Hydrophil Tuhé mýdlo - levandule 80g
119 Kč

A co je úplně nejlepší? Můžete jej použít i při koupání v řece.Jaké ingredience se v kostce mýdla ukrývají? Olivový olej obsahuje Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny, vitamíny E a K a minerály, má výrazné antioxidační a detoxikační účinky, zpomaluje stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu pleti.

Hydrophil Bambusový kartáček soft
101 Kč

Bambusový kartáček medium je vyroben s maximálním ohledem na životní prostředí a s originálním designem. Vypadají opravdu skvěle a výjimat se budou nejen ve vaší koupelně. Zkuste je přibalit do batohu, který si berete na festival či víkend strávený pod širákem.

Hydrophil Vatové tyčinky do uší (100 ks)
50 Kč

Vatové tyčinky do uší neboli uchošťoury jsou jemné, citlivé, bezpečné a 100% ekologické. Jsou rozložitelné a kompostovatelné, v krabičce z recyklovaného papíru a navíc velmi příjemné.

Hydrophil Hydrophil Tuhé mýdlo - citronová tráva 80g
119 Kč

Máte rádi jednoduché, ale přesto účinné věci? Pak je tohle mýdlo od německé značky Hydrophil pro vás jako stvořené! Základem jsou pouze kvalitní rostlinné oleje, které se mísí se svěží vůní éterického oleje v podobě citrónové trávy. Použít jej můžete na ruce, tělo i vlasy. Vhodné je pro muže i že…

Hydrophil Tuhé mýdlo - citronová tráva 80g
119 Kč

Jaké ingredience se v kostce mýdla ukrývají? Olivový olej obsahuje Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny, vitamíny E a K a minerály, má výrazné antioxidační a detoxikační účinky, zpomaluje stárnutí, hydratuje a zvyšuje elasticitu pleti. Mimo jiné má také zklidňující schopnosti a skvěle regeneruje.

Značka Hydrophil byla založena v roce 2014. Zabývá se výrobou veganských produktů, 100 % šetrných k vodě.

Značka Hydrophil byla založena v roce 2014. Zabývá se výrobou veganských produktů, 100 % šetrných k vodě.