Herisson Dámská kabelka crossbody Herisson - béžová
559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato moderní kabelka je velmi prostorná a má spoustu kapes pro všechny potřebné doplňky. Vnitřní prostor kabelky je rozdělen na dvě poloviny a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip. Poslední kapsičku na zip najdete na zadní straně kabelky.

Herisson Dámská kabelka crossbody Herisson - šedá
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámu, která miluje eleganci skvěle doplní tato syntetická crossbody kabelka. Má nastavitelný popruh, takže si je ji majitelka jednoduše nastaví jeho délku přesně tak, jak potřebuje. Vnitřní prostor kabelky je nedělený a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip.

Herisson Dámská kabelka crossbody Herisson světle šedá
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato moderní kabelka je velmi prostorná a má spoustu kapes pro všechny potřebné doplňky. Vnitřní prostor kabelky je rozdělen a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip. Součástí kabelky je i nastavitelný popruh, díky kterému ji můžete nosit jako crossbody.

Herisson Dámská kabelka crossbody Herisson - žlutá
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámu, která miluje sportovní eleganci skvěle doplní tato syntetická crossbody kabelka. Má nastavitelný popruh, takže si je ji majitelka jednoduše nastaví jeho délku přesně tak, jak potřebuje.

Herisson Dámská kabelka Herisson - černá
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velmi prostorná dámská kabelka, která má spoustu kapes a vejde se tak do ní vše, co pravá dáma potřebuje. Vnitřní prostor je nedělený a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip. Poslední kapsičku na zip najdete na zadní straně kabelky.

Herisson Dámská kabelka Herisson - černá
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní dámská kožená kabelka, kterou lze nosit především v ruce, ale i na předloktí nebo využít odnímatelného ramenního popruhu . Kabelka se zapíná na zip a její vnitřní prostor je dělený a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip.

Herisson Dámská kabelka Herisson - hnědá
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská  kabelka, která zaujme svým elegantním tvarem. Vnitřní prostor kabelky je rozdělen větší kapsou na zip na dvě poloviny. Dále uvnitř najdete  otevřené kapsičky na drobnosti a další kapsu na zip. Poslední  kapsičku na zip najdete na zadní straně kabelky.

Herisson Dámská kabelka Herisson - tmavě hnědá/béžová
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská  kabelka zaujme svým elegantním tvarem. Vnitřní prostor kabelky  je nedělený a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip. Součástí kabelky je nastavitelný a odnímatelný popruh. Kabelka je velmi prostorná a není problém do ní vložit formát A4.

Herisson Dámský/dívčí batoh Herisson - tmavě zelená
1 390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Módní dámský batoh Herisson vám nabídne hlavní kapsu uzavíratelnou na zip. Hlavní kapsa je nedělená a uvnitř najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsu na zip. Poslední kapsu na zip najdete na přední straně batohu. Součástí batohu jsou dva nastavitelné popruhy.