Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Hexbug Laserový maják pro kočky Hexbug Nano pro kočky - bílá/zelená
Hexbug Laserový maják pro kočky

Seznamte se s holubem Pesterem. Jeho náhodně otáčející se hlava vysílá laserový paprsek bezpečný pro domácí mazlíčky, který kočkám připadá neodolatelný…

můžete mít 2.5. - 6.5.

Hexbug Robotická myš IR Hexbug Nano pro kočky - bílá/zelená
Hexbug Robotická myš IR

Robotická myš na dálkové ovládání, která pobaví vás i vašeho malého predátora. Myška je jako živá, pohybuje se všemi směry. Robotická myš je ovládána infračerveným dálkovým ovladačem.

můžete mít DNES

Od MALL
Hexbug Nano pro kočky - bílá/zelená Hexbug Nano pro kočky - bílá/zelená
Hexbug Nano pro kočky - bílá/zelená

Robotický brouk pro zábavu Vaší kočky. Zapnutím spustíte rozmanitý pohyb nano brouka po hladké ploše. Pohyb je dobře viditelný i díky plyšovému ocásku. Baterie AG13 je součástí balení. Rozměr nano brouka: cca 4,5×1,5×2 cm.

můžete mít 2.5. - 6.5.

Hexbug MoBots Fetch - oranžový Hexbug JUNKBOTS Alley Kontejner S
Hexbug MoBots Fetch - oranžový

Seznamte se s robotickým pomocníkem jménem Fetch, který umí nahrávat a přehrávat váš hlas se skvělými efekty! Fetch umí také zvedat a přesouvat předměty! Doporučený věk: 3+

můžete mít 2.5. - 6.5.

Hexbug JUNKBOTS Alley Kontejner S Hexbug JUNKBOTS Alley Kontejner S
Hexbug JUNKBOTS Alley Kontejner S

HEXBUG JUNKBOTS Alley Kontejner S

můžete mít 29.4. - 30.4.

Hexbug VEX Válec Hexbug JUNKBOTS Alley Kontejner S
Hexbug VEX Válec

Pokračujte v jízdě s tímto stavebním válcem od HEXBUG! Tato konstrukční sestava, která navazuje na kolekci VEX Construction Collection, je nabitá funkcemi včetně velkého rolovacího bubnu, možností aktivního řízení a ovládacího sedadla pro vaši minifigurku pracovníka VEX!

můžete mít DNES

Od MALL
Hexbug Robotická myš Hexbug Hexmods Pro Series - žlutý
Hexbug Robotická myš

Myška jako živá. Roztomilá interaktivní chlupatá robomyš, která nenásilně nutí děti k interakci. Ty si tak zlepšují pohybovou nadanost a jemnou motoriku. Hračka byla původně navržena pro koťátka, ale díky atestaci, je vhodná i pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Hexbug Drak - červený Hexbug Hexmods Pro Series - žlutý
Hexbug Drak - červený

HEXBUGDrakpovstalzohňůmýtůalegend!Sledujte,jaksedraksnadnopohybujepojakémkolipovrchu,sršísvětelnýoheňazuřivěřvenavšechny,kteříseodvažujípřiblížit.Díkydálkovémuovládánívšakrozhodujeteokaždémpohybudraka!Srotujícímitlapami,nastavitelnýmikřídlyapružnýmocasempohybujícímsezestranynastranusivašipřátelébu…

Momentálně nedostupné

Hexbug Hexmods Pro Series - žlutý Hexbug Hexmods Pro Series - žlutý
Hexbug Hexmods Pro Series - žlutý

HEXMODS jsou sestavitelné RC modely aut s velkými možnostmi vlastního tuningu. Stavebnice HEXMODS Pro Series Elite obsahuje podvozek auta schopný dosahovat rychlosti až 20 stop za sekundu – tedy až 21 kilometrů za hodinu! Každá sada je připravena na široké individuální úpravy. Sada je dodávána s body kitem, takže můžete vyměnit kapotu, spoilery a alternativní sadu ráfků.

můžete mít DNES

Od MALL
Hexbug MoBots Speed Shot Hexbug Robotická hračka Vosa - černá
Hexbug MoBots Speed Shot

Speed Shot je rychlá přetahovací hra s házením míčků do košíků, které drží Mobot. Soutěžte v přesnosti a rychlosti. Kdo posune robota až k soupeřově čáře, ten vyhrává!

můžete mít 2.5. - 6.5.

Hexbug Robotická hračka Vosa - černá Hexbug Robotická hračka Vosa - černá
Hexbug Robotická hračka Vosa - černá

Vosa je nejnovější cool robotický hmyz od HEXBUG! Můžete spustit dvě Vosy najednou, závodit s kamarády a sledovat, jak zběsile uhánějí a driftují k cíli!

můžete mít 2.5. - 6.5.

Hexbug Scorpion - oranžový Hexbug Robotická hračka Vosa - černá
Hexbug Scorpion - oranžový

Vypadájakoživý!Šesticekmitajícíchnohouarealistickýpohybocasuvásošálínatolik,žebázlivěucuknete,kdyžsepřiblíží.Tentorobotickýštírseautonomněpohybujeahledámísto,kambyseschovalneboněkohovyděsil.Výběrzpětibarev.HEXBUGScorpionjevyrobenvsouladusestandardyCPSIA.Baterie(3×AG13)jsousoučástíbalení.Doporučený…

Momentálně nedostupné

Hexbug VEX Smykový nakladač Hexbug VEX Smykový nakladač
Hexbug VEX Smykový nakladač

Rozhýbejte se s nakladačem od HEXBUG! Tento mobilní stěhovací stroj je navržen s ohledem na STEM, aby pomohl udržet pracovní postup v pohybu tažením nebo zvedáním předmětů kolem vašeho staveniště VEX. Nakladač je vyroben ze 180 snadno zacvakávajících dílů VEX, což umožňuje rychlé a snadné sestavení! Tato konstrukce je snadná díky ilustrovanému návodu krok za krokem! Nakladač je kompletní s funkčním ramenem a lopatou pro zvedání nečistot a jiných předmětů v okolí!

můžete mít DNES

Od MALL

V USA slaví Hexbug velký úspěch a nyní se stávají hitem v Evropě. Jde o malé inteligentní elektronické robůtky, kteří zdolávají překážky a mění směr své cesty. Mimo překážek reagují rychle například na světlo nebo zvuk.

Poznejte lstivé malé robotické brouky Hexbug a propadněte jejich kouzlu. Z minulosti znáte kraba, píďalku nebo třeba mravence. Nyní se nechte překvapit Hexbug Nano v jeho nových překážkových dráhách, šachtách a soubojových plošinách.  Chová se jako opravdický brouk Jediné, co musíte udělat, je zapnout ho a dívat se jak začne uhánět překotným tempem jakoukoli cestou. Každá překážka, na kterou narazí, bude mít za následek, že se Hexbug Nano otočí do jiného směru a bude uhánět dál.