Höllinger Hollinger Šťáva ovocná hrušková 200ml Bio
22 Kč

Höllinger ovocná šťáva z hrušky 200 ml Bio Höllinger hrušková šťáva je ve velmi praktickém balení na jakékoliv cesty. Šťáva je pouze smíchána s kusem vody a není nijak ošetřována. Právě díky své přirozenosti je na dně balení možno vidět malé usazeniny, jenž svědčí o přirozenosti výrobku.

Höllinger Hollinger Šťáva ovocná jablko višeň 200ml Bio
22 Kč

Höllinger Ovocná šťáva z jablka a višně 200 ml Bio Höllinger jablečno-višňová šťáva je balena v praktickém balení na cesty. Šťáva je smíchána pouze s vodou, a proto obsahuje usazeninu na dně balení svědčící o její přirozenosti. Tato usazenina navíc obsahuje spoustu důležitých látek.

Höllinger Limonáda citron 500 ml Bio
36 Kč

Limonáda citron 500 ml BIO HOLLINGER Limonády Hollinger neobsahují umělá barviva ani aromata. Jsou slazeny třtinovým cukrem. Suroviny na jejich výrobu pocházejí z ekologického zemědělství.

Höllinger Limonáda citronová tráva rozmarýn 500ml Bio
36 Kč

Bio limonáda s příchutí rozmarýnu a citronové trávy vás osvěží a povzbudí. Hodí se kdykoliv během dne, když potřebujete vzpruhu, ale skvěle doplní také různé zeleninové pokrmy při letním grilování. Nebo ji můžete přibalit dětem do batůžku na školní výlet.

Höllinger Limonáda malina 500 ml Bio
36 Kč

Džus červený hrozen 1 l BIO HOLLINGER – Podrobná charakteristika Složení: 100 % šťáva z červeného hrozna (ne z koncentrátu)*. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství. Pasterizováno. Návod k přípravě: K přímé spotřebě. Před použitím protřepat.

Höllinger Limonáda z květu černého bezu 500 ml Bio
36 Kč

Limonáda z květu černého bezu 500 ml BIO HOLLINGER – Podrobná charakteristika Limonády Hollinger neobsahují umělá barviva ani aromata, suroviny na jejich výrobu pocházejí z kontrolovanéího ekologického zemědělství.