HerbaMedica Stearon 50g - prostata 100 tablet
326 Kč

Novinka

Stearon je zcela přírodního složení, určený pro podporu sexuální výkonnosti a udržení hormonální aktivity u mužů. Obsažené byliny příznivě působí na tvorbu testosteronu.  Aktivní látky podporují cirkulaci krve v oblasti genitálií, což má příznivý vliv na erekci.

HerbaMedica Bilikal 50g - podpora žlučníku 100 tablet
326 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bilikal – Kombinace bylinek stimuluje funkci žlučníku i vylučování žluči a zároveň přispívá ke zdraví jater. Bilikal je proto vhodné kombinovat s produktem Hepafit na játra, společně se tyto produkty doplňují.

HerbaMedica Bronchal 50g - při nachlazení, kašli 100 tablet
326 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aktivní látky v přírodním doplňku stravy Bronchal napomáhají sliznici a dýchacích cest.  Bronchal od Herba Medica je vhodný pro lidi žijící a pracující ve znečištěném prostředí a pro kuřáky. Obsažené byliny mají antibakteriální vlastnosti, který napomáhá s chronickými potížemi.

HerbaMedica Cucurbita - tykev obecná (prostata) 80 tablet
326 Kč

Novinka

Dýňová semínka (semínka tykve obecné - Cucurbita pepo L. ) příznivě působí na normální činnost prostaty a dolních močových cest. Extrakt je lisovaný za studena pro zachování svých vlastností.

HerbaMedica Diabex 50g - hladina krevniho cukru 100 tablet
326 Kč

Novinka

Diabex je přírodní doplněk stravy s kombinaci 6 bylin pro udržení normální hladiny glukózy. Diabex neobsahuje skořici, která je silný alergen. Fazolový lusk zpomaluje vstřebávání sacharidů Borůvka napomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi.

HerbaMedica Gastro 50g - na očistu střev 100 tablet
326 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Produkt Gastro od Herba medica obsahuje kombinaci bylin a koriandr setý, který podporuje normální trávení a funkci střev. Obsažené byliny napomáhají:

normální činnost trávicího traktu a jater příznivě působí na metabolismus.

HerbaMedica Helidon 50g - krevní tlak 100 tablet
326 Kč

Novinka

Helidon je speciálně vyvinut pro podporu zvýšení krevního tlaku a zesílení cévních stěn. Pomáhá stimulovat metabolismus, snižovat závratě a motání hlavy v důsledku nízkého krevního tlaku.

HerbaMedica Hepafit 50g - očista játer 100 tablet
326 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hepafit od Herba medica je doplněk stravy na podporu jaterních funkcí obsahující kombinaci 6 bylin. Produkt Hepafit obsahuje ostropestřec mariánský, kopřivu dvoudomou, rozmarýn lékařský, měsíček lékařský, bazalku a smetánku lékařskou.

HerbaMedica Imu Elan 50g - podpora imunity 100 tablet
326 Kč

Novinka

Imu elan od Herba medica je 100% přírodní doplněk stravy s kombinací 7 bylin, pro posílení imunitního systému a obranyschopnosti organismu. Přírodní složení výrobku nezpůsobuje nečinnost imunitního systému, produkt není návykový ani po dlouhodobém užívání.

HerbaMedica Kelp - jod z mořského kelpu 70 kapslí
356 Kč

Novinka

Kelp – jod z mořského kelpu obsahuje množství vitamínů A, B, a C. Jelikož je obtížné zajistit množství jódu běžnou stravou, doporučuje se brát ve formě doplňků stravy tak, aby byl zajištěn dostatečný příjem jódu organismu.  Kelp dodává štítné žláze jód a tím podporuje metabolismus.

HerbaMedica Kočičí Dráp 100 tablet
397 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kočičí dráp Herba Medica je vyrobený z kůry rostliny vilcacora. Té se přezdívá právě kočičí dráp, a to díky tomu, že se na jejích stoncích nacházejí drobné ostny připomínající drápy. Vilcacoru v Amazonii považují za královnu rostlin.

HerbaMedica Menofin - hormonální rovnováha , 100 tbl.
326 Kč

Novinka

Kombinace 5 bylin v Menofin napomáhá udržet hormonální rovnováhu u žen v období menopauzy. Kombinace bylin zklidňuje nervový systém a mírní příznaky charakteristické pro období klimakteria, jako je nervozita, návaly horka, chladu a pocení.

HerbaMedica Migrenax 50g - při bolestech hlavy 100 tablet
326 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Migrenax obsahuje kombinaci šesti bylin, které pomáhají udržovat zdravý spánek, vyrovnat se se stresem a přispívají k optimální relaxaci.   Kdy užívat Migrenax:

Při bolestech hlavy Při neklidném spánku.

HerbaMedica Pektin 50g - podpora trávicího ustrojí 100 tablet
326 Kč

Novinka

Pektin od Herba medica, příznivě působí na trávicí systém a podporuje pocit vitality. Jablečný pektin napomáhá pro zachování normální funkci trávicího systému.  Jablečný pektin je vhodný při plynatosti nebo nadýmání.

HerbaMedica Presit 50g - krevní tlak 100 tablet
326 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Presit od Herba medica je doplněk stravy bylinného složení. Aktivní složky vhodně působí na normální krevní tlak. Výrobek se doporučuje při vysokém krevním tlaku. Presit lze užívat samostatně nebo v kombinaci s klasickými prostředky.  Před užitím se vždy konzultujte s odborníkem.

HerbaMedica Renofit 50g - očista ledvin - 100 tablet
326 Kč

Novinka

Renofit od Herba medica má 100% přírodního složení. Obsažené byliny napomáhají udržet normální funkci urogenitálního systému a podporují funkci ledvin a močových cest.   Kdy užívat Renofit

při potížích s močovým měchýřem při nepříjemném pocitu v oblasti ledvin a močového měchýře. .

HerbaMedica Rosmaria - Rozmarýn lékařský - 80 pilulek
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozmarýn lékařský nazývaný též rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis) je stale zelená rostlina z čeledi hluchavkovitých, keřovitého vzrůstu. Pro normální trávení, funkci jater a pročištění.

Přírodní doplňky stravy a bylinné tablety Herbamedica od Elanatura obsahují sušenou směs bylin, řas, hub nebo listů exotických stromů. Při jejich výrobě nejsou používána žádná sladidla ani barviva.

Přírodní doplňky stravy a bylinné tablety Herbamedica od Elanatura obsahují sušenou směs bylin, řas, hub nebo listů exotických stromů. Při jejich výrobě nejsou používána žádná sladidla ani barviva.