Hepatica Koenzym Q10 60 kapslí
261 Kč

Koenzym Q10 (CoQ10) je substance podobná vitamínu a nachází se ve všech buňkách lidského těla. Zde upravuje produkci energie a s tím spojené fungování jednotlivých orgánů jako jsou srdce, ledviny, mozek a játra.

Hepatica Kyselina hyaluronová 90 kapslí
331 Kč

Přípravek Kyselina hyaluronová představuje nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou ve formě kapslí, která se výborně vstřebává.

Hepatica Curcumin C3 Complex 90 kapslí
328 Kč

Přípravek Curcumin C3 Complex obsahuje standardizovaný, vysoce koncentrovaný výtažek z kurkumy, který je bohatým zdrojem kurkuminoidů (min. 80 %) – aktivních substancí kurkumy.

Hepatica Bulgarian Tribulus Original 120 kapslí
424 Kč

Přípravek Bulgarian Tribulus Original obsahuje výtažek z byliny kotvičník zemní s obsahem steroidních saponinů. Ty přispívají k vylučování testosteronu, přírodního pohlavního hormonu, který podporuje rozvoj svalové hmoty a fyzické síly.

Hepatica Panax Ginseng 60 kapslí
346 Kč

Panax Ginseng Bylinný výtažek z kořene ženšenu pravého (Panax Ginseng) v kapslích. Kořen ženšenu má pozitivní vliv na udržení vysoké úrovně energie v organismu, dodává vitalitu a má pozitivní vliv na fyzickou a duševní pohodu. Podporuje mozkové kognitivní procesy, včetně paměti a koncentrace.

Hepatica Beta Glukan 90 cps.
347 Kč

Beta glukan se vyskytuje v buněčných stěnách kvasinek druhu Saccharomyces cerevisiae. Beta glukan se získává moderní výrobní metodou, která umožňuje získat vysoce koncentrovaný čistý beta glukan 1,3/1,6D, zbavený dalších složek, které by mohly oslabit jeho účinek (zejména bílkoviny a tuky).

Hepatica Maca 6000 90 kapslí
234 Kč

Maca 6000 je bylinný výtažek z kořene řeřichy peruánské (Lepidium meyenii Walp. ) v kapslích.

Hepatica Maca plus 90 kapslí
254 Kč

Maca plus je komplex 5 adaptogenů, výtažky z rostlin: maca, ashwagandha, rozchodnice růžová, klanopraška čínská a shatavari v kapslích, doplněk stravy.

Hepatica Capra Colostrum 120 tablet
642 Kč

Capra Colostrum je unikátní kolostrum pocházející z koz, jejichž mléko se více podobá lidskému mléku než kravské mléko. Kolostrum je hustá tekutina, která se v organismu matky produkuje jako prekurzor mateřského mléka.

Hepatica Aloe Vera 60 kapslí
183 Kč

Koncentrovaná Aloe Vera je vyrobena z lyofilizované šťávy získané z dužiny listů aloe, a je standardizována s obsahem min. 7,5 % polysacharidů, v přepočtu na aloverose (acemannan).

Hepatica Arjuna 90 kapslí
265 Kč

Extrakt z kůry stromu Arjunaje tradičně využívaný v áyurvédě. Příznivě ovlivňuje funkce jater a napomáhá srdeční činnosti. Extrakt standardizován na obsah min. 0,5 % kyseliny arjunové.

Hepatica Bio Acerola 100 kapslí
291 Kč

Bio Acerola je standardizovaný extrakt z ekologicky pěstovaných plodů třešně acerola (Malpighia glabra L. ) Výrobek obsahuje pouze přírodní vitamín C.

Hepatica Cordyceps 60 kapslí
285 Kč

Housenice čínská je vzácný druh parazitující houby, která se nachází ve vysokých nadmořských výškách čínských horských masivů. Její sběr je prováděn výhradně ručně a pod přísnou hygienickou kontrolou.

Hepatica Ecdysterone 90 kapslí
713 Kč

Ecdysterone je bylinný výtažek z kořene leuzey v kapslích. Slouží jako základní stavební kámen silových sportovců východního bloku. Výtažek z kořene leuzey, má povzbuzující účinek na celý organismus. Podporuje správné fungování imunitního a kardiovaskulárního systému.

Hepatica GotuKola 90 kapslí
214 Kč

GotuKola neboli pupečník asijský (Centella asiatica) je rostlina, která má pozitivní vliv na kognitivní funkce, díky čemuž podporuje paměť.

Hepatica Guduchi 90 kapslí
244 Kč

Guduchi pozitivně působí na stav mysli a nervový systém, díky čemuž pomáhá našemu tělu vyrovnávat se se stresem. Pomáhá při správném fungování imunitního systému, správnému fungování jater a močového systému. Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Hepatica Memoxan 90 kapslí
509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Memoxan je doplněk stravy získaný ze směsi suchých výtažků z plodů vinné révy (Vitis vinifera) a plodů borůvky úzkolisté (Vaccinium angustifolium). Memoxan podporuje mentální kapacitu organismu. Výtažek z vinné révy má také antioxidační účinek.

Hepatica Noni 1 l
448 Kč

100% čistá šťáva ze zralých plodů Noni (Morinda citrifolia).

Hepatica Pure Oregano Oil 10 ml
254 Kč

Pure Oregano Oil je 100% éterický olej s antioxidačními vlastnosti, které plynou hlavně z přítomnosti karvakolu a thymolu.

Hepatica Sunwic® 220 g
397 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sunwic® – doplněk stravy s obsahem 80 % rozpustné vlákniny z guarových bobů. Částečně hydrolyzovaná vláknina z guarových bobů je střevní florou metabolizována na mastné kyseliny s krátkým řetězcem, které jsou důležitými živinami střevních buněk.

Hepatica Tulsi 90 kapslí
203 Kč

Tulsi má příznivý vliv na fungování dýchacího systému, pod poruje správné fungování imunitního systému. Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které chrání buňky těla před volnými radikály. Podporuje srdeční činnost. Pomáhá udržovat vitalitu a odolnost organismu vůči stresu.

Značka Hepatica přináší ve svých přípravcích vysoké kvality to nejlepší z přírody.

Značka Hepatica přináší ve svých přípravcích vysoké kvality to nejlepší z přírody.