Kelsey Berwin

Kelsey Berwin Huberta - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Huberta - EDP

557 Kč 5,57 Kč/ml
Poslední kus za tuto cenu!

Huberta je květinově-dřevitá vůně pro muže uvedená na trh v roce 2014. Hlava a srdce jsou čistě květinové. Obsahují frézii, levanduli, růži, konvalinku a další květinové akordy. Dřevitý základ tvoří agarové, cedrové, santalové a gujakakové dřevo doplněné o pačuli.

Partner: Vivantis
Kelsey Berwin Osmond De Noir - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Osmond De Noir - EDP

566 Kč 5,66 Kč/ml
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osmond De Noir je orientálně-sladká vůně pro ženy. Citrusovou hlavu doplňuje květinově-pomerančové srdce. Základ pak dotváří pižmo a ambra. Na trh byla uvedena v roce 2014.

Partner: Vivantis
Kelsey Berwin White Narcisse - EDP 100 ml

Kelsey Berwin White Narcisse - EDP

535 Kč 5,35 Kč/ml
Poslední kus za tuto cenu!

White Narcisse je orientálně-ovocná vůně pro ženy i muže. Hlavu tvoří svěží bergamot a šťavnatá malina. V srdci se snoubí akordy jasmínu, květiny heliotrop a břízy. Kompozici uzavírá kůže a cedr.   Na trh byla uvedena v roce 2017.

Partner: Vivantis
Kelsey Berwin True Man - EDP 100 ml

Kelsey Berwin True Man - EDP

554 Kč 5,54 Kč/ml

True Man je květinová vůně pro muže. Hlava i srdce obsahují čistě květinové tóny v podobě růže, jasmínu a mimózy. Kompozici uzavírá kombinace ambry a pižma. Na trh byla uvedena v roce 2014.

Partner: Vivantis
-22%
Kelsey Berwin Avalanche - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Avalanche - EDP

799 Kč
619 Kč 6,19 Kč/ml

Avalanche je netradiční vůně pro muže.  Vůně je výrazem sebevědomé a ambiciózní osobnosti. Dávka mužnosti a smyslnosti ukrytá v moderním designu v černé barvě. To je vůně nadčasové parfémované vody pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Partner: Vivantis
Kelsey Berwin Dinar - EDP 100 ml
1x

Kelsey Berwin Dinar - EDP

553 Kč 5,53 Kč/ml

Dinar od Kelsey Berwin je ovocně-dřevitá vůně pro muže. Otevírá se svěžími tóny bergamotu a ananasu. Poté přechází do dřevitého srdce tvořeného cedrem, pačuli a jasmínem. Kompozici uzavírá pižmo a ambra. Na trh byla uvedena v roce 2015.

Partner: Vivantis
-36%
Kelsey Berwin Dione - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Dione - EDP

799 Kč
507 Kč 5,07 Kč/ml

Naučte se nosit svou ženskost a maximálně ji podtrhnout s vůní parfémované vody Dione známé značky Kelsey Berwin. Vůně je esencí elegance, sebevědomí i smyslnosti, která je pro muže přímo magnetická.

Partner: Vivantis
Kelsey Berwin Forge - EDP 100 ml

Kelsey Berwin Forge - EDP

759 Kč
666 Kč 6,66 Kč/ml
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vůně parfémované vody pro muže Forge značky Kelsey Berwin je určena pro mladé, moderní muže, kteří mají svůj jedinečný styl, jež chtějí doplnit stejně jedinečnou vůní. Vůně, která se hodí na každodenní nošení i výjimečné příležitosti, nenechá žádnou ženu chladnou.

Partner: Vivantis

Značka Kelsey Berwin klade při výrobě svých parfémů velký důraz na přirozenost, využití přírodních surovin a produktů a dostupnost kvality pro všechny. V jejích vůních se setkáte s těmi nejčistšími ingrediencemi, které sama příroda nabízí. Kromě květin a stromů se jedná také o vzácné pryskyřice a 100% esenciální oleje. Díky tomu patří její parfémy mezi ty jedinečné a netradiční, ať už složením, tak výsledným aromatem.