Homedics

Společnost HoMEDICS oslaví příští rok mimořádné výročí – 25 let od svého vzniku. Od počátku svého založení se společnost věnovala inovacím ve výrobě zdravotních a wellnes pomůcek. Díky tvrdé práci v tomto odvětví je HoMEDICS dnes celosvětově nejvyhledávanější značkou mezi zákazníky.

Původ značky

Dnes je HoMEDICS nejznámější značkou ve Spojených státech v komoditě osobních, zdravotních, masážních a relaxačních pomůcek pro domácí použití, které se navíc může opřít o podporu týmu, nadšeného pro poskytnutí výjimečného zákaznického servisu. Skupina zaměstnanců pracující v sídle společnosti v Michiganu, přináší nové poznatky do vývoje přímo od koncových uživatelů tím, že skutečným spotřebitelům a jejich rodinám poskytuje nové produkty a podrobuje je tak nejpřísnější možné kritice na trhu – od koncových zákazníků.

Působení značky na trhu

HoMEDICS výrobky jsou nyní ve více než 60 zemích světa, tím se stává značka jednou z nejsilnějších mezi produkty, které se zabývají péčí o tělo. S výrobky HoMEDICS se můžete setkat nejen v obchodních řetězcích, ale také u specializovaných a kvalifikovaných obchodníků a dokonce si svůj nový výrobek Homedics můžete koupit on-line na internetu. Výhodou stále rostoucí zákaznické základny je, že HoMEDICS může nabídnout širší nabídku produktových kategorií obsahující masáže, péče o tělo, pomůcky pro zdraví a krásu, funkční dekorace a produkty pro spánek.

Výrobky značky Homedics jsou zastoupeny v následujících kategoriích: