J.P. Plast Kanystr 5 l s kohoutkem, plastový
144 Kč

Plastový kanystr s kohoutkem o objemu 5 litrů. Uzávěr je vhodný ke skladování a přepravě kapalných látek. Navíc je součástí kanystru výpustný kohoutek. Kanystry jsou tak vhodné i k přepravě pitné vody apod., mají potravinářský atest.

J.P. Plast Kanystr 20 l s kohoutkem, plastový
202 Kč

Plastový kanystr s kohoutkem o objemu 20 litrů. Uzávěr je vhodný ke skladování a přepravě kapalných látek. Navíc je součástí kanystru výpustný kohoutek. Kanystry jsou tak vhodné i k přepravě pitné vody apod., mají potravinářský atest.

J.P. Plast Kanystr 10 l s kohoutkem, plastový
159 Kč

Plastový kanystr s kohoutkem o objemu 10 litrů. Kanystr má potravinový atest, takže je vhodný k přepravě pitné vody a dalších kapalin používaných v potravinářském průmyslu.

J.P. Plast Kanystr 10 l na pohonné hmoty, plastový
130 Kč

Plastový kanystr se speciální výpustnou trubicí, určený pro skladování a transport tekutin. Silný materiál PE zaručuje dlouhou životnost. PE kanystr na pohonné hmoty objem 10 l šroubovací nalévací trubice rozměry 321930 cm Plastový kanystr na PHM, objem 10 l, šroubovací nalévací trubice.

J.P. Plast Kanystr 15 l s kohoutkem, plastový
188 Kč

Plastový kanystr s kohoutkem o objemu 15 litrů. Uzávěr je vhodný ke skladování a přepravě kapalných látek. Navíc je součástí kanystru výpustný kohoutek. Kanystry jsou tak vhodné i k přepravě pitné vody apod., mají potravinářský atest.

Jeden z největších výrobců plastových výrobků (technologie vyfukování i vstřikování plastů) ve střední Evropě se sídlem v ČR.

Jeden z největších výrobců plastových výrobků (technologie vyfukování i vstřikování plastů) ve střední Evropě se sídlem v ČR.