1 150 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Johnnie Walker Green Label vzniká kombinací čtyř nejméně patnáct let zrajících single malt whisky z různých koutů Skotska. Značka Talisker ji propůjčuje silný a hluboký charakter, Caol Ila přispívá k intenzitě, Gragganmore tvoří sladové tóny a Linkwood zakončuje Green Label jemným dotykem.

1 500 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Když Johnnymu Walkerovi v roce 1819 zemřel otec, nesložil ruce do klína. Místo toho se začal rozhlížet, kde by se uplatnil. Prodal statek a pořídil si obchod. Naštěstí pro nás se ukázalo, že má talent na míchání whisky.

1 000 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Johnnie Walker Black Label je luxusní skotskou míchanou whisky. Směs je kombinací dlouhozrajících whisky z těch nejlepších palíren ve Skotsku. Jde o whisky z východního pobřeží Skotska a silné sladové whisky ze západu. Její charakter je jemný, bohatý a komplexní.

500 Kč

Johnnie Walker Red Label je nejprodávanější skotská whisky na světě, která se pije ve více než 200 zemích. Míchá se z více než 35 sladových obilných whisky z celého Skotska, jako je např. Talisker. Každá whisky, z níž se mísí není mladší než 5 let.

1 000 Kč

Johnnie Walker Black (1l) 0,7l nebo 1l, 40% blended. Nejprodávanější whisky na světě v de luxe kategorii. Vyrábí se z cca 40 whisky (např. Cardhu, Talisker, Caol Ila) zrajících nejméně 12 let. Hodnocení whisky podle M. Jacksona (Whisky Magazin)

Aroma: bohaté, javorový sirup, koření a hořčice.