Herisson Dámská kabelka crossbody Herisson - béžová
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato moderní kabelka je velmi prostorná a má spoustu kapes pro všechny potřebné doplňky. Vnitřní prostor kabelky je rozdělen na dvě poloviny a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip. Poslední kapsičku na zip najdete na zadní straně kabelky.

Herisson Dámská kabelka Herisson - hnědá
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská  kabelka, která zaujme svým elegantním tvarem. Vnitřní prostor kabelky je rozdělen větší kapsou na zip na dvě poloviny. Dále uvnitř najdete  otevřené kapsičky na drobnosti a další kapsu na zip. Poslední  kapsičku na zip najdete na zadní straně kabelky.

Herisson Dámská kabelka crossbody Herisson - tmavě zelená
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámu, která miluje eleganci skvěle doplní tato crossbody kabelka. Má nastavitelný popruh, takže si je ji majitelka jednoduše nastaví jeho délku přesně tak, jak potřebuje. Vnitřní prostor kabelky je nedělený a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip.

Herisson Dámská kabelka crossbody Herisson - zelená
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámu, která miluje eleganci skvěle doplní tato syntetická crossbody kabelka. Má nastavitelný popruh, takže si je ji majitelka jednoduše nastaví jeho délku přesně tak, jak potřebuje. Vnitřní prostor kabelky je nedělený a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip.

Herisson Dámská kabelka Herisson zdobená kožešinou - tmavě zelená
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato moderní kabelka je velmi prostorná a má spoustu kapes pro všechny potřebné doplňky. Vnitřní prostor kabelky je rozdělen větší kapsou na zip na dvě poloviny. Dále uvnitř najdete  otevřené kapsičky na drobnosti a další kapsu na zip.

Herisson Taška přes rameno Herisson - černá
699 Kč

Tato praktická taška je velmi prostorná a má spoustu kapes na drobné osobní věci. Vnitřní prostor je nedělený a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku. Délku pohodlného ramenního popruhu si můžete nastavit tak, jak Vám to bude vyhovovat. Taška je určena k nošení na rameni ale i jako crossbody.