InfiRay DL13

InfiRay DL13

38 970 Kč
Doprava zdarma

Multifunkční termovize kapesních rozměrů s funkcí měření teploty v několika režimech a ovládání prostřednictvím APP mobilním zařízením.

Partner: elovec
InfiRay CL42

InfiRay CL42

79 970 Kč
Doprava zdarma

Termovizní předsádky InfiRay jsou určeny k uchycení prostřednictvím adaptéru na standardní denní optiku nebo umožňují použití v režimu monokuláru. Bez nutnosti nastřelení přeměníte během několika sekund váš denní puškohled na výkonné termovizní zařízení. Jádro 384×288 px, 17µm, 42 mm čočka.

Partner: elovec
-15%
InfiRay CH50

InfiRay CH50

114 490 Kč
96 970 Kč
Doprava zdarma
Akce

Termovizní zařízení s jádrem 640×512 px, 12µm a 50 mm čočkou s výměnným okulárem pro použití v režimu termovizní předsádky nebo termovizního monokuláru. Bez nutnosti nastřelení přeměníte během několika sekund Váš denní puškohled na výkonné termovizní zařízení.

Partner: elovec

InfiRay je čínská značka zaměřená na výrobu termovizních produktů pro běžného spotřebitele, která postupem času získává na globálním významu.

InfiRay je součástí společnosti InfiRay Technologies Co., Ltd. která je výrobcem široké škály zařízení disponujících termovizní technologií zobrazení obrazu. InfiRay neustále vyvíjí produkty poskytující ultra čistý obraz a nové inovativní funkce. Samozřejmostí je jejich spolehlivost, dlouhá záruka a podpora ze strany výrobce.