Interkontakt Dětský ECO šampon Naty 200 ml
188 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Popis: 200 ml. Jemně čistí a pečuje o křehké dětské vlásky. Nedráždí oči. 99 % složek je přírodního původu, 12 % z nich z ekologického zemědělství. Hypoalergenní, dermatologicky testovaný, ideální pro citlivou pokožku a každodenní použití.

Interkontakt Dětský ECO krém na opruzeniny Naty 50 ml
196 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis: I malá miminka mohou mít velká trápení. Delší doba bez výměny plenky či nevhodně zvolená kosmetika jemnou dětskou kůži namáhají a děťátko může brzy trpět na podrážděnou pokožku zadečku. Dopřejte vašemu drobečkovi tu nejlepší péči už od narození.

Interkontakt Organické vatové polštářky Simply Gentle (cca 100 ks)
88 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Popis: 100 g – cca 100 ks organických vatových polštářků v balení. Výjimečně jemné vatové polštářky jsou ze 100% organické bavlny. Certifikované a hypoalergenní vatové polštářky mají mnoho způsobů využití jak pro miminka, tak pro rodiče. Neobsahují chlór, parfémy ani další škodlivé chemické látky.

Interkontakt Plenky Beaming baby Maxi 7 - 11 kg (34 ks)
537 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis: Plenky jsou určeny pro děti o hmotnosti 7 – 11 kg. 34 ks plenek v balení. Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky. Skvělý produkt se skvělou pověstí. 65 – 76 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů.

Interkontakt Vlhčené ubrousky ATTITUDE bez vůně - výhodné balení (3 x 72 ks)
404 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis: 216 ks organických vlhčených ubrousků v balení – výhodná cena za ks. Hypoalergenní, 100% biodegradabilní, mohou být kompostovány. Velmi hebké a jemné, jsou doporučovány pro děti s citlivou pokožkou či trpícími ekzémy. Neobsahují parabeny, chlór ani další škodlivé chemické látky.

Froté župany, saunové kilty, osušky, ručníky a šatní ramínka

Froté župany, saunové kilty, osušky, ručníky a šatní ramínka