Just Too Cute

-40%
Just Too Cute Komplet kojenecký s čepičkou – medvídci – modrý modrá 62

Just Too Cute Komplet kojenecký s čepičkou – medvídci – modrý

499 Kč
299 Kč
Akce

Kojenecký komplet obsahuje čepičku, tričko a kalhoty vyrobené ze 100% bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Horní díl se zapíná pomocí patentek, které usnadňují oblékání. Just Too Cute Komplet kojenecký s čepičkou – medvídci – modrý je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Komplet chlapecký – lední medvědi modrá 68
2x

Just Too Cute Komplet chlapecký – lední medvědi

499 Kč
299 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kojenecký komplet obsahuje tričko a kalhoty vyrobené ze 100% bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Tepláky mají v pase gumu a tkaničku pro maximální přizpůsobení. Just Too Cute Komplet chlapecký – lední medvědi je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Komplet kojenecký velur – hvězdičky – modrý modrá 62

Just Too Cute Komplet kojenecký velur – hvězdičky – modrý

829 Kč
497 Kč
Akce

Kojenecký komplet obsahuje tričko, mikinu a kalhoty vyrobené ze 100% bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Mikina je opatřena kapucí a patentkami, které usnadňují zapínání. Just Too Cute Komplet kojenecký velur – hvězdičky – modrý je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Dárkový 8set chlapecký – medvídek modrá 62

Just Too Cute Dárkový 8set chlapecký – medvídek

1 029 Kč
617 Kč
Doprava zdarma
Akce

Kojenecký komplet obsahuje například body, overal, rukavice či čepičku, vše vyrobené z bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Zapínání bodýčka a overalu je na patentky pro snadou výměnu pleny. Just Too Cute Dárkový 8set chlapecký – medvídek je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Overal velur slůně – modrý modrá 56

Just Too Cute Overal velur slůně – modrý

469 Kč
281 Kč
Akce

Kojenecký overal disponuje patentkami po celé délce, které usnadňují výměnu plen. Je vyroben ze směsi bavlny a polyesteru. Je ideální na každodenní nošení. Just Too Cute Overal velur slůně – modrý je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Overal velur hvězdičky – modrý modrá 56

Just Too Cute Overal velur hvězdičky – modrý

449 Kč
269 Kč
Akce

Kojenecký overal disponuje patentkami po celé délce, které usnadňují výměnu plen. Je vyroben ze směsi bavlny a polyesteru. Je ideální na každodenní nošení. Just Too Cute Overal velur hvězdičky – modrý je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL

Anglická firma zaměřená na kojenecký a dětský textil hlavně pro děti do 2 let. Velice žádaným artiklem od této firmy jsou dárkové sety s dětskými vzory ze 100% bavlny a jemného veluru. V nabídce najdete i speciální kolekci s vánoční tématikou. Vše vyrobeno z příjemných jemných materiálů.