HerbaMedica Venikal 50g - žilní systém 100 tablet
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Venikal od Herba medica je přírodní doplněk stravy. Výrobek je vhodný pro podporu žilního systému.   Oves setý podporuje kardiovaskulrní systém. .

HerbaMedica Presit 50g - krevní tlak 100 tablet
319 Kč

Presit od Herba medica je doplněk stravy bylinného složení. Aktivní složky vhodně působí na normální krevní tlak. Presit lze užívat samostatně nebo v kombinaci s klasickými prostředky.  Před užitím se vždy konzultujte s odborníkem.

HerbaMedica Helidon 50g - krevní tlak 100 tablet
319 Kč

Helidon je speciálně vyvinut pro podporu zdravého krevního tlaku a zesílení cévních stěn. Pomáhá stimulovat metabolismus.  Pravidelné přijímání produktu Helidon vhodně působí na stabilizaci hladiny krevního tlaku.

HerbaMedica Matrika 50g - menstruační komfort 100 tablet
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Matrika je produkt zcela rostlinného složení obsahující komplex bylin podporující funkce ženského reprodukčního systému. Obsažený kontryhel obecný přispívá k pohodlí během menstruace a období klimakteria.

HerbaMedica Kočičí Dráp 100 tablet
389 Kč

Kočičí dráp Herba Medica je vyrobený z kůry rostliny vilcacora. Té se přezdívá právě kočičí dráp, a to díky tomu, že se na jejích stoncích nacházejí drobné ostny připomínající drápy. Vilcacoru v Amazonii považují za královnu rostlin.

HerbaMedica Menofin - hormonální rovnováha , 100 tbl.
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kombinace 5 bylin v Menofin napomáhá udržet hormonální rovnováhu u žen v období menopauzy. Kombinace bylin zklidňuje nervový systém a mírní příznaky charakteristické pro období klimakteria, jako je nervozita, návaly horka, chladu a pocení.

HerbaMedica Bilikal 50g - podpora žlučníku 100 tablet
319 Kč

Bilikal – Kombinace bylinek stimuluje funkci žlučníku i vylučování žluči a zároveň přispívá ke zdraví jater. Bilikal je proto vhodné kombinovat s produktem Hepafit na játra, společně se tyto produkty doplňují.

HerbaMedica Hepafit 50g - očista játer 100 tablet
319 Kč

Hepafit od Herba medica je doplněk stravy na podporu jaterních funkcí obsahující kombinaci 6 bylin. Produkt Hepafit obsahuje ostropestřec mariánský, kopřivu dvoudomou, rozmarýn lékařský, měsíček lékařský, bazalku a smetánku lékařskou.

HerbaMedica Koxamin 62g - kosti klouby, přírodní vápník 60 tablet
389 Kč

Koxamin je unikátní přírodní zdroj vápníku z červených řas Irského moře – Lithothamnion Calcareum. Koxamin zlepšuje stav kostí a kloubů, kůže, vlasů a nehtů. Zmenšuje svalovou únavu, podporuje regeneraci organismu po fyzické námaze a přispívá k lepší pohyblivosti kloubů.

HerbaMedica Stearon 50g - prostata 100 tablet
319 Kč

Stearon je zcela přírodního složení, určený pro podporu sexuální výkonnosti a udržení hormonální aktivity u mužů. Obsažené byliny příznivě působí na tvorbu testosteronu.  Aktivní látky podporují cirkulaci krve v oblasti genitálií, což má příznivý vliv na erekci.

HerbaMedica Bronchal 50 g - 100 tablet
319 Kč

Aktivní látky v přírodním doplňku stravy Bronchal napomáhají sliznici a dýchacích cest.  Bronchal od Herba Medica je vhodný pro lidi žijící a pracující ve znečištěném prostředí a pro kuřáky. .

HerbaMedica Diabex 50g - hladina krevniho cukru 100 tablet
319 Kč

Diabex je přírodní doplněk stravy s kombinaci 6 bylin pro udržení normální hladiny glukózy. Diabex neobsahuje skořici, která je silný alergen. Fazolový lusk zpomaluje vstřebávání sacharidů Borůvka napomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi.

HerbaMedica Gastro 50g - na očistu střev 100 tablet
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Produkt Gastro od Herba medica obsahuje kombinaci bylin a koriandr setý, který podporuje normální trávení a funkci střev. Obsažené byliny napomáhají:

normální činnost trávicího traktu a jater příznivě působí na metabolismus.

HerbaMedica Imu Elan 50g - podpora imunity 100 tablet
319 Kč

Imu elan od Herba medica je 100% přírodní doplněk stravy s kombinací 7 bylin, pro posílení imunitního systému a obranyschopnosti organismu. Přírodní složení výrobku nezpůsobuje nečinnost imunitního systému, produkt není návykový ani po dlouhodobém užívání.

HerbaMedica Kelp - jod z mořského kelpu 60 kapslí
369 Kč

Kelp – jod z mořského kelpu obsahuje množství vitamínů A, B, a C. Jelikož je obtížné zajistit množství jódu běžnou stravou, doporučuje se brát ve formě doplňků stravy tak, aby byl zajištěn dostatečný příjem jódu organismu.  Kelp dodává štítné žláze jód a tím podporuje metabolismus.

HerbaMedica Magne Marine - Tekutý hořčík 250 ml
389 Kč

Novinka

Přirodní hořčík obsažen v přípravku Magne marine v tekuté formě 250 ml s denní dávkou 10 ml obsahuje 250 mg hořčíku. Hořčík přispívá k normální činnosti a k udržování normální funkce kostí a zubů. Hořčík přispíva ke snížení únavy a vyčerpání.

HerbaMedica Měsíček lekařský - 80 tobolek
319 Kč

Měsíček lékařský příznivě podporuje normální funkci jater a podporuje normální trávicí funkce. Měsíček lékařský podporuje i dýchací systém. Extrakt je vyroben studeným lisováním, čímž se zachovává kvalita aktivní látky.

HerbaMedica Migrenax 50 g - 100 tablet
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Migrenax obsahuje kombinaci šesti bylin, které pomáhají udržovat zdravý spánek, vyrovnat se se stresem a přispívají k optimální relaxaci. .

HerbaMedica Rosmaria - Rozmarýn lékařský - 80 pilulek
420 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozmarýn lékařský nazývaný též rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis) je stale zelená rostlina z čeledi hluchavkovitých, keřovitého vzrůstu. Pro normální trávení, funkci jater a pročištění.

HerbaMedica Vitex - Drmek obecný 500 mg - 60 pilulek
389 Kč

Vitex – Drmek obecný od Herba medica obsahuje 60 vegetariánských kapslí s extraktem z byliny Vitex agnus-castus L.  (drmek obecný). Plody drmku jsou bohaté na silice a flavonoidy. Drmek obecný je antioxidant a je vhodný pro menstruační a menopauzalní komfort. .

Přírodní doplňky stravy a bylinné tablety Herbamedica od Elanatura obsahují sušenou směs bylin, řas, hub nebo listů exotických stromů. Při jejich výrobě nejsou používána žádná sladidla ani barviva.

Přírodní doplňky stravy a bylinné tablety Herbamedica od Elanatura obsahují sušenou směs bylin, řas, hub nebo listů exotických stromů. Při jejich výrobě nejsou používána žádná sladidla ani barviva.