K´s Kids Velká zebra RYAN s 28 funkcemi zábavy
2 199 Kč 1 699 Kč
+ doprava zdarma

Značka K´s Kids vám představuje jeden ze svých nejlepších produktů, který je právem získal ocenění Hračku roku 2010. Zebra Ryan je krásné barevné aktivní hrací centrum, se kterým se vaše dítě naučí vnímat svět kolem sebe. Díky světové atestaci je vhodné pro děti již od 6 měsíců.

K´s Kids Housenka s kousátkem a zrcátkem růžová
599 Kč 441 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Populární barevná stonožka doplněná o kousátko na prořezávání prvních dětských zoubků. Stonožka díky své barevnosti učí děti vnímat různé materiály a barvy. Vhodná pro děti od 3 měsíců.

K´s Kids Hudební kostka - listen, clap, sing
599 Kč 469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velmi atraktivní hračka hudební kostka pro malé děti od 6 měsíců. Hračku lze využít mnoha způsoby. Kostička hraje a je možné ji nastavit na 3 režimy – poslouchat, tleskat a zpívat.

K´s Kids Mluvící míč 2v1
579 Kč

Tento interaktivní barevný míč není jen k házení! Mluvící míč naučí děti anglicky počítat a pojmenovávat písmenka v abecedním pořadí. Při každém hodu a chycení míček řekne číslo nebo písmenko podle toho, zda je zrovna obrácen písmenkovou stranou nebo číselnou stranou ven.

K´s Kids Veselý kluk s úchytem na kočárek - WAYNE
299 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Veselý kluk WAYNE je panáček vyrobený z měkké látky a miminko ho může mačkat za doprovodu zvuků pískání, šustění a chrastění. Díky úchytu můžete hračku zavěsit na kočárek.

K´s Kids Velký dinosaurus Boss se 60 míčky
2 199 Kč 1 749 Kč
+ doprava zdarma

Veselý barevný dinosaurus se stane oblíbenou hračkou vašeho dítěte. Skvěle si pohraje s každou částí dinosaurova těla- chrastí, šustí, cinká. Po rozepnutí zipu se promění v bazének plný balónků. Vhodné pro děti již od 6 měsíců.

K´s Kids Velké látkové elektronické auto "go go"
2 199 Kč 1 774 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Interaktivní auto „go go“ je zaručený recept, jak zabavit miminko na dlouhou dobu nejen díky svým electronickým funkcím. Je vyrobeno z měkkého materiálu a vhodné pro děti již od 6 měsíců věku.

K´s Kids 3 veselé hračky na přichycení suchým zipem pastelové barvy
669 Kč 489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pestrobaverný set obsahuje látkovou veselou housenku, volant s pejskem a barevný telefon. Hračky se dají samostatně pomocí suchého zipu připevnit na kočárek nebo postýlku a miminko tak bude mít svoji oblíbenou hračku stále u sebe.

K´s Kids Aréna kulatá s polštáři, hrazdičkou a závěsnými hračkami
2 699 Kč 2 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jemná hrací deka obsahuje 2 velké polštáře, které vytvářejí tvar kruhu a tím i pocit bezpečí pro vaše děťátko. Pomocí nich lze např. připravit vhodnou oporu pro sezení a bezpečně tak zkoušet novou, pro vaše dítě jistě zajímavou polohu.

K´s Kids Chytré botičky pro zvídavé děti
699 Kč 591 Kč

Chytré botičky pro zvídavé děti K's Kids jsou šikovnou didaktickou pomůckou. Děti se učí manuální zručnosti pomocí zavazování, zapínání a dalších činností, které jim botičky přinášejí.

K´s Kids Hladový pelikán do vody
615 Kč 549 Kč

Pelikán se určitě stane nepostradatelným kamarádem dětí při hře ve vodě. Jeho vždy hladové bříško potřebuje být nakrmeno mořskými zvířátky, které mu musí děti pomoci nalovit do zobáku.

K´s Kids Hladový pelikán s úchytem na kočárek
299 Kč 229 Kč

Hladový pelikán s kousátkem je ušitý z různých materiálů a barev. Podporuje tak u miminek základní smyslové vnímání. Hračka se dá zavěsit na kočárek. Na dotek hračka šustí a chrastí.

K´s Kids Popbo Blocks - Housenka
390 Kč 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Housenku tvoří sada barevných a vzdělávacích korálků. Děti spojují korálky dohromady a vytvářejí tak housence tělo různé délky a barvy. Hračka rozvíjí dětskou kreativitu a estetické dovednosti.

K´s Kids První dětské hodinky
199 Kč 178 Kč

Pestrobarevné dětské hodinky jsou vyrobeny z textilu a plastu. Za pomoci suchého zipu si je dítě může připevnit na ruku. Hodinky mají pohyblivé ručičky, při otočení vydávají jemný zvuk.

K´s Kids Sada 3 vývojových hraček - stupeň 1
666 Kč 569 Kč

Sada 3 vývojových hraček obsahuje hračky, které děti snadno zaujmou. Měkký červený pejsek pro snadnější usínání (38 × 38 × 6,5 cm), motýl pro rozvoj zraku, hmatu, sluchu a pro úlevu při růstu zoubků (13,5 × 14 cm) a knížka pro osvojení prvních slov.

K´s Kids Sada 3 vývojových hraček - stupeň 2
565 Kč 429 Kč

Sada 3 vývojových hraček obsahuje hračky, které děti snadno zaujmou. Rybičky naučí dítě fyzické zdatnosti díky překonávání odporu (17,5 × 7 × 5,5 cm). Velryba pro výuku tvarů (10 × 7,5 × 14 cm) a dětské zrcátko pro výuku a vyjádření výrazů obličeje a emocí (14 × 11 cm).

K´s Kids Sada 3 vývojových hraček - stupeň 3
499 Kč 409 Kč

Sada 3 vývojových hraček obsahuje hračky, které děti snadno zaujmou. Stírací tabulka je pro všechny malé výtvarníky (15,5 × 15 cm). Ptáček pro zlepšení dýchání a rozvoj řeči (13 × 12 cm). Malý houpací koník, který rozvíjí jemnou motoriku (16 × 14 cm).

K´s Kids Úchyt na kočárek - pes Patrick
299 Kč 279 Kč

Mačkací a pískací pejsek je skvělá plyšová hračka s praktickým úchytem například na kočárek. Pejsek zaměstná miminko v kočárku, nebo v postýlce. Úchyt slouží i jako kousátko k prořezávání prvních zoubků.

K´s Kids Velký barevný domeček PATRICK pro rozlišování geom. tvarů
899 Kč 699 Kč

Tento pestrý domeček PATRICK naučí děti rozlišovat geometrické tvary. Obsahuje 10 tvarů z různých materiálů a barev – plyš, guma, průsvitný plast s korálky. Opakovaným vkládáním a odebíráním tvarů z domečku se rozvijí dětské chápání rozdílů a podobností.

K´s Kids Veselá panenka s úchytem na kočárek - JULIA
299 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilá panenka Julia je vyrobená z měkké látky a miminko ji může mačkat za doprovodu zvuků pískání, šustění a chrastění. Díky úchytu můžete hračku zavěsit na kočárek.

K´s Kids Veselá stonožka s úchytem na kočárek
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Veselá stonožka je hračka k zavěšení na kočárek, která vaše miminko zabaví na cestách. Každý dílek je ušitý z jiného materiálu a píská, šustí nebo chrastí.

K´s Kids Zábavné textilní kostky
499 Kč 427 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Děti milují kostky. Staví je na sebe a hrají si s nimi. Můžou se zároveň učitt: tvary, čísla, počítání, spojování a stavět dlouhý vlak. Mohou také sestavit 6 kreslených postaviček a učit se jejich profese: Patrick hasič, Wayne pilot, Mimi sestra, a další.

K´s Kids Zábavné textilní kostky - Autíčka
449 Kč 429 Kč

Děti milují tyto úžasné kostky, které se nedají rozbít! Staví je na sebe a hrají si s nimi. Mohou se zároveň učit různé tvary, čísla, zvuky dopravních prostředků, spojovat je a stavět dlouhý vlak. Kostky stimulují dětské smysly.

K´s Kids Zábavné textilní kostky - Zvířátka
449 Kč 429 Kč

Děti milují tyto úžasné nerozbitné kostky! Staví je na sebe a hrají si s nimi. Mohou se zároveň učit různé tvary, čísla, zvuky zvířat, spojovat je a stavět dlouhý vlak. Kostky stimulují dětské smysly.

K´s Kids Žirafa IGOR s úchytem na kočárek
299 Kč 229 Kč

Veselá Žirafa Igor s kousátkem se dá zavěsit na kočárek a může tak cestovat spolu s miminkem. Při pohmatu materiály hračky šustí. Vhodná pro děti již od 3 měšíců.

K´s Kids Krabice 3ks - látková auta s natahovacím pohonem
499 Kč 389 Kč

Látková natahovací autíčka pro malé děti. Velmi hezká hračka pro všechny začínající řidiče. Autíčko se natáhne couváním a po puštění samo jede. Podvozek je možné sundat, je na suchý zip. V balení jsou tři různá autíčka.

K´s Kids Růžová dinosauřice se 60 míčky
2 199 Kč 1 899 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní hračka Veselá dinosauří slečna se 60 balónky v bříšku čeká na vaše dítě, aby si v ní mohlo pohrát. Děti se v ní budou cítit jako v barevném balónkovém bazénku. Balónky jsou vyrobeny z měkkého plastového materiálu. Dinosauřice je vhodná pro děti od 6 měsíců.

K´s Kids Kapr Flippo

K´s Kids Kapr Flippo

Hodnocení: 5
649 Kč 478 Kč

Tělo tohoto barevného Kapra Flippo je složeno z šupinek, které jsou vyrobeny z různých materiálů a textur. Pod každou šupinkou najde dítě navíc jiný obrázek. Na rybím ocasu jsou umístěna dvě kousátka.

K´s Kids Hladový pelikán

K´s Kids Hladový pelikán

Hodnocení: 4,5
899 Kč 729 Kč

Hladový pelikán je úžasná hračka, která zabaví miminko a navíc rozvíjí jejich logické myšlení. Pelikán se dodává s plyšovými zvířátky a dá se zavěsit například na stěnu postýlky. Hladový pelikán získal několik cen, zaručeně zabaví vaše dítě na dlouhou dobu.

K´s Kids Hudební vak Sova
1 499 Kč 1 399 Kč
+ doprava zdarma

Hrající vak ve tvaru sovy vaše dítě zabaví na spoustu času. Můžete ho využít ke hře, kdy děti běhají okolo zpívající sovy a jakmile přestane musí se posadit, kdo se posadí poslední – prohrává, nebo děti mohou jen v klidu sedět a poslouchat hudbu. Využití je ryze na vás.

K´s Kids Barevné kačenky do vody 10ks
349 Kč 261 Kč

hračkami do vody nebylo koupání nikdy tak zábavné. Balení obsahuje 10ks klasických různobarevných kačenek. Všechny mohou dělat společnost vašemu dítěti během koupání. Děti hračky rády přemisťují a závodí s nimi.

K´s Kids Želvička do vany
169 Kč 149 Kč

Úžasná hračka do vany ve tvaru želvy, která má 3 stohovatelné pohárky – krunýře, podporuje vaše díte v tréninku motorických schopností, koordinaci rukou i očí. Nejmenší želvička má v krunýři zabudovaný otáčecí mlýnek. Vhodné od narození.

K´s Kids je výrobce hraček pro nejmenší je to značka pocházející z Hongkongu. Kolekce hraček je speciálně vyvinuta pro kojence a batolata. Výroba těchto kvalitních hraček pro nejmenší byla zahájena v roce 1997. Hračky jsou speciálně vyvíjeny pro malé ručičky a mozky, které rozvíjí ve všech směrech. Hračky K´s Kids jsou propracovány do nejmenších detailů a splňují ta nejnáročnější kritéria každého rodiče, kterému záleží na přirozeném, kvalitním a bezpečném vývoji jeho dítěte.

Na vývoji hraček se podílí specializovaný tým psychologů a odborníků na vývoj dětí. Každý jednotlivý vyrobený kus prochází náročnými bezpečnostními a kvalitativními testy, které zajišťují, že produkty K´s Kids splňují všechny bezpečnostní předpisy ve všech prodejních zemí. I díky tomu se hračky K´s Kids velmi rychle dostali do podvědomí dětí a rodičů již ve více než 60ti zemích světa a získaly mnohá světová hračkářská ocenění.

K´s Kids je výrobce hraček pro nejmenší je to značka pocházející z Hongkongu. Kolekce hraček je speciálně vyvinuta pro kojence a batolata. Výroba těchto kvalitních hraček pro nejmenší byla zahájena v roce 1997. Hračky jsou speciálně vyvíjeny pro malé ručičky a mozky, které rozvíjí ve všech směrech. Hračky K´s Kids jsou propracovány do nejmenších detailů a splňují ta nejnáročnější kritéria každého rodiče, kterému záleží na přirozeném, kvalitním a bezpečném vývoji jeho dítěte.

Na vývoji hraček se podílí specializovaný tým psychologů a odborníků na vývoj dětí. Každý jednotlivý vyrobený kus prochází náročnými bezpečnostními a kvalitativními testy, které zajišťují, že produkty K´s Kids splňují všechny bezpečnostní předpisy ve všech prodejních zemí. I díky tomu se hračky K´s Kids velmi rychle dostali do podvědomí dětí a rodičů již ve více než 60ti zemích světa a získaly mnohá světová hračkářská ocenění.