Holistic Ultra vegan vit. D3

Holistic Ultra vegan vit. D3

298 Kč

DOPLNĚK STRAVY Ultra Vegan D3 obsahuje avokádový panenský olej a extrakt z boreálního lišejníku. Je velmi vhodný pro všechny osoby postižené nedostatkem vitamínu D. Prezentace lahvičky s kapátkem je vhodnou alternativou pro děti, které nepolykají kapsle.

Holistic Propargile 64cps.

Holistic Propargile 64cps.

438 Kč

PROPARGILE je skvělý pro zachování zažívací pohody díky bohatému obsahu mořského vápníku. Složení: Lithothamne /Phymatolithon Calcareum/, propolis, pyl, hypromelóza (kapsle rostliného původu), montmorillonite. Počet kapslí: 64 Dávkování a způsob užití: 2 až 4 kapsle denně.

Kosmetika Holistic - Ve jménu těla, mysli i duše

Kosmetika Holistic je první kosmetikou svého druhu na trhu. Vychází z učení prastaré vědní disciplíny holistiky, která tvrdí, že pro správné fungování celku je potřeba harmonizovat všechny aspekty lidské bytosti - tedy tělo, mysl i duši. Výsledným spojením těchto zásad a nejčistších surovin je unikátní kosmetika Holistic, která se vyrábí v malé manufaktuře v srdci Českého Švýcarska. V tomto regionu se také pěstuje většina použitých bylin. Bio oleje, které jsou u nás nedostupné, se nakupují z nejčistších zdrojů v Evropě. Kosmetiky Holistic se vyrábí zásadně malá množství podle prastarých a tajných receptur. Nepoužívají se chemické látky, vše je čistě přírodní.

Kosmetika s duší: Holistic

Do kosmetiky se přidávají nejdůležitější ingredience, jakými jsou láska a pozitivní energie. Pomáhá v tom nejenom jednotná filozofie všech zaměstnanců ve výrobě, ale také pí-technologie a síla drahých kamenů. Při skladování v prostorách společnosti Vivantis jsou výrobky Holistic uchovávány zvlášť od ostatního zboží ve speciálních boxech, kde je kosmetika Holistic energeticky chráněna energií drahých kamenů. Kosmetiku pro vás do balíčku připravují zaměstnanci, kteří jsou poučeni o jemnosti a citlivosti produktů a jsou to nekuřáci. Balíčky s kosmetikou Holistic přepravujeme pouze v obalech z přírodních zdrojů a na cestě jsou energeticky chráněny, aby nedošlo k jejich "znehodnocení" transportem.Vyzkoušejte produkty Holistic a pokuste se o návrat ke kořenům vlastního bytí.