JAYS

Tím, čím je pro svět nábytku novátorská IKEA, tím je pro svět sluchátek švédská značka Jays. Tento uznávaný výrobce sluchátek se v posledních letech proslavil zejména svými modely minimalistických designových špuntů s unikátními plochými kabely, ale jeho vliv už sahá také mezi lehké otevřené modely pro každodenní použití. V duchu filosofie značky Jays je všem modelům společný nejen moderní design s čistými tvary, ale také dospělý a plnohodnotný zvuk, schopný probouzet v posluchačích opravdovou vášeň pro hudbu.

Výrobce Jays dbal vždy především na jednoduchost a konstrukční přímočarost svých výrobků. Je si vědom vysokých nároků svých zákazníků a jejich uspokojení bere jako výzvu, stojící vždy na vrcholu celého projektu. Žádná inovace totiž nedává smysl, pokud neuspokojuje přání a potřeby zákazníků. Design je vždy pouze prostředkem k jejímu dosažení, ne samoúčelným uměleckým cvičením. Přesto se tvary sluchátek Jays staly postupem času symbolem dokonale čistého a moderního designu, který ocení jak nejmladší generace, tak seriózní manažeři během dlouhého letu přes oceán.

Většina sluchátek a špuntů Jays je určena především pro přenosné přehrávače a telefony, u nichž se výhody jejich důmyslné konstrukce projeví nejvíce. Díky opravdové lásce k hudbě a kvalitnímu zvuku přitom zůstávají produkty JAYS neustále soustředěny na ten nejdůležitější cíl: spokojený poslech oblíbené muziky v jakékoli situaci. Spolu s jednoduchostí a kvalitou zpracování splňují modely značky JAYS vše, co od nich zákazníci očekávají.

Výrobky značky JAYS jsou zastoupeny v následujících kategoriích: