Jamieson Acidophilus Super Strain cps.90
325 Kč

Acidophilus Super Strain je komplex bakteriálních kultur s obsahem 10 speciálně kultivovaných bakteriálních kmenů s 2 miliardami* aktivních bakterií ve vegetariánských kapslích.

Jamieson Vitamin B12 1200mcg s post.uvol
305 Kč

Jamieson Vitamín B12 představuje doplněk stravy ve formě tablet. Vitamín B12 nazývaný též methylkobalamin je organismu velmi prospěšný. Vitamín B12 přispívá k udržení normální činnosti nervové soustavy. Vitamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Jamieson Jamieson Vitamin D3 1000IU čokoláda100tl
239 Kč

Doplněk stravy Jamieson s vitamínem D3 1000 I.U. pro Vaši imunitu, kosti, svaly a zuby a pro normální vstřebávání a využití vápníku. S přibývajícím věkem schopnost vytvářet vitamín D v pokožce klesá, proto se doporučuje užívat vitamín D v průběhu celého roku.

Jamieson Jamieson Vitamín D3 Kids Jahoda tbl.100
159 Kč

Doplněk stravy Jamieson s vitamínem D3 400 I.U. pro Vaše děti vhodný na podporu imunity, kosti, svaly a zuby a pro normální vstřebávání a využití vápníku. Komfortní užívání cucavých tablet ve tvaru medvídka pandy s lahodnou jahodovou příchutí. Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí.

Jamieson Vitamin D3 1000 IU cps.90
149 Kč

Jamieson Vitamin D3 je doplněk stravy, který obsahuje vitamin D3 (cholekalciferol). Vitamin D přispívá ke správnému vstřebávání a využití vápníku a fosforu, ke zdravému růstu a udržení zdravých kostí a zubů a ke správné činnosti imunitního systému a svalů.

Jamieson Jamieson Vitamín D3 1000mcg tbl.240
239 Kč

Doplněk stravy Jamieson s vitamínem D3 1000 I.U. pro Vaši imunitu, kosti, svaly a zuby a pro normální vstřebávání a využití vápníku. S přibývajícím věkem schopnost vytvářet vitamín D v pokožce klesá, proto se doporučuje užívat vitamín D v průběhu celého roku.

Jamieson Vitam.C Gummies pomer.past.60ks
285 Kč

JAMIESON Vitamín C Gummies je vitamín C ve formě pastilek se svěží pomerančovou příchutí, připravených s použitím ovocného pektinu (bez želatiny), a proto jsou vhodné i pro vegetariány. Vhodné k užívání v období fyzické námahy, stresu a v období rekonvalescence.

Jamieson Brusinky komplex 500mg cps.60
385 Kč

Jamieson Cranberry komplex je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje rostlinný výtažek získaný z čerstvého, čistého brusinkového koncentrátu. Brusinkový extrakt a D-manóza v biologicky dostupném komplexu. Každá kapsle je získána z 500 mg čerstvé koncentrované brusinkové šťávy.

Jamieson Císař.ženš.Red Dragon 500mg60tb
484 Kč

Ženšen, přírodní rostlinný extrakt, používaný po staletí na zachování tělesné a duševní rovnováhy v organismu, pomáhá zvyšovat vitalitu a posiluje výdrž a celkovou fyzickou kondici, imunitu, příznivě ovlivňuje stres a únavu.

Jamieson Jamieson Biotin 250 ug tbl.100
185 Kč

Jamieson Biotin je doplněk stravy ve formě tablet, jenž obsahuje vitamin B7. Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Biotin přispívá k normální funkci nervové soustavy. Biotin přispívá k normální psychické činnosti. Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a sliznic.

Jamieson Jamieson Ginkgo Biloba tbl.90
365 Kč

Doplněk stravy Jamieson s extraktem Ginkgo Biloba je ve formě tablet. Ginkgo Biloba podporuje mikrocirkulaci krevního systému a tím podporuje kognitivní funkce jako třeba krátkodobá paměť. Má vliv na duševní zdraví a periferní oběhový systém. Proto podporuje normální stav zraku.

Jamieson Jamieson Glukos.Chondroitin MSM 1300mg
774 Kč

JAMIESON Glukosamin je doplněk stravy ve formě tablet s obsahem glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu, kteří jsou základními stavebním složkami kloubních chrupavek a jiných pojivových tkání, jako jsou kosti, vazy a šlachy.

Jamieson Jamieson Hořčík 250mg cps.90
319 Kč

Doplněk stravy Jamieson Hořčík 250 mg  je minerální přípravek s obsahem hořčíku. Hořčík je obsažen ve formě komplexu. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů. Hořčík přispívá k normální psychické činnosti. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy.

Jamieson Jamieson Koenzym Q10 60 mg tbl.60+20
429 Kč

JAMIESON Koenzym Q10 je doplněk stravy, který obsahuje koenzym Q10 získanýz přírodních zdrojů získaný fermentací kvasinek je identický s koenzymem Q10 produkovaným v organizmu.

Jamieson Jamieson Korejský ženšen 100tbl
479 Kč

JAMIESON Korejský ženšen je doplněk stravy, který obsahuje přírodní extrakt z kořenu červeného ženšenu. Korejský červený ženšen je adaptogen a antioxidant. Podporuje imunitu a působí proti únavě a stresu. Přispívá k normálnímu krevnímu oběhu a podporuje paměť.

Jamieson Jamieson Kurkumin 550mg cps.60
365 Kč

Jamieson Kurkumin je doplněk stravy ve formě kapslí, které obsahují kurkumu. Kurkuma je antioxidant, který přispívá k udržení činnosti imunitního systému, podporuje normální činnost jater, trávení, dodává chuť k jídlu, napomáhá normální činnosti kardiovaskulárního systému a krevního oběhu.

Jamieson Jamieson Lecitin 1200 mg cps.120
225 Kč

Jamieson Lecitin je doplněk stravy ve formě kapslí. Je vyroben ze 100 % přírodního sójového oleje bez přídatných látek. Lecitin přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví, podporuje paměť, kognitivní schopnosti, oběhový systém a metabolismus cholesterolu.

Jamieson Jamieson Lutein-Z tob.30
285 Kč

Jamieson Lutein-Z je doplněk stravy ve formě kapslí, který podporuje zdraví očí. Extrakt z jadérek révy vinné pomáhá udržovat cévy a kapiláry v normálním stavu a také působí jako účinný antioxidant stejně jako extrakt z borůvek, pomáhají k normální funkci očí.

Jamieson Jamieson Lykopene tbl.60
285 Kč

Jamieson Lykopene je doplněk stravy s rostlinným výtažkem z rajčat. Koncentrát obsahuje v 1 kapsli takové množství účinných látek, jako ve dvou zralých rajčatech.

Jamieson Jamieson Lysin 1000mg se zinkem a vit.C
292 Kč

JAMIESON Lysin se zinkem a vitamínem C je doplněk stravy. Lysin je aminokyselina. Zinek a vitamín C podporují normální činnost imunitního systému a přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Jamieson Jamieson Niacin 500mg s inosit.tbl.60
359 Kč

Jamieson Niacin obsahuje niacin, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, k udržení normálního stavu sliznic a normálnímu stavu pokožky.

Jamieson Jamieson Omega 3-6-9 1200mg tob.100
355 Kč

Jamieson Omega-3–6–9 je doplněk stravy s esenciálními mastnými kyselinami ve formě kapslí. Kyselina alfa-linolenová a kyselina linolová pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi. DHA přispívá k normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu očí.

Jamieson Jamieson Omega 3-6-9 1200mg tob.150+50
549 Kč

Jamieson Omega-3–6–9 je doplněk stravy s esenciálními mastnými kyselinami ve formě kapslí. Kyselina alfa-linolenová a kyselina linolová pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi. DHA přispívá k normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu očí.

Jamieson Jamieson Omega-3 EXTRA 700mg cps.100
529 Kč

JAMIESON Omega-3 EXTRA je doplněk stravy, který obsahuje mastné kyseliny získané ze sardelí, sardinek a makrel. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně).

Jamieson Jamieson Omega-3 Select 1000mg cps.200
686 Kč

Jamieson Omega-3 Select je doplněk stravy, který obsahuje rybí olej ve formě kapslí. Rybí olej obsahuje esenciální mastné kyseliny a je získaný ze sardelí, sardinek a makrel. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku.

Jamieson Jamieson Prenatal multivitamin cps.100
405 Kč

Jamieson Prenatal je doplněk stravy ve formě tablet, který je speciálně určen pro těhotné a kojící ženy. Obsahuje velké množství vitaminů a minerálů přizpůsobené potřebám těhotných a kojících žen a je obohacen o rostlinné extrakty.

Jamieson Jamieson Probiotic Baby-probio.kapky 8ml
345 Kč

Doplněk stravy s obsahem probiotických kmenů, určené pro kojence od 1 měsíce. Kapky jsou bez příchutě pro spokojené bříško.  Neobsahuje lepek, ani laktózu.  Kapky jsou vhodné i pro vegetariány.  Balení obsahuje 8 ml.

Jamieson Jamieson Silice 10mg křemík tbl.60
289 Kč

JAMIESON Silice 10mg křemík je doplněk stravy ve formě tablet. Obsahuje přesličku rolní, která má vysoký obsah křemíku a dále je obohacen o zinek. Přeslička rolní přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky. Přeslička rolní přispívá k udržení normálního stavu kostí a kloubů.

Jamieson Jamieson Stressease tbl.90
365 Kč

Jamieson Stressease je doplněk stravy obohacený o vitamíny B1, B2, B12, niacin a biotin, které přispívají k normální činnosti funkcí nervové soustavy. Dále obsahje kyselinu listovou a hořčík, který napomáhá ke snížení únavy a celkového vyčerpání organismu.

Jamieson Jamieson Super česnek 1500mg 100tbl
189 Kč

JAMIESON Super česnek 1500 mg je doplněk stravy obsahujícího přírodní extrakt z česneku. Bez zápachu a chuti. Česnek je antioxidant, který podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému – krevní tlak, normální činnost srdce, přirozenou obranyschopnost a normální činnost jater.

Jamieson Jamieson Vápník hořčík s vit.D3 tbl.120
249 Kč

JAMIESON Vápník Hořčík a Vitamín D3 je doplněk stravy, který má účinné složky vápník (calcium), hořčík (magnesium) a vitamín D3. Vápník přispívá k normální činnosti svalů a k normální funkci nervových přenosů. Vápník a hořčík přispívají k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Jamieson Jamieson Vápník hořčík se zinkem tbl.120
249 Kč

JAMIESON Vápník Hořčík Zinek je doplněk stravy, který obsahuje účinné látky vápník (calcium), hořčík (magnesium) a zinek (zinc). Vápník přispívá k normální činnosti svalů, k normální funkci nervových přenosů. Vápník a hořčík přispívají k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Jamieson Jamieson Vit.B12 kyanokobalamin 100tbl.
239 Kč

Jamieson Vitamín B12 představuje doplněk stravy ve formě tablet. Vitamín B12 nazývaný též methylkobalamin je organismu velmi prospěšný. Vitamín B12 přispívá k udržení normální činnosti nervové soustavy. Vitamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Jamieson Jamieson Vitamín C 500 mg tbl.120
219 Kč

Jamieson Vitamín C 500 mg je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje vitamín C.   Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti, normální činnosti nervové soustavy, normální …

Jamieson Jamieson Vitamín C 500mg na cuc.mix 3pří
239 Kč

Jamieson Vitamín C 500 mg představuje doplněk stravy ve formě cucavých tablet. Doplněk stravy je  s obsahem vysoké dávky vitamínu C. Vhodné k užívání v období fyzické námahy, stresu a v období rekonvalescence.

Jamieson Jamieson Vitamín D3 1000 IU tbl.100
129 Kč

Doplněk stravy Jamieson s vitamínem D3 1000 I.U. pro Vaši imunitu, kosti, svaly a zuby a pro normální vstřebávání a využití vápníku. S přibývajícím věkem schopnost vytvářet vitamín D v pokožce klesá, proto se doporučuje užívat vitamín D v průběhu celého roku.

Jamieson Jamieson Vitamín E 200 IU tbl.100
259 Kč

Jamieson Vitamín E je doplněk stravy ve formě kapslí. Vitamín E je velmi významný pro lidský organismus a má mnohostranné využití. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Balení obsahuje 100 kapslí.

Jamieson Jamieson Vitamíny A+D Premium 100tbl.
185 Kč

Jamieson Vítamíny A plus D Premium představuje doplněk stravy ve formě kapslí. Výrobek obsahuje kombinaci vitamínů A a D. Vitamin D3 (cholecalciferol) přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu. Vitamin D3 přispívá k normální hladině vápníku v krvi .

Jamieson Jamieson Vitamíny B6 B12+kys.list.110tbl
165 Kč

Vitamíny Jamieson B6 plus B12 a kyselina listová je doplněk stravy ve formě tablet. Antihomocysteinová formule. Vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu. Vitamín B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek. Vitamín B12 přispívá k normální funkci imunitního systému.

Jamieson Kids Multivitamín cucací tbl.60
275 Kč

JAMIESON Kids multivitamín je doplněk stravy s obsahem 17 výživných látek včetně železa. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a zvyšuje vstřebávání železa. Vitamin D je potřebný pro správný růst a vývin kostí u dětí a přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí.

Jamieson Multi Kids Gummies žel.past.60k
279 Kč

Jamieson Multi Kids Gummies je doplněk stravy, který obsahuje multivitamínový komplex. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a zvyšuje vstřebávání železa. Vitamin D je potřebný pro správný růst a vývin kostí u dětí a přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí.

Jamieson Omega Compl.Sup.Krill500mg 60cp
579 Kč

Omega COMPLETE Super Krill obsahuje 500 mg čistého oleje z korýšů Euphausia superba v malých lehce polykatelných kapslích bez rybí pachuti. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku. EPA a DHA přispívají k optimální činnosti srdce.