Intelig.plastelína Amethyst
239 Kč

Vyzkoušejte tuto uklidňující barvu a uvolněte svou mysl. Jediným dotykem fialová zmizí a odhalí překvapivě růžové zbarvení. Tato dynamická plastelína určitě rozzáří Váš den. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Iontová
239 Kč

Kolem uvidíte poletovat elektrony, které vyzařují ledově modrozelenou zář. Mimozemská tyrkysová svítí celou noc. Ztlumte světla a vychutnejte si hypnotický zážitek. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Pacifik

Intelig.plastelína Pacifik

Hodnocení: 4,4
239 Kč

Měňavková barva, která září odlesky zelené a modré stejně jako Tichý oceán. Tvarujte Inteligentní plastelínu, natáčejte ji ve světle a uvidíte neodolatelnou barvu. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Super Skarab
239 Kč

Super Skarab nabízí neuvěřitelný přechod barev z modré do purpurové přes červenou a měděnou. Krásné jemné zelenomodré odstíny tancují ve světle a hypnotizují oči. V dávném Egyptě byl Skarabeus uctíván pro svou nadpozemskou barvu. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Red, Light & Blue fantom
239 Kč

Fantom je jedinečná inteligentní plastelína, která reaguje jasnou změnou barvy na sluneční svit. Červená hmota se po osvětlení změní na světle modrou. Samozřejmostí je, že jej můžete vytvarovat do libovolného tvaru. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Růžová
239 Kč

Super žvýkačková růžová barva. Ideální hravá barva ke zlepšení Vaší nálady. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Super Láva
239 Kč

Super Láva vypadá jako tekutá žhavá láva. Vaše ruce ale nepopálí. Barva se mění ze zlatoměděné do rubínové červené. Světlo odhalí záchvěvy metalických barev, které ožívají před očima. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Magnetická modrá
239 Kč

Nová receptura modrá supermagnetická plastelína. Pozorujte, jak se plastelína ochotně přicucne k magnetu. Když se plastelína zmagnetizuje, zvedejte s ní lehké kovové předměty. Zmagnetizovaná plastelína se vyhýbá magnetu, přiložíte-li k ní magnet správným pólem. Magnet není součástí balení.

Intelig.plastelína Chameleon
239 Kč

Neviditelný v džungli, ale nepřehlédnutelný ve Vašich rukou. Tato tropická zelená plastelína v okamžiku doteku exploduje v jasnou žlutou. A na rozdíl od toho pravého, tento Chameleon vyžaduje každodenní mačkání. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Magnetická zlatá
239 Kč

Nová receptura zlatá supermagnetická plastelína. Pozorujte, jak se plastelína ochotně přicucne k magnetu. Když se plastelína zmagnetizuje, zvedejte s ní lehké kovové předměty. Zmagnetizovaná plastelína se vyhýbá magnetu, přiložíte-li k ní magnet správným pólem. Magnet není součástí balení.

Intelig.plastelína Olejová skvrna
239 Kč

Barva Super Olejová skvrna se mění před očima. Zhypnotizuje vás úžasnou podobou tekutého kovu se zeleným a zlatým povrchem s náznaky stříbrné a modré. Vytáhněte plastelínu do tenké vrstvy a zjistíte, že je téměř průhledná. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Zlaté opojení
239 Kč

Tato Inteligentní plastelína má intenzivní zlatý lesk a třpyt, které je zvlášť výrazný na slunci. Pořiďte si vlastní zlatou cihlu. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Nachový sluneční fantom
259 Kč

Novinka

Plastelína Nachový fantom je po otevření plechovky téměř úplně bílá plastelína, ale jakmile na ni dopadne sluneční světlo nebo jiné UV světlo, během několika sekund zcela změní barvu na fialkovou. Ale to není vše. Pokud plastelínu nabijete na slunci či světle, svítí tyrkysově.

Intelig.plastelína Ryzí platina
239 Kč

Nechte se omámit září platinové Inteligentní plastelíny. Neuvěřitelný kovový lesk vás dostane. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Soumrak
239 Kč

Stejně tak, jak se večerní obloha promění v temnotu noci, změní se dotekem tmavá purpurová barva v zářivou modrou. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit. Hmota mění barvu podle své teploty.

Intelig.plastelína Měděná záře
239 Kč

Tato Inteligentní plastelína je charakteristická svým měděným leskem a třpytem, z kterého budete nadšeni. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Treat
239 Kč

Novinka

Téměř průsvitná, oranžová barva se žlutými a bílými částečkami. Zajímavá kombinace průsvitnosti plastelíny a větších částeček! To je inteligentní plastelína Treat.

Intelig.plastelína Blue Sky
259 Kč

Novinka

Stejně jako modrá obloha za slunečného dne, Blue Skye svítí z plechovky. Lesklá modrá plastelína se vlivem tepla promění v krásnou bílou hmotu. Taková je plastelína Blue Sky.

Intelig.plastelína Aura
239 Kč

Zářící nachová barva, která připomíná noc před svítáním. Tato barva je nepřehlédnutelná. Nabijte ji, ztlumte světla a vychutnejte si fialkové zabarvení hodinu nebo dvě. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Ohnivý rubín
239 Kč

Novinka

Barva oslní svým perleťovým třpytem. O rubínu se říká, že je to kámen nejvyšší třídy, který povzbuzuje k velkým činům. Stejně tak jako tento druh Inteligentní plastelíny.

Intelig.plastelína Perský smaragd
239 Kč

Mnoho královských smaragdů z celé historie pochází z dávné Perské říše. Majestátný zelený třpyt symbolizuje život, energii a růst. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Barmský rubín
259 Kč

Barmské rubíny jsou známy jako jedny z nejlepších na světě. Právě ony nás inspirovaly k vytvoření této nádherné Inteligentní plastelíny. Ve vašich rukou se rozzáří jiskrami vášně, lásky a energie. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Hologram červený
239 Kč

Plastelína s proměnlivým hologramovým efektem, která Vás zaručeně pobaví. Je plná pestrobarevných částeček, které plastelíně dodávají ojedinělý efekt. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Rock Star
239 Kč

S Rock Star zažijete tu nejlepší párty! Černá plastelína s velkými barevnými třpytkami. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Sluneční svit
239 Kč

Odstartujte svůj den s trochou slunečního svitu. Živá oranžová plastelína se dotekem rukou nebo šálku kávy mění v probouzející se žlutou. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Sluneční vítr
239 Kč

Světle oranžová barva s odlesky, která vás ve tmě překvapí svou krásnou září. Samozřejmě ji před tím musíte umístit na slunce nebo pod lampu. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Cejlonský safír
239 Kč

Oblast Cejlonu je světově proslulá svou výrobou největších a nejkrásnějších safírů na světě, které inspirovaly k vytvoření této Inteligentní plastelíny. Modré záblesky jasné modré navozují pocit síly a míru. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Ornament
239 Kč

V tomto balení najdete temně oranžovou plastelínu se zlatými třpytkami, která svým odstínem a leskem připomíná Dálný východ. Vyzkoušejte ji, bude se vám líbit! Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.

Intelig.plastelína Smaragdová obloha
239 Kč

Tato plastelína kombinuje dvě nejpopulárnější vlastnosti jiných plastelín. Jednak mění barvu teplem a zároveň svítí ve tmě modře. Barvy jsou věrné jejímu názvu. Po otevření plechovky je jasně modrá a vlivem tepla mění barvu na zelenobílou. Nabijte plastelínu pod světlem, zhasněte ho a bude svítit modře.

Intelig.plastelína Cesta časem
239 Kč

Unikátní Inteligentní plastelína, která mění barvu a svítí zároveň. Modrá a jiskřivá – stejně jako vír do čtvrté dimenze. V dlani se vlivem tepla časem změní z modré na bílou. Ve tmě svítí temnou modrou barvou. Plastelína je velmi pružná, skáče jako míček a je možné ji roztrhnout nebo roztříštit.