J-Me Police na boty nástěnná Shoe Rack,120cm, nerez
1 999 Kč

Matná nerezová nástěnná police na boty z ohýbaného plechu J-ME Shoe Rack. Proražený nápis J-ME. Police se upevňují pomocí přibalených šroubů a hmoždinek. Velikost: 120 × 14 × 9 cm.

J-Me Stojánek na kartáček Bella
199 Kč

V koupelně radostněji! Výrobek z kolekce dětských koupelnových doplňků londýnského designového studia J-ME (www.j-me.co.uk). Materiál: bezpečná snadno omyvatelná silikonová guma.

J-Me Police na boty ShoeRack, 120cm, černá
1 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá lakovaná nástěnná police na boty z ohýbaného plechu J-ME Shoe Rack. Proražený nápis J-ME. Police se upevňují pomocí přibalených šroubů a hmoždinek. Velikost: 120 × 14 × 9 cm.

J-Me Organizér Casa, červený
499 Kč

Stojánek J-ME Casa na vše důležité, co nosíte po kapsách. Větší přihrádka na telefon, brýle, peněženku – menší přihrádka na hodinky, mince. Využitelný i jako stojánek na dálkové ovladače. Materiál: protiskluzná guma. Velikost: 24 × 12,5 × 11 cm.

J-Me Police na boty na vysokém podpatku Stiletto , 70cm, nerez
1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezová nástěnná police na 4 páry bot na vysokém podpatku – J-ME Shoe Rack. Nerezový ohýbaný plech. Proražený nápis J-ME. Police se upevňují pomocí přibalených šroubů a hmoždinek. Velikost: 70 × 14 × 7 cm.

J-Me Police na dětské boty Kid´s ShoeRack, 70cm, modrá
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Modrá lakovaná nástěnná police na dětské boty z ohýbaného plechu J-ME ShoeRack Kids. Police se upevňují pomocí přibalených šroubů a hmoždinek. Velikost: 70 × 7 × 6,9 cm.