Innobiz Mini difuzér Mistilia

Innobiz Mini difuzér Mistilia

489 Kč

Přenosný difuzér MISTILIA kombinuje eleganci a skutečnou účinnost éterických olejů v aromaterapii. Stačí pár kapek oblíbeného éterického oleje nebo květinové vody a můžete si užít  účinků aromaterapie. Difuzér využívající technologii ultrazvukové difuze.

Partner: FOLLY.cz
Innobiz Čistič pro difuzéry 30 ml
1x

Innobiz Čistič pro difuzéry 30 ml

189 Kč

Speciální čistič na difuzéry s lehkou vůní levandule pro odstranění usazenin a prachu ve skleněných nádobách difuzérů – nebulizérech. Jeho pravidelným používáním prodloužíte životnost a zachováte maximální účinnost.

Partner: FOLLY.cz
Innobiz Difuzér se zvlhčovačem vzduchu Musilia

Innobiz Difuzér se zvlhčovačem vzduchu Musilia

1 279 Kč

Musilia je krásný ultrazvukový difuzér s jednoduchým moderním designem, který navíc spojíte díky Bluetooth technologii s hudbou. Účinný elektrický difuzér, který rozptýlí éterické oleje v jemnou zvlhčující mlhu doplněnou o jemně se měnící světlo. Vůně, světlo a hudba vytvoří příjemnou atmosféru.

Partner: FOLLY.cz
Innobiz Výměnné polštářky pro klip do auta 5 ks

Innobiz Výměnné polštářky pro klip do auta 5 ks

149 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Výměnné polštářky pro klipový difuzér do auta. Balení 5ks mix barev. Elegantní klipový difuzér provoní každý interiér auta přírodními vůněmi éterických olejů. Difuzér je vyroben z kvalitní oceli, silné a odolné proti opotřebení.

Partner: FOLLY.cz
Innobiz Difuzér Bulia

Innobiz Difuzér Bulia

791 Kč

Přenosný USB difuzér Bulia kombinuje praktičnost, eleganci a skutečnou účinnost éterických olejů v aromaterapii. Výkonný a snadno použitelný difuzér rozptyluje čisté éterické oleje bez potřeby míchání s vodou.

Partner: FOLLY.cz

Innobiz je francouzská společnost založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz již 15 let reprezentuje výzkum a šíření znalosti aromaterapie a účinků éterických olejů na trhu. Spolupracuje s předními výrobci a značkami v aromaterapii. Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret sbíral nápady při cestování po celém světě. Zcela jednoduše v Innobiz milují navrhování a distribuci produktů, které přinášejí pohodu a potěšení jak v domácnosti tak u profesionálů. Produkty Innobiz kromě jejich účinnosti a odolnosti jsou vytvářeny s designéry se zvýšeným vědomím na dopad na životní prostředí: difuzory jsou navrženy s čistými liniemi a jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, keramika, dřevo, bambus a porcelán. V Innobiz se produktový design vyvíjí ve Francii v malých vesnicích poblíž Montpellier. Výrobu produktů si kontrolují a řídí v Asii a používají francouzské nebo evropské kontrolní laboratoře. Výrobky Innobiz splňují všechny evropské normy. Éterické oleje Innobiz pocházejí z nejlepších aromaterapeutických laboratoří ve Francii, jsou certifikované a ekologické. Posledním projektem je difuzér ONA, který je výsledkem spolupráce se značkou Ekobo, která se specializuje na současné předměty z bambusu. ONA je výkonný, ale zároveň moderní rozprašovač éterického oleje, který využívá Venturiho efektu (studená difúze mikrokapiček) k rozptýlení toho nejlepšího z éterických olejů. Difuzory Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace GoodPlanet Foundation Yann Arthus-Bertrand (nadace, jejímž posláním je „umístit ekologii do našeho srdce a vzbudit touhu jednat pro záchranu Země “). Innobiz díky více než 15 letým zkušenostem garantuje vysokou kvalitu výrobků. Jsou auditovány certifikovanými laboratořemi a nezávislými průmyslovými partnery v několika aspektech: technické, standardy kvality a dodržování pracovních podmínek. Mají zavedené environmentální a etické hodnoty, které mají přímý dopad na image společnosti Innobiz. Používají plasty z rostlinných surovin a využívání zelené energie jako zdroje elektřiny ve společnosti.