Just Too Cute

-40%
Just Too Cute Komplet kojenecký hvězdičky+proužky bílá 56

Just Too Cute Komplet kojenecký hvězdičky+proužky

529 Kč
317 Kč
Akce

Kojenecký komplet obsahuje čepičku, tričko a kalhoty vyrobené ze 100% bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Horní díl se zapíná pomocí patentek, které usnadňují oblékání. Just Too Cute Komplet kojenecký hvězdičky+proužky je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Chlapecký set hvězdičky 68 bílá

Just Too Cute Chlapecký set hvězdičky

819 Kč
491 Kč
Akce

Kojenecký komplet obsahuje kabátek, tričko a kalhoty. Vše je vyrobeno ze 100% bavlny. Ideální komplet pro miminko na každodenní nošení. Tričko má u krku zapínání na patentky pro snažší oblékání.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Overal UNI velur – hvězdičky+slůně bílá 62
1x

Just Too Cute Overal UNI velur – hvězdičky+slůně

469 Kč
281 Kč
Akce

Kojenecký overal disponuje patentkami po celé délce, které usnadňují výměnu plen. Je vyroben ze směsi bavlny a polyesteru. Je ideální na každodenní nošení. Just Too Cute Overal UNI velur – hvězdičky+slůně je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Komplet UNI – zvířátka bílá 62

Just Too Cute Komplet UNI – zvířátka

829 Kč
497 Kč
Akce

Kojenecký komplet obsahuje tričko, mikinu a kalhoty vyrobené ze 100% bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Mikina je opatřena kapucí a patentkami, které usnadňují zapínání. Just Too Cute Komplet UNI – zvířátka je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Dárkový 7set – UNI – sloni bílá 62
2x

Just Too Cute Dárkový 7set – UNI – sloni

989 Kč
593 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kojenecký komplet obsahuje například body, overal, rukavice či čepičku, vše vyrobené z bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Zapínání bodýčka a overalu je na patentky pro snadou výměnu pleny. Just Too Cute Dárkový 7set – UNI – sloni je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Komplet UNI velur – hvězdičky bílá 56
1x

Just Too Cute Komplet UNI velur – hvězdičky

829 Kč
497 Kč
Akce

Kojenecký komplet obsahuje tričko, mikinu a kalhoty vyrobené ze 100% bavlny. Je ideální na každodenní nošení. Mikina je opatřena kapucí a patentkami, které usnadňují zapínání. Just Too Cute Komplet UNI velur – hvězdičky je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
Just Too Cute 3pack dětských body Panda 56 bílá

Just Too Cute 3pack dětských body Panda

449 Kč

Kojenecký komplet obsahuje 3 body s krátkým rukávem vyrobené ze 100% bavlny. Jsou ideální na každodenní nošení. V rozkroku jsou patentky, které usnadňují výměnu plen. Just Too Cute Komplet 3set body Panda je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL
-60%
Just Too Cute dívčí svetr 74 bílá

Just Too Cute dívčí svetr

249 Kč
99 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí svetr od značky Just Too Cute s výstřihem ve tvaru V. Složení ze 100 % akrylu pro perfektní držení tepla i lepší pevnostní vlastnosti vlákna. Zakončení rukávů a okrajových částí s odlišnou strukturou. Skvělý doplněk dětské výbavy do chladnějších nocí jara i léta.

Od prodejce MALL
-40%
Just Too Cute Overal UNI – hvězdičky bílá 56
1x

Just Too Cute Overal UNI – hvězdičky

449 Kč
269 Kč
Akce

Kojenecký overal disponuje patentkami po celé délce, které usnadňují výměnu plen. Je vyroben ze směsi bavlny a polyesteru. Je ideální na každodenní nošení. Just Too Cute Overal UNI – hvězdičky je vhodný pro každé dítě.

Od prodejce MALL

Anglická firma zaměřená na kojenecký a dětský textil hlavně pro děti do 2 let. Velice žádaným artiklem od této firmy jsou dárkové sety s dětskými vzory ze 100% bavlny a jemného veluru. V nabídce najdete i speciální kolekci s vánoční tématikou. Vše vyrobeno z příjemných jemných materiálů.