Intelig.plastelína Amethyst
239 Kč

Vyzkoušejte tuto uklidňující barvu a uvolněte své nervy. Jediným dotykem fialová zmizí a odhalí překvapivě růžové zbarvení. Vzrušující a zářivá, tato dynamická plastelína určitě rozzáří Váš den.


Intelig.plastelína Aura
239 Kč

Zářící nachová barva připomínající noc před svítáním. Tato barva je nepřehlédnutelná. Nabijte ji, ztlumte světla a vychutnejte si fialkové zabarvení hodinu nebo dvě.


Intelig.plastelína Barmský rubín
239 Kč

Barmské rubíny jsou známy jako jedny z nejlepších na světě. Právě ony nás inspirovaly k vytvoření této nádherné Inteligentní plastelíny. Ve vašich rukou se rozzáří jiskrami vášně, lásky a energie.


Intelig.plastelína Bílá
199 Kč

Bílá plastelína. Je ji možné míchat s jinými barvami a dosáhnout tak světlejších pastelových barev.


Intelig.plastelína Cejlonský safír
239 Kč

Oblast Cejlonu je světově proslulá svou výrobou největších a nejkrásnějších safírů na světě, které inspirovaly k vytvoření této Inteligentní plastelíny. Modré záblesky jasné modré navozují poci síly a míru.


Intelig.plastelína Chameleon
239 Kč

Neviditelný v džungli, ale nepřehlédnutelný ve Vašich rukou. Tato tropická zelená v okamžiku doteku exploduje v jasnou žlutou. A na rozdíl od pravého, tento Chameleon vyžaduje každodenní mačkání.


Intelig.plastelína Šeřík
239 Kč

Jasná fialová se mísí s stříbrnými kousky v zářící elektrickou barvu. Překvapivě čerstvou a jinou.


Intelig.plastelína Fialová
199 Kč

Uklidňující a stimulující zároveň. Odstraňuje stres a přináší více zábavy do kanceláře.


Intelig.plastelína Iontová
239 Kč

Kolem uvidíte poletovat elektrony, které vyzařují ledově modrozelenou zář. Mimozemská tyrkysová svítí celou noc. Ztlumte světla a vychutnejte si hypnotický zážitek.


Intelig.plastelína Krypton
239 Kč

Poznejte tajemnou, kosmickou, mimozemskou, radioaktivní zeleň. Nabijte ji na sluníčku nebo pod zářivkou a uvidíte fantastický jas. Probuďte se před svítáním a zjistěte, zda ještě pořád svítí.


Intelig.plastelína Lazurit
239 Kč

Modrý jako řeka Nil – drahokam starých Egypťanů. Poznejte tuto mýtickou modrou ve Vašich dlaních. Ideální ke každodenní relaxaci.


Intelig.plastelína Magnetická černá
239 Kč

Nová receptura – supermagnetická plastelína. Černá a tajemná. Pozorujte jak se plastelína ochotně přicucne k magnetu. Pozorujte, jak se plastelína zmagnetizuje a zvedejte s ní lehké kovové předměty. Pozorujte, jak se zmagnetizovaná plastelína vyhýbá magnetu, přiložíte-li k ní magnet správným pólem…


Intelig.plastelína Magnetická malinová
239 Kč

Nová receptura – supermagnetická malinová plastelína. Pozorujte jak se plastelína ochotně přicucne k magnetu. Pozorujte, jak se plastelína zmagnetizuje a zvedejte s ní lehké kovové předměty. Pozorujte, jak se zmagnetizovaná plastelína vyhýbá magnetu, přiložíte-li k ní magnet správným pólem.


Intelig.plastelína Magnetická modrá
239 Kč

Nová receptura – modrá supermagnetická plastelína. Pozorujte jak se plastelína ochotně přicucne k magnetu. Pozorujte, jak se plastelína zmagnetizuje a zvedejte s ní lehké kovové předměty. Pozorujte, jak se zmagnetizovaná plastelína vyhýbá magnetu, přiložíte-li k ní magnet správným pólem.


Intelig.plastelína Magnetická stříbrná
239 Kč

Nová receptura – stříbrná supermagnetická plastelína. Pozorujte jak se plastelína ochotně přicucne k magnetu. Pozorujte, jak se plastelína zmagnetizuje a zvedejte s ní lehké kovové předměty. Pozorujte, jak se zmagnetizovaná plastelína vyhýbá magnetu, přiložíte-li k ní magnet správným pólem.


Intelig.plastelína Magnetická zlatá
239 Kč

Nová receptura – supermagnetická plastelína, tentokráte zlatá. Pozorujte jak se plastelína ochotně přicucne k magnetu. Pozorujte, jak se plastelína zmagnetizuje a zvedejte s ní lehké kovové předměty.


Intelig.plastelína Mléčná dráha
239 Kč

Svit této exotické žluto-oranžové Inteligentní plastelíny je prostě geniální. Nabijte ji pod zdrojem světla nebo použijte UV světlo a vychutnejte krásnou teplou barvu s drobnými částečkami, které září jako vzdálené hvězdy.


Intelig.plastelína Ohnivý rubín
239 Kč

O rubínu se říká, že je to kámen nejvyšší třídy, který povzbuzuje k velkým činům… stejně tak jako tento nový druh Inteligetní plastelíny.


Intelig.plastelína Oranžová příšera
249 Kč

Inteligentní plastelína s jedinečným příšerným povrchem a parádníma očima. Vytáhni příšerkovou plastelínu z plechovky, natahuj ji, tvaruj, tahej, trhej, stvoř dokonalou příšeru a přidej oči. Vysoce kvalitní materiál vyrobený v USA. Obsahuje 60g speciální Inteligentní plastelíny a pár velkých oč…


Intelig.plastelína Oslnivá zlatá
239 Kč

Další z oblíbených. Třpytí se a světélkuje ve světle. Vyzkoušejte zlatou protistresovou plastelínu. Další z našich oblíbených.


Intelig.plastelína Pacifik
239 Kč

Měňavková barva, která září odlesky zelené a modré stejně jako Tichý oceán. Tvarujte Inteligentní plastelínu, natáčejte ji ve světle a uvidíte neodolatelnou barvu. Vyzkoušejte tuto uklidňující barvu a uvolněte své nervy. Jediným dotykem fialová zmizí a odhalí překvapivě růžové zbarvení.


Intelig.plastelína Perský smaragd
239 Kč

Mnoho královských smaragdů z celé historie pochází z dávné Perské říše. Majestátný zelený třpyt symbolizuje život, energii a růst.


Intelig.plastelína Severka
239 Kč

Temně fialová hmota se zlatými částečkami, která Vám bude připomínat jasnou chladnou zimní noc. Pokud plastelínu umístíte pod lampu nebo na slunce, zlaté částečky pak ve tmě svítí zelenkavě jako nebe plné hvězd a vytvoří tak barvu, kterou musíte mít.


Intelig.plastelína Sluneční svit
239 Kč

Odstartujte svůj den s trochou slunečního svitu. Živá oranžová se dotekem rukou nebo šálku kávy mění v probouzející se žlutou.


Intelig.plastelína Sluneční vítr
239 Kč

Světle oranžová barva s odlesky, která Vás ve tmě překvapí svou červenou září. Samozřejmě ji před tím musíte umístit na slunce nebo pod lampu.


Intelig.plastelína Smaragdová zeleň
239 Kč

Hluboká smaragdová zeleň – lán jetele ve Vašich rukou. Toto je svěží zelená, na kterou jste čekali – bohatá zeleň s elektrickým leskem.


Intelig.plastelína Soumrak
239 Kč

Stejně tak jako se večerní obloha promění v temnotu noci, změní se dotekem tmavá purpurová barva v zářivou modrou.


Intelig.plastelína Star Dust
239 Kč

Je černá jako nejhlubší vesmír, při denním světle se třpytí a barevné částečky pak ve tmě budou tajemně, vícebarevně svítit.


Intelig.plastelína Super Láva
239 Kč

Super Láva vypadá jako tekutá žhavá láva. Vaše ruce ale nepopálí. Barva se mění ze zlatoměděné do rubínové červené. Světlo odhalí záchvěvy metalických barev, které ožívají před očima. Vytáhněte Super Lávu to tenké vrstvy a zjistíte, že je téměř průhledná. Natahováním a mačkáním jí vrátíte lesk.


Intelig.plastelína Super Olejová skvrna
239 Kč

Barvy Super Olejová skvrny se mění před očima. Zhypnotizuje vás úžasnou podobou tekutého kovu s zeleným a zlatým povrchem s náznaky stříbrné a modré. Tato barva je fakt neuvěřitelná. :-) Vytáhněte Super Olejovou Skvrnu to tenké vrstvy a zjistíte, že je téměř průhledná.


Intelig.plastelína Super Skarab
239 Kč

Super Skarab nabízí neuvěřitelný přechod barev z modré do purpurové přes červenou a měděnou. Jeho jemné zelenomodré odstíny tancují ve světle a hypnotizují oči. V dávném Egyptě byl Skarabeus uctíván pro svou nadpozemskou barvu.


Intelig.plastelína Světle modrá
199 Kč

Svěží modrá barva, která Vás ochladí :-) Inteligentní plastelína je ideální jako: antistres k uvolnění napětí bláznivá hračka do kanceláře i domácnosti ideální vánoční dárek dárek k narozeninám originální reklamní předmět Balení obsahuje: 80 g plastelíny v plechové krabičce, kter…


Intelig.plastelína Třpytivý bronz
239 Kč

Nejpopulárnější metalická barva. Tato plastelína nekonečně světélkuje a třpytí se. Nejlepší antistres, jaký jste kdy mohli najít. Naše oblíbená.


Intelig.plastelína Vesmírná mlhovina
239 Kč

V praktické dvoudílné plechovce najdete 80 g hmoty ve fialkovém provedení s červenými a modrými třpytkami, které se objeví ve tmě po nasvícení plastelíny.


Intelig.plastelína Zelená příšera
249 Kč

Inteligentní plastelína s jedinečným příšerným povrchem a parádníma očima. Vytáhni příšerkovou plastelínu z plechovky, natahuj ji, tvaruj, tahej, trhej, stvoř dokonalou příšeru a přidej oči. Vysoce kvalitní materiál vyrobený v USA. Obsahuje 60g speciální Inteligentní plastelíny a pár velkých oč…