Hill's PD Canine I/D 5 kg
1 099 Kč 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prescription Diet™ Canine i/d™ je klinicky ověřené krmivo, které zmírňuje trávicí potíže psů již za tři dny.

Hill's Feline K/D granulát 5 kg
1 091 Kč

Kompletní granulované krmivo, pomáhá prodlužovat život a výrazně zlepšuje kvalitu života koček s onemocněním ledvin díky zpomalení progrese a míry klinických příznaků.

Hill's PD Canine J/D 12 kg
1 999 Kč 1 668 Kč

Hill's™ Prescription Diet™ j/d™ Canine je klinicky ověřeno pro zlepšení mobility již za 21 dní díky správné rovnováze živin, EPA (speciální omega-3 mastná kyselina) a celkovému množství omega-3 mastných kyselin.

Hill's PD Feline C/D Multicare Ocean Fish 5 kg
1 029 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prescription Diet™ c/d™ Multicare Feline s mořskou rybou usnadňuje efektivní udržení zdraví močového traktu a snižuje riziko opětovného návratu močových kamenů po jejich rozpuštění.

Hill's PD Canine L/D 12kg
1 999 Kč 1 658 Kč

Prescription Diet™ Canine l/d™ bylo vytvořeno speciálně pro nutriční podporu psů s onemocněním jater, které má za následek jejich sníženou funkci.

Hill's PD Canine Metabolic Mini 6 kg
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krmivo určené k redukci váhy u psů. Krmivo je vyrobeno ze surovin s vysokým podílem vlákniny (pšenice, celulóza, kukuřice, atd.), které zvířeti dodají pocit sytosti, a přitom mají nízký podíl tuků. Hill's PD Canine Metabolic Mini 6 kg představuje zdravý způsob hubnutí.

Hill's Science Plan Feline Kitten Tuna 7 kg
959 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje kyselinou DHA z rybího tuku, která zajišťuje zdravý vývoj mozku a očí. Také podporuje imunitu a růst a minerální látky se postarají o posílení kostí a zubů. Hill's Science Plan Feline Kitten Tuna 7 kg je vhodné pro koťata od odstavu až do 1 roku věku.

Hill's Feline I/D granulát 1,5 kg
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Veterinární dieta I/D je vysoce stravitelné krmivo, vytvořené speciálně pro podporu koček s gastrointestinálními problémy.

Hill's PD Feline GI Biome 5 kg
1 269 Kč

Novinka

Dietní suché krmivo pro dospělé kočky. Napomáhá stabilizaci trávicích problémů a péči o zdravý střevní mikrobiom. Obsahuje optimální poměr rozpustných a nerozpustných vláknin. Hill's PD Feline GI Biome 5 kg je snadno stravitelné a obsahuje vysoký podíl omega-3 mastných kyselin. Vyrobeno technologií ActivBiome+, pečující o zdravý střevní mikrobiom.

Hill's PD Canine L/D 5 kg
1 199 Kč 899 Kč

Prescription Diet™ Canine l/d™ bylo vytvořeno speciálně pro nutriční podporu psů s onemocněním jater, které má za následek jejich sníženou funkci.

Hill's PD Canine K/D 5 kg
941 Kč

Prescription Diet™ k/d™ Canine je klinicky ověřená výživa pro lepší a kvalitnější život psů s onemocněním ledvin.

Hill's PD Canine r/d Mini 6 kg
1 039 Kč

Novinka

Krmivo s nízkým obsahem tuku, napomáhající snižování hmotnosti. Vhodné rovněž pro psy s lymfangiektázií, onemocněním z nedostatku vlákniny u obézních psů (t.j. diabetes mellitus, hyperlipidémie, kolitis nebo konstipace). Hill's PD Canine r/d Mini 6 kg dokáže psa efektivně zasytit a potlačit nadměrnou chuť k jídlu.

Hill's PD Canine R/D 12 kg
1 648 Kč

Prescription Diet™ Canine r/d™ bylo vytvořeno speciálně pro regulaci hmotnosti psů.

Hill's PD Canine GI Biome 10 kg
1 629 Kč

Novinka

Dietní krmivo vhodné pro dospělé psy, kteří mají problémy s trávením. Je vyrobené revoluční technologií ActivBiome+, která pečuje o zdraví střevního mikrobiomu. Hill's PD Canine GI Biome 10 kg podporuje imunitní systém a díky snadno stravitelným ingrediencím (kuře, maso, kukuřice) napomáhá absporpci živin.

Hill's PD c/d Feline Urinary Stress Red Calorie 4 kg
809 Kč

Novinka

Výživa pro kočky s nadváhou, trpící onemocněním dolních močových cest. Prevence obezity, krystalurie a/nebo urolitiázy, ucpání močové trubice a Feline Idiopatické Cysticidy (FIC). Hill's PD c/d Feline Urinary Stress Red Calorie Chicken 4 kg redukuje vznik struvitových, kalciumoxalátových a kalciumfosfátových krystalů a kamenů.

Hill's PD Canine D/D Duck & Rice 5 kg
1 099 Kč 901 Kč

Prescription Diet™ Canine d/d™ s kachnou a rýží je speciálně vytvořené krmivo, které pomáhá snižovat alergické reakce na krmivo a podporuje zdravou kůži

Hill's PD Canine J/D Reduced Calorie 4 kg
1 099 Kč 749 Kč

Hill's™ Prescription Diet™ j/d™ Canine je klinicky ověřeno pro zlepšení mobility již za 21 dní díky správné rovnováze živin, EPA (speciální omega-3 mastná kyselina) a celkovému množství omega-3 mastných kyselin.

Hill's PD Canine D/D Salmon & Rice 12 kg
1 999 Kč 1 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prescription Diet™ Canine d/d™ s lososem a rýží je speciálně vytvořené krmivo, které pomáhá snižovat alergické reakce na krmivo a podporuje zdravou kůži

Hill's PD Canine Meta+Mobility 12 kg
1 909 Kč

Novinka

Speciální krmivo pro psy, kteří trpí nadváhou a artrózou. Obsahuje chondroitin, glukosamin a vápník, které mají pozitivní vliv na regeneraci kostí, kloubů a chrupavek. Hill's PD Canine Meta+Mobility 12 kg má sytou konzistenci, která psa zasytí a potlačí nadměrný apetit. Napomáhá snížení hmotnosti a jejímu udržení.

Hill's Science Plan Feline Adult 7+ Youthful Vitality Chicken 7 kg
1 229 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje vitamín E a omega 6 mastné kyseliny, které zajišťují lesklou srst. Obsahují směs ingrediencí pro podporu interakce, energie, vitality a funkce mozku. Hill's Science Plan Feline Adult 7+ Youthful Vitality Chicken 7 kg je vhodné pro dospělé kočky od 7 let.

Hill's Canine K/D Mobility 12 kg
1 829 Kč

Krmivo Prescription Diet™ k/d™ +Mobility Canine je klinicky ověřená výživa, která zvyšuje pohyblivost a kvalitu života psů s potížemi ledvin.

Hill's PD Feline k/d+Mobility 2 kg
569 Kč

Novinka

Dietní krmivo pro dospělé kočky s akutním nebo chronickým onemocněním ledvin nebo s osteoartrózou či jiným kloubním onemocněním. Receptura s nižším podílem fosforu a proteinu podporuje činnost ledvin a látkovou kloubní výměnu. Hill's PD Feline k/d+Mobility 2 kg je zdrojem proteinů díky 21 % masové složky.

Hill's PD Feline d/d Duck 1,5 kg
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmivo pro kočky s kožními problémy (léze, potravinová nesnášenlivost, dermatologické či gastrointestinální příznaky). Hill's PD Feline d/d Duck 1,5 kg posiluje ochrannou funkci kůže. Ze surovin, které mají minimální alergenní potenciál. Bohaté na antioxidanty.

Hill's Science Plan Feline Young Adult Sterilised Cat Chicken 10 kg
1 579 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje vyváženým obsahem minerálních látek, které zajišťují zdravý močový systém. Hill's Science Plan Feline Young Adult Sterilised Cat Chicken 10 kg je vhodné pro dospělé kastrované kočky, kterým pomáhá udržovat optimální hmotnost.

Hill's PD Canine k/d+Mobility 5 kg
1 059 Kč

Novinka

Krmivo vhodné pro starší psy, kteří mají sníženou pohyblivost z důvodu onemocnění ledvin. Díky kontrolovanému množství fosforu a nízkému obsahu sodíku dochází ke zlepšení pohyblivosti zvířete. Psovi se lépe běhá a skáče již po 21 dnech užívání. Hill's PD Canine k/d+Mobility 5 kg podporuje rozvoj svalové tkáně.

Hill's Science Plan Feline Mature Adult 7+ Chicken 10 kg
1 439 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje omega 3 mastné kyselin, které zajišťují péči o stárnoucí klouby. Má optimalizované množství fosforu pro zdravou funkci ledvin. Hill's Science Plan Feline Mature Adult 7+ Chicken 10 kg je vhodné pro dospělé kočky od 7 let.

Hill's Science Plan Canine Adult Light Small &Mini Chicken 6 kg
909 Kč

Novinka

Nízkokalorické granule pro psy malých plemen, vhodné pro zachování zdravé váhy. Obsahují L-karnitin. Mají pozitivní vliv na pohyblivost kloubů a srdeční funkce. Hills Science Plan Canine Adult Light Small & Mini Chicken 6 kg navozují pocit sytosti a tlumí nadměrnou chuť k jídlu. Bohatý zdroj bílkovin a proteinů.

Hill's Science Plan Canine Adult Perfect Weight Small & Mini Chicken 6 kg
909 Kč

Novinka

Kuřecí granule, určené pro podporu zdravé váhy u psů malých plemen. Umožňují bezpečný úbytek hmotnosti s viditelnými výsledky. Hill's Science Plan Canine Adult Perfect Weight Small & Mini Chicken 6 kg obsahují probiotickou vlákninu pro šetrné trávení.

Hill's Science Plan Canine Mature Adult 7+ Small & Mini Chicken 6 kg
869 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmivo vhodné pro starší psy malých plemen. Poskytne seniornímu zvířeti důstojné stárnutí díky podpoře svalové hmoty a látkám pro zdraví srdce. Jedná se o nízkokalorickou směs, která je rovněž vhodná pro udržování hmotnosti. Hill's Science Plan Canine Mature Adult 7+ Small & Mini Chicken 6 kg představuje zdroj proteinů a minerálů.

Hill's Science Plan Feline Kitten Tuna 1,5 kg
339 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje kyselinou DHA z rybího tuku, která zajišťuje zdravý vývoj mozku a očí. Také podporuje imunitu a růst a minerální látky se postarají o posílení kostí a zubů. Hill's Science Plan Feline Kitten Tuna 1,5 kg je vhodné pro koťata od odstavu až do 1 roku věku.

Hill's Science Plan Feline Adult Chicken 1,5 kg
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje vitamínem E, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, které zajišťují zdravou kůži. Vyvážené minerální látky podporují ledviny a močový měchýř. Hill's Science Plan Feline Adult Chicken 1,5 kg je vhodné pro dospělé kočky všech plemen.

Hill's PD Canine C/D Multicare 12 kg
1 799 Kč 1 629 Kč

Prescription Diet™ Canine c/d™ pomáhá snižovat riziko opětovného vývoje struvitových kamenů u stejného pacienta.

Hill's PD Canine R/D 4 kg
775 Kč

Prescription Diet™ Canine r/d™ bylo vytvořeno speciálně pro regulaci hmotnosti psů.

Hill's PD Canine W/D 4 kg
819 Kč

Speciální krmivo se sníženým množstvím kalorií a tuků a velkým množstvím vlákniny, která podporuje zdravé trávení. Pro psy trpící cukrovkou spojenou s nadváhou a obezitou.

Hill's Science Plan Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat Chicken 3 kg
619 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje vyváženým obsahem minerálních látek, které zajišťují zdravý močový systém. Hill's Science Plan Feline Mature Adult 7+ Sterilised Cat Chicken 3 kg je vhodné pro dospělé kastrované kočky nad 7 let, kterým pomáhá udržovat optimální hmotnost.

Hill's Science Plan Feline Adult Tuna 3 kg
539 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje vyváženým poměrem látek, díky kterému bude mít vaše kočku krásnou srst a zdravou kůži. Obsahuje přesné množství fosforu, který zajišťuje správnou funkci ledvin. Hill's Science Plan Feline Adult Tuna 3 kg je vhodné pro dospělé kočky všech plemen.

Hill's PD Canine W/D 12 kg
1 619 Kč

Speciální krmivo se sníženým množstvím kalorií a tuků a velkým množstvím vlákniny, která podporuje zdravé trávení. Pro psy trpící cukrovkou spojenou s nadváhou a obezitou.

Hill's Science Plan Feline Adult "HBC for indoor cats" Chicken 3 kg
619 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo disponuje vysokým obsahem vlákniny, která podporu funkci střev a redukuje tvorbu trichobezoárů. Kontrolovaný obsah minerálů pro zdraví močových cest. Hill's Science Plan Feline Adult „HBC for indoor cats“ Chicken 3 kg je vhodné pro dospělé kočky žijící v bytě.

Je to již téměř 55 let, co společnost Hill´s zavedla klinickou výživu a zdravé krmivo pro psy a kočky. Za svůj úkol si stanovila, aby pomocí špičkového výzkumu zajistila Vašim mazlíčkům co možná nejdelší a nejradostnější život.

K tomuto poslání se společnost zavazuje prostřednictvím světově proslulé nutriční technologie a poskytováním odborných informací veterinárním lékařům a chovatelům. Možná jste se již setkali s produkty Science Plan™ a Prescription Diet™ pro psy a kočky, v nabídce Vám však nabízí ještě více – originální know-how z oblasti výživy malých zvířat, o které se s Vámi rádi podělí.

Je to již téměř 55 let, co společnost Hill´s zavedla klinickou výživu a zdravé krmivo pro psy a kočky. Za svůj úkol si stanovila, aby pomocí špičkového výzkumu zajistila Vašim mazlíčkům co možná nejdelší a nejradostnější život.

K tomuto poslání se společnost zavazuje prostřednictvím světově proslulé nutriční technologie a poskytováním odborných informací veterinárním lékařům a chovatelům. Možná jste se již setkali s produkty Science Plan™ a Prescription Diet™ pro psy a kočky, v nabídce Vám však nabízí ještě více – originální know-how z oblasti výživy malých zvířat, o které se s Vámi rádi podělí.