Jam Audio Classic 2.0™ HX-P190RD
590 Kč

Aktualizovaná verze populárního reproduktoru a jako #1 v USABluetoothPřipojte si bezdrátově jakékoliv bluetooth zařízení v dosahu 10mNabíjeníNabíjení 2 hodiny pro přehrávání až 5 hodinNeskutečný zvukNenechte se zmást malým.

Jam Audio HX-EP400BL FITNESS BUDS BT
1 390 Kč

Bluetooth sluchátka se sportovní láhví- Bluetooth s dosahem až 10 m- Vhodné pro sportovní aktivity- Nastavitelný kabel na ideální délku- Mikrofon- 6 hodin přehrávání - Ovládání na sluchátkách- Reflexní kabel – SECURLOCK.

Jam Audio Jam Audio Chill Out šedý
790 Kč

Reproduktor kompaktní tak, že se Vám vejde do dlaně. Můžete si ho vzít kamkoliv, dokonce i do vody. S prodlouženým dosahem Bluetooth až na 30 metrů a výdrží baterie 8 hodin se Chill Out nyní stane nepostradatelným členem.

Jam Audio Jam Audio Double Chill černý
990 Kč

Sám Double Chill je skvělý, ale ještě lepší je, když dva spárujete k sobě a vytvoříte stereo. Pogumovaný design a voděodolnost jsou ideální pro den strávený na pláži. Bluetooth dosah 30 metrů a 12 hodin výdrž baterie.

Jam Audio Jam Audio Hang Around černý
1 549 Kč

Vytvořte tandem spolu s Hang Around spárováním dvou reproduktorů k sobě. Hudba může hrát celý den díky výdrži baterie 20 hodin. Otestujte dosah 30 metrů, a nebo připojte zařízení pomocí aux-in.

20 hodin.

Jam Audio Jam Audio Hang Tight černý
890 Kč

Nový přírůstek do rodiny reproduktorů. Dosah Bluetooth je prodloužený na 30 metrů. Tak daleko…ale tak dobrý, že? Co je ještě lepší, je 12 hodin výdrž baterie a kvalitní mono zvuk.

12 hodin přehrávání Vodě a.

Jam Audio Jam Audio Hang Up šedý
649 Kč

Hang Up udělá velký dojem, přestože je tak malý. Kromě voděodolnosti má navíc lepící podložku, díky které ho můžete připevnit na zeď, do sprchy nebo kamkoliv jinam. Where are you hanging?

8 hodin přehrávání Vodě a.

Jam Audio Jam Audio Live Fast šedá
890 Kč

Seznamte se s Vaším novým kamarádem do posilovny. Design Live Fast Vám pomůže hravě projít celým workout, jsou uzpůsobená na aktivní styl života. Ať už jste na kole nebo cvičíte, háčky na uši Vám udrží sluchátka na místě a.

Jam Audio Jam Audio Out There černá
1 790 Kč

S Out There získáte vše, co potřebujete. Lehká konstrukce, bezdrátová verze nebo aux-in, noise cancelling a dosah Bluetooth až 30m. Pokud máte něco na srdci, s Out There můžete pohodlně i telefonovat. Výdrž baterie neuvěřitelných.

Jam Audio Jam Audio Tune In šedá
990 Kč

Co víte o pohodlném životě? Ergonomický límec za krk, který Tune In mají, sedí pohodlně bez žádného tlačení. Nemusíte je sundat po celých 12 hodin. Pokud s nimi půjdete sportovat (proč ne?), jsou dokonce odolná vůči.

Jam Audio Jam Audio Zero Chill šedý
1 790 Kč

Nový Bluetooth reproduktor s podélným tvarem a nekompromisním zvukem přinutí ostatní žárlit. Kromě Bluetooth dosahu 30 metrů můžete i pomocí aux-in připojit další zařízení Vaší volby. Šílená je i výdrž baterie, která je.

Jam Audio Jamoji Bluetooth reproduktor Heart HX-PEM06
590 Kč

Bluetooth reproduktor Jamoji Heart od prestižní značky JAMMotiv: Heart Barva: růžová Výdrž hraní: 5h Připojení pomocí: Bluetooth, Aux-In Hands-free Nabíjení pomocí microUSB (kabel není součástí balení) LED světelné.

Jam Audio Jamoji Bluetooth reproduktor Trouble HX-PEM05
590 Kč

Bluetooth reproduktor Jamoji Trouble od prestižní značky JAMMotiv: Trouble Barva: fialová Výdrž hraní: 5h Připojení pomocí: Bluetooth, Aux-In Hands-free Nabíjení pomocí microUSB (kabel není součástí balení) LED světelné.

Jam Audio Jamoji mikrosluchátka Just Kidding HX-EPEM01
399 Kč

Mikrosluchátka Jamoji Just Kidding od prestižní značky JAM.Motiv: Just KiddingBarva: žlutáKonektor: Jack 3,5mmDélka kabelu: 1,2m3 velikosti silikonových ušníkůMikrofonOvládání pomocí jednoho tlačítka.

Jam Audio Jamoji mikrosluchátka Lovestruck HX-EPEM03
399 Kč

Mikrosluchátka Jamoji Lovestruck od prestižní značky JAM.Motiv: LovestruckBarva: žlutáKonektor: Jack 3,5mmDélka kabelu: 1,2m3 velikosti silikonových ušníkůMikrofonOvládání pomocí jednoho tlačítka.

Jam Audio Jamoji mikrosluchátka Too Cool HX-EPEM02
399 Kč

Mikrosluchátka Jamoji Too Cool od prestižní značky JAM.Motiv: Too CoolBarva: žlutáKonektor: Jack 3,5mmDélka kabelu: 1,2m3 velikosti silikonových ušníkůMikrofonOvládání pomocí jednoho tlačítka.

Jam Audio Replay™ Wireless Speaker HX-P250BL
790 Kč

Bezdrátový bluetooth reproduktor- Dobíjecí – až 5 hodin přehrávání- Bluetooth – bezdrátový až do 10 metrů- Handsfree – bezproblémové přepínání mezi hovory a hudbou- Hlasové příkazy – zvukové potvrzení všech funkcí-.

Jam Audio Replay™ Wireless Speaker HX-P250RD
790 Kč

Bezdrátový bluetooth reproduktor- Dobíjecí – až 5 hodin přehrávání- Bluetooth – bezdrátový až 10 metrů- Handsfree – bezproblémové přepínání mezi hovory a hudbou- Hlasové příkazy – zvukové potvrzení všech funkcí-.

Jam Audio Rhythm HX-W9901
2 990 Kč

Vytvořte si ve Vašem domově kompletně bezdrátový sound systém s pomocí Multiroom Wifi stereo reproduktorů. Pomocí Wifi můžete propojit několik reproduktorů JAM RHYTHM A JAM SYMPHONY k sobě a vytvářet tak skupiny reproduktorů,.

Jam Audio Transit 2.0 HX-HP425
1 799 Kč

Nalaďte oblíbenou hudbu, zvyšte hlasitost a ponořte se do jedinečného zážitku.Pohodlné nošeníV balení: sluchátka, USB nabíjecí kabel, Aux audio kabelAktivní noise cancellingBluetooth 4.0 dosah 10mVýdrž baterie 15h (ANC+BT), baterie.