Interkontakt Dámské ECO tampóny Naty - super (18 ks)
135 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

popis: Obsahuje 18 ks ekologických dámských tampónů pro běžnou a silnější menstruaci. 100% z přírodních materiálů, biologicky rozložitelné, kompostovatelné. Vyráběné z organické bavlny, neběleny chlórem. Bez umělé hmoty, chemie, parfémů, bělidel a dalších nežádoucích látek.

Interkontakt Dámské ECO tampóny Naty - regular (18 ks)
135 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis: Obsahuje 18 ks ekologických dámských tampónů pro slabší a běžnou menstruaci. 100% z přírodních materiálů, biologicky rozložitelné, kompostovatelné. Vyráběné z organické bavlny, neběleny chlórem. Bez umělé hmoty, chemie, parfémů, bělidel a dalších nežádoucích látek.

Interkontakt Dámské ECO vložky Naty - noční (10 ks)
103 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis: Obsahuje 10 ks dámských ekologických vložek pro silnější menstruaci nebo na noc. Vyrobeno z přírodních materiálů, více než z 95 % je biologicky rozložitelné. Nejsou běleny chlórem, bez umělé hmoty, chemie, parfémů, bělidel a dalších nežádoucích látek.

Interkontakt Dámské ECO tampóny Naty - super plus (15 ks)
135 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis: Obsahuje 15 ks ekologických dámských tampónů pro silnou menstruaci. 100% z přírodních materiálů, biologicky rozložitelné, kompostovatelné. Vyráběné z organické bavlny, neběleny chlórem. Bez umělé hmoty, chemie, parfémů, bělidel a dalších nežádoucích látek.

Interkontakt Dámské ECO vložky Naty - normal (15 ks)
103 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Popis: Obsahuje 15 ks dámských ekologických vložek pro slabší a běžnou menstruaci. Vyrobeno z přírodních materiálů, více než z 95 % je biologicky rozložitelné. Nejsou běleny chlórem, bez umělé hmoty, chemie, parfémů, bělidel a dalších nežádoucích látek.

Froté župany, saunové kilty, osušky, ručníky a šatní ramínka

Froté župany, saunové kilty, osušky, ručníky a šatní ramínka