iTrainer Plastové terčíky pro ohradníky iTrainer
129 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plastové terčíky jsou vhodné pro vizualizaci zakázané zóny. Doporučujeme především v případě, kdy není zóna rozlišena zástavbou (např. plotem).

iTrainer HT-023 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Elektronický ohradník iTrainer HT-023 je vhodný zejména pro nenáročné uživatele a občasné použití. Je velmi jednoduchý na instalaci i použití. Je napájen vyměnitelnou baterií 4LR44, která jej vydrží napájet 10–20 dní. Disponuje funkcemi zvuk a impuls.

iTrainer Obojek a přijímač iTrainer W227
1 290 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní přijímač pro elektronický neviditelný ohradník iTrainer W227. Upozornění: U zařízení starších nebo zakoupených u jiného prodejce, může dojít k problému s párováním zařízení, z důvodu rozdílných frekvencí! Frekvenci nelze přenastavit.

iTrainer Obojek a přijímač iTrainer HT-023
990 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní přijímač a obojek pro elektronický ohradník iTrainer HT-023. Upozornění: U zařízení starších nebo zakoupených u jiného prodejce, může dojít k problému s párováním zařízení, z důvodu rozdílných frekvencí! Frekvenci nelze přenastavit.

iTrainer Obojek a přijímač pro ohradník TP16
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní přijímač k elektronickému ohradníku iTrainer TP16. 

Upozornění: U zařízení starších nebo zakoupených u jiného prodejce, může dojít k problému s párováním zařízení, z důvodu rozdílných frekvencí! Frekvenci nelze přenastavit.

iTrainer TP16 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy
3 599 Kč
+ doprava zdarma

Elektronický ohradník iTrainer TP16 je nabíjecí elektronický ohradník s vodotěsným přijímačem. Na základně se nastavuje celková vzdálenost, která je od 30cm do 4m. Dále se ze základny nabíjí přijímač (USB konektor), lze jej taktéž nabíjet z libovolného USB zdroje (5V).

iTrainer W227 elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy
2 299 Kč
+ doprava zdarma

Elektronický ohradník iTrainer W227 je základní zařízení s výbornými vlastnostmi. Z levnějších zařízení jej doporučujeme nejčastěji z několika důvodů: má dobře zpracovanou výstražní a korekční zónu. Na základně se nastavuje celková vzdálenost, která je od 30cm do 4m.