Kamea Dámská čepice KA-BET
839 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná čepice Betty, která rozveselí mrazivý den. Je prodloužená, a to prodloužení vytváří dvě ouška. Čepice je z teplé vlněné příze, takže se nemusíte bát, že by Vám umrzla hlava nebo uši. Materiálové složení: 90% vlna, 10% polyamid. Barevné provedení: černá – 08 sv.

Kamea Dámská čepice Sara - Kamea
876 Kč 608 Kč

Pokrývky hlavy Cameo Sara, je klasická čepice. Vyrobeno z teplé vlněné příze zdobená hvězdy. Složení: 40 % vlna, 30 % alpaka, 18 % akryl, 10 % polyamid, 2 % elastan.

Kamea Dámská šála Daniela - Kamea
895 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DANIELA je stylová komínová šála, která spolu s čepicí DANIELA tvoří velce efektní model – ušitá z pevné příze dve dvou barvách – zevnitř podšitá polarem – ideální přo ženy milující klasiku – do kompletu doporučujeme čepici a rukavice DANIELA. Složení: 46% vlna, 31,5% polyester, 22,5% akryl.

Kamea Dámská šála Albany - Kamea
1 111 Kč 771 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ALBANY – to je klasická, ale zároveň také stylová dámská šála. Šála je vyrobená z teplé vlněné příze a zdobí ji originální vzor cihliček. Model je ideální pro chladné zimní dny. Pro vytvoření kompletu doporučujeme čepici a rukavice Albany. Rozměry: Délka – 155 cm. Šířka – 26 cm. Složení. Ozdobná čás

Kamea Dámská čepice Vasto - Kamea
1 050 Kč 729 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

VASTO je neobyčejně krásně padnoucí elegantní čepice. Tato hladká čepice je ideálně vypasovaná. Model je vyrobený z tenčí příze s přídavkem vlny a viskózy. Přední díl modelu zdobí půvabné vážky. Na zadním dílu jsou tři záložky. Čepice se skvěle osvědčí např. na podzim. Složení: 40 % akryl, 25 % visk