10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Holistic Ultra vegan vit. D3 Holistic Holistica DOLUPERINE 32cps.
Holistic Ultra vegan vit. D3

DOPLNĚK STRAVY Ultra Vegan D3 obsahuje avokádový panenský olej a extrakt z boreálního lišejníku. Je velmi vhodný pro všechny osoby postižené nedostatkem vitamínu D. Prezentace lahvičky s kapátkem je vhodnou alternativou pro děti, které nepolykají kapsle.

můžete mít 12.12. - 13.12.

Holistic Holistica DOLUPERINE 32cps. Holistic Holistica DOLUPERINE 32cps.
Holistic Holistica DOLUPERINE 32cps.

Doluperine díky extraktu z kurkumy pomáhá  udržet normální činnost jater. Napomáhá vylučovat tuky(nečistoty v nich rozpuštěné)  a chrání buňky před oxidací. Extrakt ze zázvoru přispívá k udržení normálních funkcí kloubů.

Momentálně nedostupné

Holistic MENOLISTICA Women 40cps Holistic Holistica DOLUPERINE 32cps.
Holistic MENOLISTICA Women 40cps

DOPLNĚK STRAVY MENOLISTICA je úplná nutriční pohoda pro blaho ženy. Pomáhá snášet návaly horka. Nabízí současně řadu rostlin a výživových látek, které jsou vhodné zejména pro ženy ve věku 40, 50, 60 a více let.

Momentálně nedostupné

Holistic OmegaCord 60cps. Holistic Propargile 64cps.
Holistic OmegaCord 60cps.

OMEGACORD je vytvořen dle středomořské receptury z oleje volně žijících ryb a rostlinných extraktů. Bohatý na EPA & DHA, které pozitivně ovlivňují činnost srdce a mozku.

Momentálně nedostupné

Holistic Propargile 64cps. Holistic Propargile 64cps.
Holistic Propargile 64cps.

PROPARGILE je skvělý pro zachování zažívací pohody díky bohatému obsahu mořského vápníku. Složení: Lithothamne /Phymatolithon Calcareum/, propolis, pyl, hypromelóza (kapsle rostliného původu), montmorillonite. Počet kapslí: 64 Dávkování a způsob užití: 2 až 4 kapsle denně.

Momentálně nedostupné

Kosmetika Holistic - Ve jménu těla, mysli i duše

Kosmetika Holistic je první kosmetikou svého druhu na trhu. Vychází z učení prastaré vědní disciplíny holistiky, která tvrdí, že pro správné fungování celku je potřeba harmonizovat všechny aspekty lidské bytosti - tedy tělo, mysl i duši. Výsledným spojením těchto zásad a nejčistších surovin je unikátní kosmetika Holistic, která se vyrábí v malé manufaktuře v srdci Českého Švýcarska. V tomto regionu se také pěstuje většina použitých bylin. Bio oleje, které jsou u nás nedostupné, se nakupují z nejčistších zdrojů v Evropě. Kosmetiky Holistic se vyrábí zásadně malá množství podle prastarých a tajných receptur. Nepoužívají se chemické látky, vše je čistě přírodní.

Kosmetika s duší: Holistic

Do kosmetiky se přidávají nejdůležitější ingredience, jakými jsou láska a pozitivní energie. Pomáhá v tom nejenom jednotná filozofie všech zaměstnanců ve výrobě, ale také pí-technologie a síla drahých kamenů. Při skladování v prostorách společnosti Vivantis jsou výrobky Holistic uchovávány zvlášť od ostatního zboží ve speciálních boxech, kde je kosmetika Holistic energeticky chráněna energií drahých kamenů. Kosmetiku pro vás do balíčku připravují zaměstnanci, kteří jsou poučeni o jemnosti a citlivosti produktů a jsou to nekuřáci. Balíčky s kosmetikou Holistic přepravujeme pouze v obalech z přírodních zdrojů a na cestě jsou energeticky chráněny, aby nedošlo k jejich "znehodnocení" transportem.Vyzkoušejte produkty Holistic a pokuste se o návrat ke kořenům vlastního bytí.