It's my life! Proteinové koktejly s příchutí banán, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Neodolatelná chuť a vůně čerstvě dozrálého banánu je ukryta v lahodném koktejlu banán. Tento proteinový koktejl Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo, a to s nízkým obsahem sacharidů v jedné porci..

It's my life! Proteinové koktejly s příchutí čokoláda, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Propadli jste chuti kvalitní tradiční čokolády? Koktejl čokoláda zaručeně uspokojí Vaše chuťové pohárky, obsahuje 25 % kakaa. Tento proteinový koktejl Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo, a to s nízkým obsahem sacharidů.

It's my life! Kuřecí proteinové polévky s nudlemi, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Polévku kuřecí s nudlemi nerozeznáte od domácího vývaru. Stačí zalít horkou vodou a odměnou Vám bude vývar jako víno! Máte jedinečnou možnost si dopřát, nejen na podzim, sametově jemnou dýňovou polévku. Krémová polévka je potěšení pro oči i chuťové pohárky.

It's my life! Proteinové koktejly s příchutí višeň, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Ovocné tóny tradiční české višně najdete v koktejlu višeň. Čeká na Vás sladký a velmi osvěžující proteinový nápoj. Tento proteinový koktejl Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo, a to s nízkým obsahem sacharidů v jedné porci.

It's my life! Sýrové proteinové omelety, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Tradiční vaječnou omeletu v kombinaci se sýrem můžete čekat od vláčné a nadýchané omelety sýrová. Tato proteinová omeleta Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo, a to s nízkým obsahem sacharidů v jedné porci.

It's my life! Chilli proteinové polévky, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Ostrá, pikantní ale zároveň jemná. Taková je naše chilli polévka, která dozajista přijde k chuti vyznavačům pálivějších jídel. Rozproudí vaše chuťové pohárky a hlavně váš metabolismus! Dodá vám tak spoustu energie i pokud jste zrovna úplně zesláblí.

It's my life! Dýňové proteinové polévky, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Máte jedinečnou možnost si dopřát, nejen na podzim, sametově jemnou dýňovou polévku. Krémová polévka je potěšení pro oči i chuťové pohárky. Tato proteinová polévka Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo.

It's my life! Hrachové proteinové polévky, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Hladká a jemná konzistence s výrazně hrachovou chutí Vás učaruje. Vyzkoušejte oblíbenou hrachovou polévku. Tato proteinová polévka Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo, a to s nízkým obsahem sacharidů v jedné porci.

It's my life! Kakaové proteinová kaše, 200 g (5 porcí)
239 Kč

I snídaně může být zdravá, lahodná a výživná! Nechte se rozmazlit kakaovou kaší.Úžasně čokoládová, ani trošku sladká. Tato proteinová kaše Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo, a to s nízkým obsahem sacharidů v jedné porci.

It's my life! Proteinová kaše s vanilkovou příchutí, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Nezapomenutelné aroma hřejivé vanilkové kaše Vám zpříjemní každé ráno. Nechte si chutnat. Tato proteinová kaše Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo, a to s nízkým obsahem sacharidů v jedné porci.

It's my life! Proteinové kaše Natural, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Získejte potřebnou vitalitu z kvalitní snídaně! Kaše natural je lehce nasládlá, rychlá a jednoduchá snídaně pro každý den. Tato proteinová kaše Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo, a to s nízkým obsahem sacharidů v jedné porci.

It's my life! Proteinové kaše s příchutí Jablko-Skořice, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Důvěrně známou chuť šťavnatého jablka a skořice v sobě nese kaše jablko-skořice s b-glukany. Tradiční kombinace zaručí dokonalou snídani po probuzení. Tato proteinová kaše Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo.

It's my life! Proteinové koktejly s příchutí jahoda-vanilka, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Báječná kombinace svěží jahody a krémové vanilky se snoubí v koktejlu jahoda-vanilka. Pochutnejte si na této skvělé kombinace a objevte dokonalý chuťový prožitek. Tento proteinový koktejl Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo.

It's my life! Proteinové koktejly s příchutí pistácie , 200 g (5 porcí)
239 Kč

Jeden z nejoblíbenějších druhů ořechů jsme přenesli i do varianty koktejlu. V koktejlu pistácie ucítíte typické oříškové aroma a určitě nezůstanete jen u jednoho. Tento proteinový koktejl Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo.

It's my life! Proteinové koktejly s příchutí vanilka, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Málo kdo odolá božské sladkosti a aroma vanilky. Smetanová konzistence koktejlu vanilka nenechá nikoho chladným. Tento proteinový koktejl Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo, a to s nízkým obsahem sacharidů v jedné porci.

It's my life! Proteinové ragú se žampióny, 250 g (5 porcí)
239 Kč

Francouzská specialita je pro Vás připravena v proteinové variantě. Pochutnáte si na směsi zeleniny a hovězího vývaru s vůní čerstvých žampionů. Tento proteinový pokrm Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo.

It's my life! Proteinové těstoviny Carbonara, 275 g (5 porcí)
239 Kč

Preferujete, nebo si občas rádi dáte italská jídla? Pak neváhejte vyzkoušet těstoviny carbonara, jejichž chuť zaručeně uspokojí i největší milovníky této exotické kuchyně. Sami poté zjistíte, že ani při dietním režimu se tak nemusíte vzdávat svých oblíbených pokrmů.

It's my life! Sladké proteinové palačinky, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Začínáte den rádi sladkou snídaní? Místo moučníku si dejte ke snídani sladkou palačinku. Za 5 minut si pochutnáte na skvělé sladké palačince. Posypaná skořicí nebo holandským kakaem chutná dokonale! Tato proteinová palačinka Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin.

It's my life! Žampionové proteinové omelety, 200 g (5 porcí)
239 Kč

Nemusíte čekat, až porostou! Vůni a chuť žampiónů naleznete v proteinové omeletě žampionová. Tato proteinová omeleta Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo, a to s nízkým obsahem sacharidů v jedné porci.

It's my life! Zeleninové proteinové rizoto, 275 g (5 porcí)
239 Kč

Další z řad italských specialit si připravíte během pár minut v proteinové variantě! Rizoto s lahodnou kořenovou zeleninou Vás zasytí na oběd i na večeři. Tento proteinový pokrm Vám zajistí vysoký přísun kvalitních bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálních látek potřebné pro vaše tělo.

It’s my life je česká proteinová dieta pro ženy i muže speciálně sestavená týmem odborníků tak, aby nastartovala zdravý proces hubnutí ve vašem těle.

It’s my life je česká proteinová dieta pro ženy i muže speciálně sestavená týmem odborníků tak, aby nastartovala zdravý proces hubnutí ve vašem těle.