JOE FREX Konvička na mléko 0,35l
359 Kč

Kvalitní konvička od společnosti Joe Frex. Jedna ze základních pomůcek baristy při výrobě mléčné pěny. Konvička se pyšní svým robustním zjevem a jemným vykrojením pro nalévání mléčné pěny do kávy. Dokonale padne do ruky a snadno se  vyklepávají bublinky z mléka.

JOE FREX odměrka
129 Kč

Hrajete si s nastavením správné extrakce? Odměrka vám pomůže, jestli jste si mlýnek nastavili správně. Nastavení správné extrakce kávy totiž není vůbec jednoduchou záležitostí. V klasickém porcelánu se špatně poznává objem na espresso či ristretto.

JOE FREX konvička na mléko 0,35l
549 Kč

Kvalitní konvička od společnosti Joe Frex. Jedna ze základních pomůcek baristy při výrobě mléčné pěny. Konvička se pyšní svým robustním zjevem a přesným vykrojením pro nalévání mléčné pěny do kávy. Dokonale padne do ruky a snadno se  vyklepávají bublinky z mléka.

JOE FREX Konvička na mléko 0,59l
439 Kč

Nerezová konvička od společnosti Joe Frex. Jedna ze základních pomůcek baristy při výrobě mléčné pěny. Konvička se pyšní svým robustním zjevem a jemným vykrojením pro nalévání mléčné pěny do kávy. Dokonale padne do ruky a snadno se  vyklepávají bublinky z mléka.

JOE FREX Set baristických utěrek
270 Kč

4 utěrky různé velikosti z mikrovlákna. V setu naleznete: 1 baristickou utěrku o velikosti 60 × 40 cm se skobou na připnutí k opasku 2 utěrky na utírání trysky o velikosti 25 × 25 cm 1 hadru na utírání páky o velikosti 40 × 40 cm

JOE FREX Baristický teploměr
199 Kč

Mléko se zpěňuje maximálně do 65-ti stupňů. Bimetalový teploměr pro kontrolu teploty mléka při zpěňování je konstruován tak, aby nepřekážel při zpěňování. Dodává se bez sponky k uchycení ke konvičce. Stupnice 0–120 stupňů. Vhodný k výuce zpěňování. Lze použít i k jiným kuchyňským aktivitám.

JOE FREX Stopky digitální
190 Kč

Profesionální baristické stopky, které jsou však vhodné i pro domácí použití. Stopněte si správný čas průtoku kávy. Spodní část stopek má magnet, můžete je umístit i na kávovar. Stopky jsou v černém celoplastovém provedení.

JOE FREX FUZION FR650 Váha digitální baristická
480 Kč

Chcete mít pod kontrolou kolik dáváte kávy do sítka? Pohrejte si v nastavení správné kombinace hrubosti mletí a váhy. Tato váha s přesností měření na 0,1 g je ideální pro baristy, kteří si rádi hrají s nastavením hrubosti mletí. Každá desetina gramu může ovlivnit chuť kávy.

JOE FREX Baristický štětec černý
290 Kč

Tento dřevěný designový štětec s dlouhými tuhými štětinami je primárně určen k vymetání staré kávy a nečistot z mlýnku, stejně tak oceníte tuhé štětiny při odstraňování použité kávy z misky – sítka páky espresso přístrojů. Štětec je spíše menší – dlouhý necelých 20 cm.

JOE FREX Odklepávač na kávu M
2 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kombinovaný knock box – odklepávač staré kávy vám usnadní život. Jedná se o praktickou pomůcku, díky které už nebudete muset každou kávu vyklepávat do odpadkového koše. Vhodné především pro kavárny a jiné provozovny. Odklepávač má vysokoabsorpční redukci hluku po úderu páky o pogumovanou tyč.

JOE FREX Odklepávač na kávu
880 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kombinovaný knock box – odklepávač staré kávy vám usnadní život. Jedná se o praktickou pomůcku, díky které už nebudete muset každou kávu vyklepávat do odpadkového koše.

JOE FREX Podložka pro pěchování kávy
249 Kč

Gumová podložka pro pěchování kávy. Skvěle se hodí pro páky domácích kávovarů typu De Longhi, Catler apod. se dvěma výpustmi (zobáčky). Při zatlačení do podložky si neničíte linku a máte stabilní oporu. Pro profesionální kávovary spíše doporučujeme tvarovanou podložku.

JOE FREX Váha na kávu digitální
490 Kč

Ruční váha s digitálním displejem na 0,1 g. Rozsah váživosti od 0 g do 300 g s přesností na 0,1 g. Lze také využít možnost horizontálního a ručního přenosného vážení. Samozřejmostí je vytárování váhy.

JOE FREX utěrka na trysku kávovaru
270 Kč

Speciální baristická utěrka z mikrovlákna a silikonu na utírání trysky kávovaru. Skvěle očistí trysku od přebytečného mléko. Trysku očistěte bílou stranou utěrky. Silikon ochrání ruce před horkou tryskou, nemůžete se tak spálit. Materiál: Mikrovlákno a silikon Značka: Joe Frex Barva: Černá a bílá

JOE FREX Kartáček na čistění těsnění kávovaru
130 Kč

Zahnutý kartáček pro čištění těsnění u epresso pákového kávovaru. Speciální tvrdé plastové štětiny odstraní i zatuhlou starou kávu připečenou na těsnění a vydrží vysokou teplotu, takže kávovar při čistění nemusí být vypnutý a vychladlý.

JOE FREX Lžička na cupping
169 Kč

Lžička určená na cupping. Skvěle se hodí na ochutnávky káv různých druhů, chutí a vůní. Díky jejímu plochému tvaru vyniknou vůně i chutě každé kávy a pomůže vám v jejich identifikaci. Materiál: Nerez ocel

JOE FREX Set per pro latté art
690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Milujete obrázek v cappuccinu? Rádi kreslíte různé tvary do mléčné pěny? Pak si můžete pořídit tuhle skvělou pomůcku – pera na latté art. Skvělý pomocník pro domácí milovníky kávy, kteří se chtějí blýsknout před návštěvou originálním obrázkem v pěně cappuccina. Jde o set 3 per s různými koncovkami…

JOE FREX Konvička na mléko 0,95l
579 Kč

Profesionální baristická konvička vhodná jak pro kavárny, tak i pro domácí baristy. Jedná se o základní nerezovou konvičku na tři cappuccina nebo dvě cafe latté s objemem 0,95 litru.

JOE FREX Odklepávač Top Combi
4 900 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odklepávač kombinovaný, který můžete zanést do kuchyňské linky nebo v kavárně do stolu. Materiál: Nerez ocel, silikon Rozměry: 33 cm x 30 cm x 8 cm Rozměry na zapuštění do stolu: 30,4 cm x 19,6 cm Vhodný do kavárny.

JOE FREX Pero na Latté art
190 Kč

Milujete obrázek v cappuccinu? Rádi kreslíte různé tvary do mléčné pěny? Pak si můžete pořídit tuhle skvělou pomůcku – pero na latté art. Skvělý pomocník pro domácí milovníky kávy, kteří se chtějí blýsknout před návštěvou originálním obrázkem v pěně cappuccina.

JOE FREX Jehla na Latté art
219 Kč

Kvalitní pomůcka  pro baristy, kteří chtějí kreslit dokonalé obrázky do kávy. Materiál: Nerez ocel Délka: 14 cm

JOE FREX konvička Azul Blue 0,35l
599 Kč

Profesionální baristická konvička vhodná jak pro kavárny, tak i pro domácí baristy. Jedná se o světle modrou konvičku na jedno cappuccino s objemem 0,35 litru.

JOE FREX konvička Azul Blue 0,59l
759 Kč

Profesionální baristická konvička vhodná jak pro kavárny, tak i pro domácí baristy. Jedná se o světle modrou konvičku na dvě cappuccina nebo jedno latté s objemem 0,59 litru.

JOE FREX konvička Copper 0,59l
759 Kč

Profesionální baristická konvička vhodná jak pro kavárny, tak i pro domácí baristy. Jedná se o měděnou konvičku na dvě cappuccina nebo jedno latté s objemem 0,59 litru.

JOE FREX konvička na mléko Steam me up 0,35l
709 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní konvička od společnosti Joe Frex. Jedna ze základních pomůcek baristy při výrobě mléčné pěny. Konvička se pyšní svým robustním zjevem a přesným vykrojením pro nalévání mléčné pěny do kávy. Dokonale padne do ruky a snadno se  vyklepávají bublinky z mléka.

JOE FREX konvička Red 0,35l
520 Kč

Profesionální baristická konvička vhodná jak pro kavárny, tak i pro domácí baristy. Jedná se o červenou konvičku na jedno cappuccino s objemem 0,35 litru.

JOE FREX konvička Red 0,59l
680 Kč

Profesionální baristická konvička vhodná jak pro kavárny, tak i pro domácí baristy. Jedná se o červenou konvičku na dvě cappuccina s objemem 0,59 litru.

JOE FREX konvička White 0,35l
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální baristická konvička vhodná jak pro kavárny, tak i pro domácí baristy. Jedná se o bílou konvičku na jedno cappuccino s objemem 0,35 litru.

JOE FREX konvička White 0,59l
759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální baristická konvička vhodná jak pro kavárny, tak i pro domácí baristy. Jedná se o bílou konvičku na dvě cappuccina nebo jedno latté s objemem 0,59 litru.

JOE FREX Odklepávač na kávu dřevěný hnědý
790 Kč

Kombinovaný dřevěný knock box – odklepávač staré kávy vám usnadní život. Jedná se o praktickou pomůcku, díky které už nebudete muset každou kávu vyklepávat do odpadkového koše.

JOE FREX Odklepávací box exlusive M 32x45cm
4 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odklepávací box exlusive M pro profesionální využití v kavárnách nebo pro domácí nadšence. Skvěle se hodí pod kávovar nebo mlýnek a tím ušetříte cenný pracovní prostor. Robustní konstrukce z nerezové oceli s gumovými nožkami pro redukci hluku při odklepu kávy.

JOE FREX Pero na latté art oboustranné háček/kulička
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oboustranné pero na latté art od firmy Joe Frex. Pro profesionální baristy i domácí nadšence, kteří si doma chtějí vykouzlit neobyčejné obrázky. Materiál: Nerez ocel, silikon Délka: 20,5 cm

JOE FREX Pero na latté art oboustranné špachtle/hrot
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oboustranné pero na latté art od firmy Joe Frex. Pro profesionální baristy i domácí nadšence, kteří si doma chtějí vykouzlit neobyčejné obrázky. Materiál: Nerez ocel, silikon Délka: 20 cm

JOE FREX utěrka na trysku kávovaru modrá
230 Kč

Speciální baristická utěrka z mikrovlákna a silikonu na utírání trysky kávovaru. Skvěle očistí trysku od přebytečného mléko. Trysku očistěte bílou stranou utěrky. Silikon ochrání ruce před horkou tryskou, nemůžete se tak spálit. Materiál: Mikrovlákno a silikon Značka: Joe Frex Barva: Modrá a bílá