HUNTER Original

HUNTER Original Dámské vysoké holínky Hunter Original Refined Creeper Tall růžová Velikost: 39

HUNTER Original Dámské vysoké holínky Hunter Original Refined Creeper Tall růžová Velikost: 39

4 390 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Ručně vyráběný z menšího množství gumových vrstev pro zmenšení hmotnosti, nový dámský rafinovaný Creeper Tall Boot představuje pro tuto sezónu zcela nový styl. Elegantní a podceňovány, tento tah na styl je aktualizován v měkké tenké gumě, která je navržena tak, aby mírně sklouzla na tele.

Partner: STEAMtech
HUNTER Original Dámské boty Hunter Original Ankle Snow černá Velikost: 39

HUNTER Original Dámské boty Hunter Original Ankle Snow černá Velikost: 39

3 090 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vykročte do nepříznivých podmínek, jako je sníh, štěrk nebo skála, s novou dámskou originální kotníkovou botou Ankle Snow Boot. Poskytuje maximální ochranu a teplo nejodvážnějším průzkumníkům i v těch nejnáročnějších terénech.

Partner: STEAMtech

Značka HUNTER symbolizuje tradici, kvalitu a poctivou ruční práci již více než 150 let. První Hunter Boots, po našem jednoduše holínky, byly vyrobeny již v roce 1856 a značka se díky své kvalitě velmi rychle stala exkluzivním dodavatelem holínek a nepromokavé obuvi přímo pro Britskou armádu.

O 100 let později společnost vyrobila ikonický design Wellington holínky, který je až dodnes nejžádanějším retailovým artiklem. Kromě designových holínek, Hunter pronikl hlouběji do světa retailu, kde přidal do své nabídky i oblečení a další designové doplňky jako tašky, batohy, deštníky a jiné.

HUNTER v sobě spojuje tradiční britskou kvalitu a komfort s neopakovatelným stylovým designem, čímž potvrzuje svoji reputaci, že produkty ikonické značky svádějí stále širší klientelu, ať už městských lidí i milovníky přírody, kteří jsou do tohoto stylového looku zamilovaní.

Výjimečnost značky HUNTER potvrzuje i fakt, že se v roce 1977 stala oficiálním dodavatelem obuvi pro Jeho Královskou Výsost vévody z Edinburghu a od roku 1986 rovněž pro Její Výsost Anglickou Královnu.

V botách značky Hunter si deštivé počasí doslova zamilujete!