Jesus Del Pozo Ambar - EDT
459 Kč

Ambar od Jesus Del Pozo je orientálně-květinová vůně pro ženy. V první fázi se rozvoní mandarinka v kombinaci s kardamonem a bergamotem. Srdce má tato vůně květinové v podobě kosatce, pivoňky a čaje. V poslední fázi se rozvinou tóny ambry, pelyňku a virginského cedru.


Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop - EDT
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V roce 2012 uvedla na trh značka Jesus Del Pozo vůni pro ženy Halloween Blue Drop. Tato květinově-orientální vůně v sobě kombinuje citrusově-ovocné tóny v úvodu, v srdci se nachází květiny a v závěru vůni zafixuje skořice, koření, ambra a pižmo. Parfumérem je Hamid Merati-Kashani.


Jesus Del Pozo Halloween - EDT
619 Kč

Svůdný a magický parfém Halloween je jako čichový lektvar lásky, jehož základní složky nevyprchají jako u běžné vůně, ale vystřelují šípy fantazie do srdcí obětí.


Jesus Del Pozo Halloween Fleur - EDT
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V roce 2013 představila značka Jesus Del Pozo toaletní vodu pro dívky a ženy Halloween Fleur. Tato smyslná vůně je plná výjimečných tónů, které jsou mistrně zkombinovány, aby tato vůně co nejlépe vynikla. Nechte se vtáhnout do jejích tónů.


Jesus Del Pozo Halloween Kiss - EDT-44%
395 Kč

219 Kč

Akce

Dům Jesus Del Pozo uvádí další parfém v řadě zajímavých halloweenských vůní. Romantická a citlivější verze svých předchůdců nesoucí název Halloween Kiss byla představena v roce 2008. Halloween Kiss je odrazem nezkrotnosti a živelnosti a navazuje na úspěšnou vůni Halloween.


Jesus Del Pozo Halloween Man - EDT
329 Kč

Halloween Man je orientální dřevitý parfém pro muže, kteří se ničeho nebojí. Charakteristikou silný, svěží, sladký, hřejivý a okouzlující. Doporučuje se používat zejména v podzimních a zimních měsících. Na trh poprvé uveden v roce 2012.


Jesus Del Pozo Halloween Tattoo Man - EDT
279 Kč

Novinka

Halloween Tattoo Man je aromatická fougerová vůně pro muže. Hlava obsahuje netradiční kombinaci jablka, martini, kardamomu, bambusového listu a mandarinky. Ve výrazně kořeněném srdci ucítíte černý pepř, zázvor, estragon a mořskou sůl. Kompozici uzavírá pižmo, šedá ambra, pačuli a santalové dřevo.


Jesus Del Pozo Halloween Tattoo Woman - EDT
449 Kč

Novinka

Halloween Tattoo Woman je květinově-ovocná vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2015. Hlava obsahuje netradiční kombinaci hrušky, červeného pepře, piňakolády a hrušky. V srdci ucítíte gardénii, jasmín a černou růži doplněné o mořskou sůl.


Španěl Jesus Del Pozo je módní návrhář, který uspěl i ve světě parfémů. Nespočet ocenění a dvacetsedum let v oboru z něj dělají skvělého profesionála.

Španěl Jesus Del Pozo je módní návrhář, který uspěl i ve světě parfémů. Nespočet ocenění a dvacetsedum let v oboru z něj dělají skvělého profesionála.