy pro muže Men Own

299 Kč
289 Kč

Barva Men's Own je určená speciálně pro barvení mužských vlasů. Přináší dlouhotrvající přirozené barvy, zdravý vzhled a lesk, spolu s intenzivní ochrannou péčí o vlasy. Pomůže vám navrátit přirozenou barvu vlasů už během 5 minut. Použití je rychlé a stejně snadné jako použití šamponu.

Partner: Vivantis
-15%
Hennaplus Dlouhotrvající barva na vlasy 100 ml (Long Lasting Colour) (Odstín 8 Světlá blond)
2x

Hennaplus Dlouhotrvající barva na vlasy 100 ml (Long Lasting Colour)

309 Kč
261 Kč

Dlouhotrvající barva HennaPlus přináší krásné, trvanlivé a intenzivní odstíny, okouzlující lesk a vyváženou péči o vlasy. Vaše nová barva vydrží až 3 měsíce. Dlouhotrvající barvy 100 % kryjí šediny a dokážou zesvětlit či ztmavit barevný odstín vlasů až o 6 stupňů.

Partner: Vivantis
Hennaplus Light Blue Love Is Love - toaletní voda M Objem: 100 ml

Hennaplus Light Blue Love Is Love - toaletní voda M Objem: 100 ml

1 154 Kč

Žena Light Blue je úžasná, ohromující, neodolatelná jako radost ze života. Hlavními esencemi parfému Dolce & Gabbana Light Blue jsou sicilské citróny (temperament), jablka Granny Smith (radost), zvonky (spontánnost), jasmín (intenzita), bambus (čerstvost), bílá růže (šarm).

V roce 1985 vznikla značka HennaPlus a přinesla do světa barvení vlasů nový trend. HennaPlus nabízí zákazníkům kvalitu, přirozenost a šetrnost k životnímu prostředí. Složení produktů HennaPlus jsou 100% přírodní práškové barvy a henna. V nabídce HennaPlus jsou přírodní šampony, kondicionéry, barvící přípravky, vlasové kůry, styling a další.